Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Възвание към българските учители! / Коментари
|
Гост |
#12022-01-08 09:17Аз ще съм на площада във Варна!,,Родител,който не допуска унизилтелно тестване върху детето му ”(може и такъв плакат да изготвя) |
|
| |
|
Гост |
#22022-01-08 09:47На 12.01. на протеста ще сме и двамата родители на нашето дете, нищо, че само аз съм се отбелязала, че ще присъствам. Ще пристигнем от Пловдив, с наш си транспорт.
|
|
| |
|
Гост |
#32022-01-08 10:26Там сме! |
|
| |
|
Гост |
#42022-01-08 10:58Благодарим Ви госпожо Шишкова за усилията ,които полагате! Мислено съм с Вас !Успех!
|
|
| |
|
Гост |
#52022-01-08 10:59Със съпруга ми сме на площада! |
|
| |
|
Гост |
#62022-01-08 11:18Подкрепям! |
|
| |
|
Гост |
#72022-01-08 11:28Целта е ясна! Всички правителства да паднат! Ще си имаме глобално правителство :) |
|
| |
|
Гост |
#82022-01-08 11:30Да си помогнем сами, за да помогне Бог! И да променим изцяло тази образователна система - истински учебници, истински учители-будители, и да станем по-отговорни към образованието и децата ни! |
|
| |
|
Валя |
#92022-01-08 11:53Това съобщение трябва да стигне до всички директори и учители в цялата страна!!! Родителите, които искаме да защитим децата си, сме впрегнали всички усилия, но непрестанно ни извиват ръцете. Не желаем да подписваме декларации за обучение в ОРЕС, защото по закон, децата трябва да са в училище! На 12.01 ще бъдем в София!!
|
|
| |
|
Гост |
#102022-01-08 12:02Там сме. Моето дете е в ОРЕС вече не помня откога, но не позволявам да ходи на училище с такива измислени условия. Но позволете ми да се усъмня, че учителите ще дойдат, не няма да дойдат, ще си стоят в училищата, да си пазят работните места. Но будните хора ще дойдат. Напред за децата и свободата! |
|
| |
|
Гост |
#112022-01-08 12:12Подкрепям! Да защитим децата! |
|
| |
|
Гост |
#122022-01-08 12:54Така трябва ! С Вас сме ! На 12 на площада ! |
|
| |
|
Гост |
#132022-01-08 13:06Време е!!! |
|
| |
|
Гост |
#142022-01-08 13:14Браво! Нито крачка назад повече. Този парламент и правителство нито са легитимни нито изразяват мнението на българските граждани. |
|
| |
|
Гост |
#152022-01-08 14:20"Вярвам, че всеки от вас, дори и несигурен в ситуацията, с душата си чувства колко не са наред нещата." |
|
| |
|
Гост |
#162022-01-08 14:28Предлагам всички на протест на 12 януари пред Народното събрание! Тази глупост с разделението на хората трябва да спре!!! |
|
| |
|
Гост |
#172022-01-08 14:28Там сме с мъжът ми, не сме спирали да ходим когато се е касаело за интереса на децата....за жалост обаче бяхме по 50ина човека все едни и същи. На този съм убедена , че ще са повече..., поради политическия привкус и организация. Повечето от родителите се предадоха и се съгласиха с условията. Сега мотивът им за поредното затваряне на децата е, че те пренасят заразата..., а не боледуват....Много удобно нали...? По-нагоре имаше един пост в , който се споменава, че учителите ще са малко на протеста...защото ще си пазят работните места, напълно съм съгласна с това мнение, защото разговарях с моя позната учителка в столично училище на начален клас. Сподели, че е много притеснена да не остане без работа.., няколко деца от класа и са напуснали и са останали само 17 деца. При напускане на още едно дете класа и ще бъде разсформирован и тя ще е освободена. Та това е действителноста някъде, агонията се отлага за малко по-късно. Няма предаване, продължаваме, дано сме достатъчни тези, които отстояхме до днес! Бог да пази България! |
|
| |
|
Гост |
#182022-01-08 16:13Подкрепям ви! |
|
| |
|
Гост |
#192022-01-08 17:12БРАВО! |
|
| |
|
Гост |
#20 Отпаднали от системата учители2022-01-08 17:54В Пловдив търсим отпаднали от системата учители, които, да се свободни и искат, да работят с нашите деца в живо училище. С Уважение, Елена Демирева
|
|
| |
|
Гост |
#212022-01-08 18:08Подкрепям! В качеството си на човек (не просто учител, не просто гражданин)! |
|
| |
|
Гост |
#22 На шадраваните ли и по кое време?2022-01-08 19:23
|
|
| |
|
Гост |
#232022-01-08 20:32Подкрепям ! |
|
| |
|
Гост |
#242022-01-08 21:31Напред за децата на България! |
|
| |
|
Гост |
#252022-01-08 21:42Благодаря ви!Искрено се надявам всеки подписал петицията до сега,да прочете съобщението ви!Надявам се и много хора да дойдат на Протеста на 12.01!!! |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.