Прокламация на софтуерната индустрия за оставка
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Прокламация на софтуерната индустрия за оставка
|
Гост |
#12013-11-18 09:58Похвално! |
|
| |
|
питащ |
#22013-11-18 10:00Странно, а кои фирми сте вие? Заставате с имената си, но уж сте от софтуерни фирми? Последно? |
|
| |
|
Гост |
#32013-11-18 10:12Благодарим ви за подкрепата! На Будните - поклон! |
|
| |
|
Гост |
#4 Re:2013-11-18 10:13Смятаме за неправилно софтуерни фирми (както и всякакви други фирми) да изразяват позиции по политически въпроси. Фирмите се изразяват през данъците си и през бизнес действията си - къде и с кого правят бизнес, къде инвестират и т.н. Същото се отнася и за професионалните сдружения
|
|
| |
|
Гост |
#5 Re:2013-11-18 10:17За справка за ДС ли са ти нужни имена? |
|
| |
|
Гост |
#6 Re:2013-11-18 10:17Което не прави Прокламацията по-незначителна или маловажна ... допълвам горното |
|
| |
|
Гост |
#7 Re: Re:2013-11-18 10:41 |
|
| |
|
знаещ |
#8 Re:2013-11-18 10:59Ами за тези, които са в тази индустрия изброените имена говорят достатъчно много. И друго - тези компании мисля че нямат нужда от реклама по всеки сайт в нета. |
|
| |
|
Гост |
#92013-11-18 11:11Крайно време беше! |
|
| |
|
Тони Ганчев |
#102013-11-18 11:11Лустрация и разстрел за долните комуноиди! |
|
| |
|
Гост |
#112013-11-18 11:12България трябва да бъде управлявана от доказани специалисти а не от доказващи се лъжци ... |
|
| |
|
fanface |
#12 Re:2013-11-18 11:24ми така или иначе не си достатъчно образован за да им знаеш имената |
|
| |
|
Гост |
#132013-11-18 11:28смешници |
|
| |
|
Гост |
#142013-11-18 11:35Браво! |
|
| |
|
Гост |
#15 Re:2013-11-18 11:38#2: питащ - Ех, човече, не четеш ли? Прокламацията е лично подписана от мениджърите и не е свързана със самите фирми. Мениджърите са застанали с имената си - и това са достойни хора, а не като текушия електорат, който ни се показа в събота. Аз съм служител на една от фирмите и ги подкрепям с две ръце. Ако искаш нека и моето да застане тук: Весела Герасимова |
|
| |
|
кои фирми сте вие |
#16 Re: питащ: кои фирми сте вие?2013-11-18 11:41Аз лично съм от тези, чиято заплата е поне колкото депутатската и над 10 години допринася във формирането на валутния резерв. |
|
| |
|
мяу |
#17 Re: Re:2013-11-18 11:44Хората ще си представят СОБСТВЕНОТО и това на фирмите си мнение, защото фирмите са си техни и дават с данъци титанични пари на държавата, а тя злоупотребява с тези пари. IT-секторът е един от най-мощните в страната. |
|
| |
|
Гост |
#182013-11-18 11:49ОСТАВКА!!! |
|
| |
|
Гост |
#19 Оставка2013-11-18 11:51Веднага ! |
|
| |
|
Гост |
#202013-11-18 12:00Незабавна оставка! |
|
| |
|
nouuata |
#212013-11-18 12:04Бихте ли сложили и-мейл за връзка? |
|
| |
|
Гост |
#222013-11-18 12:13В усилията си да се задържи по-дълго на власт това правителство събужда най-низките страсти на народа. Вместо да обединява нацията за постигане на по-добро бъдеще, то панически изкарва на дневен ред проблеми, които да занимават обществото. Ту бежанците, ту компромати, ту настройват селяни срещу граждани, провинция срещу София, българи срещу цигани и т.н. То е пагубно за България. Откакто съм на тоя свят такова чудо не съм виждал. Дано в някои депутати на "левицата" проблесне здравия разум, иначе БСП която върви към гибел ще повлече и България. Бог да ни пази! |
|
| |
|
м |
#23 Re:2013-11-18 12:16Ами хората от бранша си ги познават. Не е нужно да си правят реклама |
|
| |
|
Гост |
#242013-11-18 12:16#Оставка |
|
| |
|
Гост |
#252013-11-18 12:21Подкрепям петицията за ОСТАВКА на това правителство. Не искам повече мафията да владее всичко искам и аз :)))))) |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.