Подписка в подкрепа на президента Росен Плевнелиев
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Подписка в подкрепа на президента Росен Плевнелиев
|
Мила |
#12013-07-08 16:31Подкрепям президента, защото той е единственият, който може да ограничи безобразията на правителството на Орешарски. |
|
| |
|
Анонимен Гост |
#22013-07-08 17:23Какви безобразия какви 5 лева България само преврат ще я спаси и то военен за жалост това няма как да стане и мафията ще управлява България още дълго и скоро само цигани ще има в нея ... |
|
| |
|
Гост |
#32013-07-08 17:26Съвсем навременна !!! |
|
| |
|
Гост |
#42013-07-08 17:28Харесвам нашия президент,един от малкото ни политици, който не излъчва агресия. |
|
| |
|
Гост |
#52013-07-08 17:50--Властващите в момента, не са там , по силата на честно спечелени избори а в резултат на машинации по време на изборния процес в които за жалост пълноценно участва и прокуратурата и машинации при избирането на правителството, първите стъпки-а и следващите на което показаха некомпетентност и арогантност . Това породи естествената реакция на гражданското общество и то поиска и продължава ежедневно да иска оставката му --Президентът на България зае принципна позиция, в интерес само на България и целият български народ . ---ето защо, искането за импийчмънт от ДРУГАРИТЕ не може да е състоятелно..... |
|
| |
|
Гост |
#62013-07-08 18:25 Орешарски да подаде оставка незабавно.....Станишев, Доган и Сидеров да влезат в затвора,до 100 дни.....Велико народно събрание до 100 дни.....Бойко се връща на бял кон до 100 дни...България ще бъде свободна след 100дни....Съд за всички комунисти, фашисти и ислямисти, безчинствали в родината ни до 100дни... |
|
| |
|
Гост |
#72013-07-08 18:42СЪГЛАСНА СЪМ С ПРЕЗИДЕНТА,НО МОЖЕШЕ ОЩЕ ПО ТВЪРДО ДА БЪДЕ!ДА ДАДЕ УЛТИМАТУМ,ЗА ДА НЕ СЕ ИЗЛАГАМЕ ПРЕД СВЕТА С ИНАТА НА КОМУНИЗМА! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2013-07-08 19:02- Date of removal: 2013-07-08
- Причина за премахване:
|
Гост |
#92013-07-08 19:11Подписвам петицията,защото Плевнелиев е моят Президент,нашият Президент,обединителят на българската нация!Но смятам,че той не се нуждае от подкрепа,защото няма как да мине искането им на импийчмънт-трябват две трети от депутатите-160 човека....но съм за Президента и комунистическите боклуци да млъкнат-завинаги! |
|
| |
|
Гост |
#102013-07-08 20:17вярвам в Президента Плевнелиев |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2013-07-08 20:20- Date of removal: 2013-07-08
- Причина за премахване:
|
Гост |
#122013-07-08 20:24Заявяваме подкрепата си към водената от президента на Република България политика. |
|
| |
|
Гост |
#132013-07-08 20:28уважавам президента |
|
| |
|
Гост |
#142013-07-08 22:134ervenata papla4 ,odjivelica na veka,postoqno ni tika kym porednata propast s nelepite si iskaniq i glasuwvaniq.Agoniqta na dyrjavata ni ve4e premina vsqkakvi granoci ot kradlivite i sega opravlqva6ti oligarsi ,koito sysipaha i prodyljavat da sysipvat dyrjava i narod.S tqhnoto ograbvane,nare4eno uppravlenie ni prsdstoi poredniq falit.OSTAVKA NA PRAVITELSTVOTO,,KOETO DOIDE NA VLAST 4REZ PREVRAT,S POMO6TA NA GL.PROKUROR I NOVI IZBORI. |
|
| |
|
Гражданин |
#152013-07-09 05:30Нормално мислещите хора в България,тези които не са "фенове" на някоя определена партия,знаят ,че Президента е наистина избран от нас.И аз обаче мисля, че трябва вече да деиства по-твърдо-самото искане за отстраняването му, е последната строфа, в истеричните писъци на олигархията! |
|
| |
|
Гост |
#162013-07-09 06:08Дано да продължи да защитава наистина обществения интерес в страната, а не като Желю Желев - открита защита на антибълграски интереси и лицемерно отношение към нас,редовите българи. |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2013-07-09 06:20- Date of removal: 2013-07-09
- Причина за премахване:
|
Гост |
#192013-07-09 06:39Подкрепям тази петициа |
|
| |
|
Giulia D.Stewart Гост |
#20 Заставам твърдо зад президента, г-н Плевнелиев!2013-07-09 07:20Възхитена съм от смелостта и мъжеството на президент Плевнелиев, който не се поколеба да се противопостави на българската червена мафия. Съвесем не съм изненадана, че отмъщението им не закъсня и го подхванаха с компромати и настояване за импийчмент. Позор, другари! Методите ви от времето на болшевизма не са се променили много. Но както виждате Европа подкрепи протестиращите и президента на Р. България, а не вас. Вашият авторитет пред света е една огромна кръгла нула. Вие другарки и другари наследници на една от най-жестоките и компроментирани политически сили в историята на човечеството, българската компартия, ще бъдете упоменавани не само сега, но и от бъдещите поколения като национални предатели. Аз заставам твърдо зад г-н Плевнеливе! Горда съм, че България има смел и прогресивен държавен глава! |
|
| |
|
Гост |
#212013-07-09 07:39Ако не беше застанал зад протестиращите сега, Президентът щеше да е разединител на нацията, защото февруари застана зад протестиращите макар тогава правителството да беше управлявано от ГЕРБ, които го излъчиха за Президент. |
|
| |
|
Мила |
#22 Re:2013-07-09 11:01Тази петиция е в подкрепа на президента и не е най-подходящото място за създаване на интриги, при това, поднесени по начин, който нито един интелигентен човек не би толерирал. |
|
| |
|
Гост |
#232013-07-09 11:04Подкрепям президента,Тези хора съвсем са се побъркали,слушали ли са го въобще какво каза или повтарят като папагали нещо което са чули и го приемат за вярно.А то е ясно,че сегашното правителство,минава всякакви граници,не се учудвам,че ще се опитат да свалят и президента. |
|
| |
|
Гост |
#242013-07-09 11:45Заставам твърдо зад изявлението на президента |
|
| |
|
Гост |
#25 ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ПОЧУВСТВАХ ГОРДА БЪЛГАРКА Re:2013-07-09 12:23 |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.