ПАРК ЗАИМОВ, а не кръчмарски лунапарк Заимов

Павел Николов
Авторът на тази петиция

/ #24 Re:

2015-08-13 15:26

#5: Кристина -  

 Здравейте!

Сантимента Ви към стрелбището все пак е въпрос на личен избор. Моето мнение е, че от години седи заемащо алея заедно с въртележката с неясен статут. Има предупреждения за премахване. Все пак ЦЕНТРАЛЕН ГРАДСКИ ПАРК  не може да мяза на селски събор в къра. Не е добре обазопасено и е твърде вехто. Лично познавам собстениците му, а познавам и много от родителите разочаровани от това, че на децата се раздават близалки, дори и при изрична забрана на родителите им. Начина им на бизнес си е тяхна работа, но мястото на тях и на всички подобни е в периферията на парка в обособена зона, плащайки пазарни цени на общината за заеманото място за да може общината после да инвестира тези пари в облагородяване на парка. Хара като мен, които не са почитатели и потребители на това, което те предлагат да можем свободно да минаваме по алеите и децата си. Многократно съм изтръпвал когато децата ми прохождаха и случайно съм се озовал до въртележката, която въртейки се без да е оградена е опасна. Не е редно заради това съоръжение и бирарията аз да се стремя да избягвам тази зона от парка, както и много други като мен.

Въпреки всичко оважавам мнението на всички и за това си правя труда да Ви отговарям. Потърсете ме в парка, ако ви се води разговор по темата. Питайте за мен, познават ме. Паздрави!