Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Резултати от Отвореното писмо / Коментари
|
Гост |
#12021-09-05 13:38Браво! |
|
| |
|
Гост |
#22021-09-05 13:44Чувствам се за първи път полезна и доволна от това, което постигна петицията!Благодаря ви, мили хора, благодаря, Яна! ЗаЕдно винаги ще можем, особено в името на децата и прекрасните български учители! Бъдете живи и здрави, колеги и приятели! |
|
| |
|
Гост |
#32021-09-05 13:45АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ СИМИДЧИЕВ; |
|
| |
|
Гост |
#42021-09-05 13:55Супер! Все така напред! |
|
| |
|
Гост |
#52021-09-05 14:11Не трябва да се спира докато не се постигне всичко за което толкова много хора подкрепиха тази петиция в която няма нищо което е в противоречие на законите и конституцията на РБ. |
|
| |
|
Гост |
#62021-09-05 14:12БРАВО!!! |
|
| |
|
Жоро |
#72021-09-05 14:16Благодаря за усилията,които полагате!Продължаваме напред! |
|
| |
|
Гост |
#82021-09-05 14:18Благодаря за усилията! Да се надяваме, че ще се отменят маските и за по-големите ученици, защото моя син е в шести клас тази година |
|
| |
|
Гост |
#92021-09-05 14:21Благодаря, Яна! |
|
| |
|
Гост |
#102021-09-05 14:24Благодаря Ви! |
|
| |
|
Гост |
#112021-09-05 14:24С малки крачки към успех! Благодаря! |
|
| |
|
Тодоров |
#12 Благодаря2021-09-05 14:28Чудесни сте, ако има нужда от каквато и да било подкрепа съм на линия. |
|
| |
|
Гост |
#132021-09-05 14:29Адмирации! |
|
| |
|
#109 |
#142021-09-05 14:38Благодаря за всичко, което правите! Радвам се, че не възнамерявате да спрем дотук. Аз нямам деца в начален, среден и горен етап, но мисля, че на никого не трябва да бъде ограничен достъпът на въздух. Всички са хора. Не трябва да се допуска и изискване за тестване - всички логично мислещи хора разбират, че дори и тестовете да бяха абсилютен показател за болест, то те не гарантират, че след 2 часа например, човекът ще е още в същото здравословно състояние, както е бил по време на тестване. Т.е. това е ненужна манипулация, стресираща детето (човека). |
|
| |
|
Гост |
#152021-09-05 14:39Браво, поздравления! |
|
| |
|
Гост |
#162021-09-05 14:41Благодаря и адмирации за това, което правите ! |
|
| |
|
Гост |
#172021-09-05 14:45Благодаря! |
|
| |
|
Гост |
#18 Не е достатъчно!2021-09-05 14:45Никакви мерки, никакви споразумения и преговори! Ръцете долу от децата ни! След като първи клас, 6-7 годишни и т.н. може да не носят маски, каква е логиката 6ти клас например да носят? Продължаваме докато не оставят децата на мира! |
|
| |
|
Гост |
#192021-09-05 14:50Сърдечно благодаря за всички усилия! Заедно можем повече!
|
|
| |
|
Гост |
#202021-09-05 14:57Не на задължителното тестване на децата! Продължавайте с исканията до последно! Ще подпиша отново петиция ,ако се налага!
Поздрави! |
|
| |
|
Гост |
#212021-09-05 14:59Благодаря!Никакво отказване от каузата за децата!Заедно всички можем да постигнем много!Благодаря за инициативата и смелостта! |
|
| |
|
Гост |
#222021-09-05 15:00Без маски,за всички деца! И без задължителни тестове или ваксини! Искайте всичко до последно, иначе безмислено е всичко! Ще подпиша нова петиция при нужда, няма никакъв проблем. |
|
| |
|
Гост |
#232021-09-05 15:03БРАВО!!! |
|
| |
|
Гост |
#242021-09-05 15:03Браво, за отвоюваните пизиции. Борбата трябва да продължи, за по - големите деца и учителите. Нека маски, ваксини и т.н. бъдат по желание! |
|
| |
|
Гост |
#252021-09-05 15:06Благодаря Ви! |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.