Търговска гимназия - Бургас заслужава да има достоен директор
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Търговска гимназия - Бургас заслужава да има достоен директор
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2012-06-15 23:35- Date of removal: 2012-06-15
- Причина за премахване:
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2012-06-17 21:44- Date of removal: 2012-06-18
- Причина за премахване:
|
Гост |
#3 НАРОД БЕЗ ИСТОРИЯ Е КАТО ДЪРВО БЕЗ КОРЕН: БУРЯТА ГО ПОВАЛЯ2012-06-18 18:12На 03.04.2012 Министерство на Културата постанови да се запази музейния статут на историческата църква-костница гр.Батак и да се преустановят богослуженията в нея,тъй като с това се руши културно-историческото наследство. Въпреки това,като проява на незaчитане на върховенството на закона, богослуженията не са преустановени, паленето на свещи в историческата църква-костница продължава и автентичния вид не е възстановен. На метри от костницата, през 1913г.е изграден нов Катедрален храм за нуждите на богослужението, който стои и днес и може да покрие нуждите на миряните, а културната ценност-костницата да се запази в автентичния вид за поколенията. ДА СЪХРАНИМ БЪЛГАРСКАТА КУЛТУРА! ПОДКРЕПИ ПЕТИЦИЯ ЗА ОПАЗВАНЕ НА ИСТОРИЧЕСКАТА ЦЪРКВА-КОСТНИЦА В ГР.БАТАК в същия сайт НА АДРЕС: http://www.peticiq.com/kostnica_batak |
|
| |
|
tg |
#4 facebook2012-06-18 21:54https://www.facebook.com/groups/410220225684096/ vlizaite koito se e podpisal |
|
| |
|
Гост |
#52012-06-29 16:39mahaite q tazi direktorkaa |
|
| |
|
Гост |
#62012-06-29 20:42syglasna sym i podpiswam peticiqta zashtoto edno ot nai-elitnite uchilishta w Burgas propada.. TG zaslujawa dostoen direktor |
|
| |
|
Гост |
#72012-06-29 20:47spokoo 6te q mahnem ;) no samo ako sme edinni i zaedno! :) |
|
| |
|
Гост |
#82012-07-02 12:554 godini ucha v tova uchilishte i dosega e niamalo tolkova losha godina kato poslednata. Doide novata direktorka i ni razvali uchilishteto. Dano chrez podpiski da uspeem da q mahnem. Vizhdam nad 500 podpisa tuk. V daskalo imashe i podpiska na list, na koyato sashto imashe mnogo podpisi. Az se podpisah i na dvete. Da se maha, zashtoto ne stava za direktorka. Da mozheshe Panova da se varne i da vidi kakvo e polozhenieto v gimnaziata.... Bravo na tezi, koito sa organizirali podpiskata. Uspeh! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2012-07-05 23:00- Date of removal: 2012-07-25
- Причина за премахване:
|
гражданин |
#102012-07-07 10:46Първо се научи на правилен правопис ,не се пише "ТАЗЕ" а тази!Хубав довод изтъкваш за махане на директорката!Жалко за тези учители,които те подкрепят! |
|
| |
|
Гост |
#112012-07-07 20:34 Родител съм и бивш възпитаник на гимназията,дано успеете да се отървете от посредствеността и интригантството. |
|
| |
|
Гост |
#12 122012-07-17 22:09Ръководството лъжат най-безцеремонно! С отговора на тази петиция се опитват да си "замажат очите", защото е видно как умишлено са въвели имена на учениците- по две лица за минута подкрепили подписката им за ден-два и готово! |
|
| |
|
гост2 |
#132012-07-20 21:18ЗА това кои лъже маи трябват факти факт е обаче че 90% ОТ учениците не харесват сегашната директорка това можеше да се провери докато бяха все още в училище а не след това да бъдат маниполирани НАГЛОЕ самото държание на някои хора факте е че се руши и имиджа на училището които е граден с години |
|
| |
|
Гост |
#142012-07-22 14:47Хм.,, Когато факрите говорят , дори боговте мълчат.,,Според мен щом имаме подписка на лице и ученици застанали зад нея и то в инспектората значи логично е , че има проблем . Щом предната директорка дори на 15ти септември бе дошла и всички плачеха , защото тя вече няма да е директор , а Бпждерменова дори не я изчакаха да си замине ... А и аз бях в инспектората и преди отиването не заемах ничия страна , ала след всички сцени там просто се разочаровах от подлостта на даденото лице . ,, До тук с имиджа на Търговска гимназия,, това бяха част от първите думи , които бе казала доло , а никой не би искл лицемерен и подъл човк за директор на едно елитно училище в Бургас или където и да било другаде ..!! |
|
| |
|
Гост |
#152012-07-22 14:59Най-много ме надразни жалбата срещу господин Илиев , която бе искарана и показана в РИО , ако се замислим малко ,,една птичка пролет не прави,, с тези думи искам да кажа , че когато еднич човек не харесва даден учител не означава , че е така и с другите и показването на жалбата според мен нямаше никакъв смисъл , защото срещу всеки учител мове да има жалба все пак всичко е относително , на един може да му харесва даден учител ,а на друг може да не му . А щом за госпожа Бождерменова имаше подписка от толкова много хора , тук вече тряббва да се замисли тя самата дали въобще е желана в това училище . щом човекът не е един . И според мен щом вижда , че не е желана мисля , че трябва да си замине с ччест и достойнство ако знае значението им разбира се , защото това е успорван вупрос ;) |
|
| |
|
СВОИ |
#162012-07-26 22:09Честито на всички, подкрепили тази подписка! |
|
| |
|
ГОРД - Пазарджик |
#17 Петиция против правителството на ГЕРБ2012-11-26 12:31ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството! http://www.peticiq.com/gordpz Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.