Максимална ефективна присъда за Е.Ковачева и реформи в АГ сектор


Гост

/ #144

2015-04-25 06:25

...все пак много ми се иска да разбера защо тази жена е постъпила така?!?  Има нещо, не вярвам причината да е плача на бебето. Има някаква друга причина, която ние за слепени от ярост не успяваме да я видим. Все пак 20 години в тази сфера,  плюс факта, че самата тя е майка на 2 деца, и до сега да няма данни за проявяване насилие - нещо не ми се връзват нещата. От друга страна, ако е истина това, че е изкарала 2 поредни дежурства тогава вече може донякъде да се обяснят действията и', но в такъв случай не трябва да се търси наказателна отговорност само от нея, а и от ръководителите но болницата или отделението. Реално погледнато това означава, че напълно съзнателно в отделението е изпратен на работа човек,  който е крайно пре уморен и неадекватен предвид стреса, шумовия фон и нуждата от бързи и адекватни реакции при нужда. В действителност истинските виновници не са ли повече? Другото, което ме озадачава е факта, че тя е знаела за видео наблюдението нормално би било да не се постави в това положение?!? Честно казано има още много въпроси, но ако се замислим над факта, че и другите и колеги дават такива дежурства тогава този случай едва ли ще остане изолиран.