ЗА КАСИРАНЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ от 12 Май 2013

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ЗА КАСИРАНЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ от 12 Май 2013


Гост

#126

2013-05-20 17:00

Да защитим демокрацията в България............

Гост

#127

2013-05-20 17:57

Iskame kasirane na izborite.To ne beha ,anonimni kompromat ,to ne be 4udo ot wsi4ki partii /dalavraddjii/sre6tu GERB.Vatha na vsi4o be6e v denq na razmisal,kogato i gl.prokuror naru6i drasti6to zakona za izborite s opovestqvane na kompromat sre6tu GERB bez nikakwi dokazatelstva.Da ne govorim za TV7 i Barekov ,koito sazdadoha ieteriq s obvineniq sre6tu Bojko i GERB.Palna manipolatsiq ot strana na goreposo4enite ,na glasopodavatelite.IZBORITE ,TRQBVA DA BADAT KASIRANI.TOVA NE SA 4ESTNI IZBORI.A POSTREKATELITE I INITSIATORITE NA TAZI IZMAMA DA BADAT POVEDENI POD SADEBNA OTGOVORNOST,VKLIU4ITELNO I TSATSAROV.
Кремена
Гост

#128

2013-05-20 18:42

#127: -

Много точно и ясно казано, аз мисля по същия начин. Не може да оставим така тази тотална подиграваката с българския народ. Трябва да защитим демокрацията иначе се приближаваме все повече до Северна Корея!

anonimen

#129 Re:

2013-05-20 21:49


Гост

#130

2013-05-21 06:46

Цацаров да раследва и от къде е изтекла информацията към тв7, а не да се прави на ни лук ял, ни мирисал!
Сульо

#132 Дойдох

2013-05-21 07:45

Дойдох тук да преброя боклуците и предателите на народа, хората , разделящи млади семейства и убийците на родителите си. Визирам хората на ГЕРБ и тези , които ги подкрепят.
Обаче те взеха, че излязоха малко, и то предимно анонимни, както се и очакваше.
Това е добре. Очевидно се симулира в Интернет несъществуваща подкрепа за измамниците.
Бойко не подмени само бюлетините, че да му вярваме. Той подмени и протестите, внедри свои хора в тях и изнуди други да му съдействат. Той подмени виновните за своите мизерии - винаги някой друг му беше виновен. Ежедневно подменя общественото мнение и заключенията на съд и прокуратура. Подменя обществени постове, които не са му в правомощията. Обяви дори, че ще подмени вота на избирателите преди около два месеца - щял да даде 20 депутата от ГЕРБ да гласували за БСП. Той ли ги дава, или вие - избралите ги? Явно той.
Айде, успех в насраната ви петиция, радвам се че сте малко на брой и много на празни приказки. Какот се и очакваше.

Гост

#133

2013-05-21 09:09

Коментариите са излишни пред фактите за касиране на изборите.

Гост

#134

2013-05-21 10:45

След днешният цирк в Народното събрание,съм убеден още по-вече че трябват нови избори.

Гост

#135 Re: Дойдох

2013-05-21 10:55

#132: Сульо - Дойдох

Бойко Борисов пасти да яде пред Станишев и Местан по подменяне вота на избирателите,те гласовете на 1 100 000 гласоподаватели за нищо ги нямат,да ти го напиша и с думи един милион и сто хиляди.Не съм анонимен оставил съм си координатите като съм подписвал петицията.И да те открехна че боклука си ти.

