Максимална ефективна присъда за Е.Ковачева и реформи в АГ сектор

Лора

/ #502 Re:

2015-04-25 11:18

#470: -  

 Ти нещо не си добре , наистина!!! (няма да сложа въпросителна след изречението си, тъй като това не е въпрос, а съм сигурна, че не си добре след като ти прочетох коментара!!!) Да, искаме отмъщение, тъй като знаем, че няма да има адекватна и справедлива присъда от държавата към този изверг. А за това, че е преуморена... тя сама е решила да работи и нощна смяна, по заместване на нейна колежка, която я е помолила да и вземе смяната. За какво е приела, за да бие бебе на 4 дни ли? Дете, което не може да се защити, което не може да й отвърне физически?! Това за мен е комплексирана жена, която си изкарва агресията върху беззащитни същества. Когато се пребие, убие или обезобрази животно, тогава пак всички скачате и искате мъст, смърт, зоо полиция.... каква зоополиция, та ние децата не можем да си защитим, та животните ли..??!!! Не искам такива хора да са ми работната ръка в България, за каква работна ръка ми пишеш, като тя убива, а  не работи!! (ти наистина не си добре) Трябва да лежи в тъмна и малка килия, та всеки ден да се подсеща защо лежи там, защо е заключена и какво деяние е извършила (нечовешко). За мен тази жена (ако мога така да я нарека) абсолютно е осъзнавала какво извършва и прави!!!!!