Създаване на мемориално място за жертви на болшевизма в Пловдив

Георги Пашев
Авторът на тази петиция

/ #42

2012-08-27 18:03

Уважаеми, Демократ,
Бях ви казал, че смятам психиката ви за робска, а сега съм напълно сигурен в това. За разлика от вас, аз не робувам на либерастията, според която разединяването на обществото е непременно нещо лошо. Когато обществото е създадено върху лъжливи принципи, то това общество е вредно само за себе си и трябва да преразгледа принципите си и да се престрои по верни принципи. Дали комунизъм е имало или не, не знам, но факт е, че престъпната партия, която е управлявала страната тогава е наричала себе си комунистическа. Обединението на българската нация ще се осъществи тогава, когато всички прогледнат Истината и получат необходимото Духовно и Умствено развитие, за да го направят, т.е: няма да е скоро. Обединението върху лъжа не е обединение, а разрушение. Докато не се изясни ЦЯЛАТА ИСТИНА и не се изкарат ВСИЧКИ кирливи ризи няма да имате бъдеще, защото който не си е изяснил миналото и не си е направил поуките от него, няма настояще, няма и бъдеще, а е заключен за вечни времена в безвремието на повтарящите се грешки.
За разкриването на Истината никога не е късно. Музеят ще се случи, защото той разкрива истини, независимо дали на обремененият ви разум му са угодни или не... "Истината ще ви освободи..." Понеже вие предпочитате политкоректността и фалшивите лозунги за "обединяване" под дяволските принципи пред Истината, то вие не сте свободен, а това значи, че сте роб. Какво би станало ако Левски и Ботев не вдигаха въстания, защото според вашите разбирания ще разединят обществото в Османска Турция? Щяхме още да сме в Турция и проблеми нямаше да има... С вашите камъни по вашата глава: така както вие казвате, че комунизъм не е имало, така и аз мога да кажа, че демокрация не е имало и да си измия ръцете за "жертвите на демокрацията", които ви се привиждат. За пореден път проучване на Прозрачност без граници показва, че демокрация в България няма, защото медиите са на 80 място по независимост, което е последното в ЕС и ни нарежда трайно до банановите републики. Паметника все още не е построен именно заради това: защото в БГ не е имало демокрация, а само пребоядисани комунистически протежета на власт и още един безбожен режим, наречен посткомунизъм или симулационна демокрация, както го наричам понякога. От държавния или общинския бюджет няма да иде и 1 лев за този музей, защото фондация Торос-Вит има осигурено финансиране. Така, че нямате основание да се оплаквате, че предпочитаме това пред болното детенце. Болното детенце не получава лечение, благодарение и на престъпния комунистически режим и неговите бивши слуги, които изхесоха парите с куфарчета и ги направиха свои собствени (откраднаха ги)... Сега някои от тези крадци, които ги гризе съвестта, може да дадат някой лев за болно детенце, от тези милиони, които са откраднали, и такива като вас ще им благодарите за това, че крадците се правят на самаряни...