МИЛЕН

#136 ПРИЗИВ

2013-05-21 12:11

Уважаеми съграждани,
Видно е, че само три от ПП не искат касиране на изборите. А това са БСП, ДПС и от части Атака. Казвам от части, защото една партия не се прави само от водача си. Въпреки, че г-н Сидеров е против касиране на изборите, то хората които му гласуваха доверие останаха разочаровани от действията му с оглед задкулисието което разиграва, а практически продаде гласовете на хората си на ДПС. Това накара собственият му електорат да му обърне гръб и да застане срещу него, макар и само в Интернет пространството. Опороченият вот от страна на БСП, ДПС и Бареков в деня на изборите, не изкара хората пред урните и вмени в съзнанието им страх от преврат, безредици и метежи.А "страхът" е основният фактор, чрез който най-лесно може да се манипулира човека, и да се принуди да извърши онова което той не иска и не желае. Това доведе до по малко гласове за всички ПП ( с изключение на БСП и ДПС), заради което останалите не успяха да преминат 4% бариера и да участват 42-ро НС. ЗА ТОВА ПРИЗОВАВАМ ОСТАНАЛИТЕ ПОЛИТИЧЕСКИ ПАРТИИ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ НА ТЯХНАТА ОКРАСКА ДА ПОДКРЕПЯТ ИСКАНЕТО ЗА НОВИ ИЗБОРИ В НАЙ КРАТКИ СРОКОВЕ, КОИТО ДА БЪДАТ ПРОВЕДЕНИ БЕЗ МАШИНАЦИИ И ПРЕДИЗБОРНИ КАМПАНИИ В ДЕНЯ ЗА РАЗМИСЪЛ. ДА БЪДАТ ЧЕСТНИ И ДЕМОКРАТИЧНИ. КАТО ПО ТОЗИ НАЧИН ДА СЕ ДАДЕ НОВ ШАНС НА НЕ УСПЕЛИТЕ ПП ПО 4% ДА ИМАТ МЕСТА В СЛЕДВАЩОТО НС. НЕКА ЗАБРАВИМ ПОЛИТИЧЕСКИТЕ СИ РАЗЛИЧИЯ , И ДА СЕ ОБЕДИНИМ ОКОЛО КАСИРАНЕ НА ИЗБОРИТЕ, РЕСПЕКТИВНО И НОВИ ИЗБОРИ.
инж. Радослав Никифоров

#137 137

2013-05-21 12:55

За КАСИРАНЕ!Това беше срам за демокрацията което направиха БСП,ДПС,АТАКА и Бареков ТВ!А днес видяхте как Сидеров клекна пред Местан и Станишев и ги остави да имат мнозинство като не се регистрираха.Прави са другарите-това изобщо не е КОАЛИЦИЯ това е ЛЮБОВ!

Гост

#138

2013-05-21 13:15

ЗА КАСИРАНЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ от 12 Май 2013
гост

#139 ОЩЕ ЕДНА ПАРТИЯ КОЯТО ИСКА КАСИРАНЕ

2013-05-21 13:19

гост

#140 още една подкрепа за касиране

2013-05-21 13:34

https://www.facebook.com/groups/279625755473067/

БРАВО - ЕДНА ИДЕЯ, ЕДИН НАРОД, ЕДНА ПОБЕДА
Да

#141 И аз

2013-05-21 14:13

И аз съм за касиране на изборите.
Трябва обаче да е придружено с това, на партия ГЕРБ изобщо да й бъде забранено да участва на избори повече. След това, което видяхме: грубо нарушение на изборния кодекс, поръчани повече бюлетини, отколкото трябва по закон, че и скрита партида, която е хваната, фирма на близкия до Борисов Краус да подготвя автобуси с двойно дъно, и не на последно място, поръчка на 50% повече печати за секциите, които никой никога не е виждал. Без да говорим ,че СОРА откриха близо 20 000 бюлетини, излезли от друга печатница.
Такова касиране би било справедливо, особено когато вината се докаже в прокуратурата. А тя явно ще се докаже, Борисов в началото говореше от типа "гузен негонен" - че било макалатура, надпечат, че не можело да се фалшифицират избори така, че било измама. А в последните дни почна да прехвърля вината за организацията на изборите на служебният министър и секретаря. Т.е. очевидно разбира, че нещата не отиват на добре и вината ще се докаже.
Разбира се, след това съм "за" като хванат купувач на гласове за дадена партия в град А, всички кандидати на тази партия в града да бъдат спрени от участие в изборите .Само така ще се оправят нещата. Но за съжаление това едва ли ще стане, а е и публична тайна, че журналистите получават повече информация за купуването на гласове, отколкото публикуват, и ако са хора на ГЕРБ - укриват на ГЕРБ дилърите, ако са на БСП, укриват БСП.
Но ако има касиране на изборите, трябва да се постави под въпрос дали ГЕРБ изобщо да участва в тях и вече да се поставя под въпрос участието на всяка партия, застрашила демократичния процес. Остана ни една глупост, в която да вярваме, демокрацията и се опитват и нея да ни отнемат. Защо изобщо ни лъжат да гласуваме, след като едните фалшифицират резултатите наедро, другите - на дребно?
Имаме избори фактически за касиране, но дайте да не се лъжем за истинските мотиви:
1. Близо милион излишни бюлетини, незаконни по договор и намерени 22(двадесет и два) палета с останали бюлетини, за които се смята че имат средно по 30 000 броя всеки,в т.ч. и макалатура и надпечат, но и готови за използване и разпределени бюлетини. Не знаем дали това са всички бюлетини. Ако се съди по надписите - не, покриват предимно Западна България, а от далечните дестинации - само Варна(външно отиват към София)
2. Транспортна фирма на Краус и голям брой допълнителни печати, подготвени за "довършителни работи". Евентуално разпечатване на бланките и в друга печатница - няма съмнение, че който ги е печатал е ползвал файла от първата печатница.
3. Голям брой купени гласове, близо 20 производства.
4. Сериозни технологични съмнения за процеса в Турция.
Това е което реално е причината за касация на изборите. А не както от ГЕРБ ми изтъкват, че процедурата по мълчание била нарушена. Глупости. Това е нищожно нарушение. Утре ако някой прецени, че не вървят добре изборите и плати на някоя телевизия или пък измисли начин за реклама в изборния ден ,какво, пак ли ще касираме? Много по - сериозни шашми се случиха, застрашили изобщо демокрацията у нас и всички световни медии ги отразиха.

