ЗА КАСИРАНЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ от 12 Май 2013

Quoted post

Сульо

#132 Дойдох

2013-05-21 07:45

Дойдох тук да преброя боклуците и предателите на народа, хората , разделящи млади семейства и убийците на родителите си. Визирам хората на ГЕРБ и тези , които ги подкрепят.
Обаче те взеха, че излязоха малко, и то предимно анонимни, както се и очакваше.
Това е добре. Очевидно се симулира в Интернет несъществуваща подкрепа за измамниците.
Бойко не подмени само бюлетините, че да му вярваме. Той подмени и протестите, внедри свои хора в тях и изнуди други да му съдействат. Той подмени виновните за своите мизерии - винаги някой друг му беше виновен. Ежедневно подменя общественото мнение и заключенията на съд и прокуратура. Подменя обществени постове, които не са му в правомощията. Обяви дори, че ще подмени вота на избирателите преди около два месеца - щял да даде 20 депутата от ГЕРБ да гласували за БСП. Той ли ги дава, или вие - избралите ги? Явно той.
Айде, успех в насраната ви петиция, радвам се че сте малко на брой и много на празни приказки. Какот се и очакваше.

Отговори


Гост

#135 Re: Дойдох

2013-05-21 10:55:17

#132: Сульо - Дойдох

Бойко Борисов пасти да яде пред Станишев и Местан по подменяне вота на избирателите,те гласовете на 1 100 000 гласоподаватели за нищо ги нямат,да ти го напиша и с думи един милион и сто хиляди.Не съм анонимен оставил съм си координатите като съм подписвал петицията.И да те открехна че боклука си ти.