Гост

#142

2013-05-21 14:15

Да,тези избори трябва да се касират....
Това не бяха нормални избори,това не бяха и честни избори...Не може след всичката мърсотия,която излезе наяве няколко дни преди изборите този вот да бъде реален!

Гост

#143

2013-05-21 14:19

Исками се да получи внимание, но не вярвам! Нали точно медиите и "отговорните лица" играха по свирката на онова кречетало Манолова. Ако наистина се случи ще е малка, много малка част справедливост, за това, че сетивата и мисълта ми бяха "изнасилени" и в рамките на цял ден манипулирани в деня, в който трябваше сама със себе си да решавам и преценявам кои ще се погрижат за моето и на децата ми бъдещето в рамките на 4 години. Сега какво? Дърпат 'парцала" всеки за себе си, като че ли само за тях става въпрос, а не за България! Вместо да се обединят и създадат правителство в името на Родината, те си играят на "кой с кого няма да играе"... подли и лицемерни смешници, ръфащи оглозгания до разпадане народен кокъл!

Гост

#144

2013-05-21 16:04

Да се поучат от Борисов!Нека той да довърши започнатото,защото комунистите гледат да се докопат до кокала и да доразпродадат бедната ни държава!

Гост

#145

2013-05-21 17:16

Сигурен съм че събитията в деня за размисъл са противозаконни и очаквам адекватна реакция от Цацаров.
Липсата на такава реакция ще докаже че че действията на прокуратурата са поръчка срещу ГЕРБ.
Действията на Цацаров в деня за размисъл и по време на скандала с подслушването на Борисов разбиват внушенията на БСП че институциите работят за ГЕРБ.

Гост

#146

2013-05-21 17:34


Бай Ганьо уби Алеко Константинов

Гост

#147 Re: И аз

2013-05-21 17:36

#141: Да - И аз

Добра гледна точка, но нещо куца- няма доказателства.

А без доказателства това са си празни приказки или пропаганда.

Ако трябва да се забранява на някоя партия да се явява на избори то това е БСП, това са същите хора и техните роднини които ограбиха страната, създадоха монополите и енергийната мафия, откраднаха пенсиите на родителите ни и сега ни убеждават че са единствения ни избор. Те ще бъдат наказани, народът не забравя, рано или късно истината ще лъсне.


Гост

#148

2013-05-21 17:51

Харесвам петицията понеже отговаря на моето желание като гражданин на Република България .


Гост

#149

2013-05-21 19:35

Не искам мафията отново да си върне държавата! Само Бойко се бореше срещу нея!!

Гост

#150

2013-05-22 04:22

МНОООГО ДОБРА,Т.Н.ГЛАВЕН ПРОКУРОР,КОЙТО Е ЕДНА МИШКА,ПРАВЕЩА СЕ НА ТИГЪР ,Е ВРЕДЕН,БИХ ГЛАСУВАЛ И ЗА ПЕТИЦИЯ ПРОТИВ ПРОДАЖНОТО ЧУДО НА ЧУДЕСАТА ЦАЦАРОВ