Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Опасен законопроект / Коментари
|
Гост |
#12021-09-04 06:55Здравейте,
За кое изречение от закона иде реч? |
|
| |
|
Данаил Миндов |
#2 Медицински фашизъм2021-09-04 06:58Няма ли и друг начин, защото на нашият депутат му нямам никаква вяра? |
|
| |
|
Гост |
#32021-09-04 07:03Здравейте, има ли възможност ние като граждани да въздействаме за отхвърлянето? Очевидно, в парламента влияние имат финансови, а не граждански интереси. |
|
| |
|
Яна Шишкова Авторът на тази петиция |
#4 Re:2021-09-04 07:14
По същество, Определят със закон задължителен Национален план, който се предлага от здравния инспектор и министъра на МЗ. В този национален план всички мерки, които се предложат, носят задължителен характер. Независимо, че е в разрез с чл. 57 от Конституцията, докато действа, ще може да налага всякакви мерки, които се решат - маски, тестове, ваксини и др.
|
|
| |
|
Гост |
#52021-09-04 07:27Прието ли е? |
|
| |
|
Гост |
#62021-09-04 07:49Според мен трябва да се следи кога ще влезе в програмата за гласуване на Парламента и в деня да се организира масов протест пред Народното събрание или по някакъв друг начин да се привлече вниманието на обществеността, която спи :(
|
|
| |
|
Гост |
#72021-09-04 07:51Видях, че един от вносителите е Александър Симидчиев. Този човек за мен е страшен! Най- мракобесните идеи са негови! Не трябва да му се дава път до парламента на следващи избори, като не гласуваме за ДБ. Въпреки десните си убеждения, не гласувам за ДБ, защото този човек е в редиците им. Относно законопроекта, парламентът има кратък живот и да се надяваме, че няма да мине. |
|
| |
|
Гост |
#82021-09-04 07:52Видях, че един от вносителите е Александър Симидчиев. Този човек за мен е страшен! Най- мракобесните идеи са негови! Не трябва да му се дава път до парламента на следващи избори, като не гласуваме за ДБ. Въпреки десните си убеждения, не гласувам за ДБ, защото този човек е в редиците им. Относно законопроекта, парламентът има кратък живот и да се надяваме, че няма да мине. |
|
| |
|
Гост |
#92021-09-04 08:31Аз доколкото видях, входящият номер на законопроекта е с дата 28.07. Доста време мина от тогава, не знам дали изобщо е в дневния ред на парламента. Добре е наистина да следим дали ще се подлага на обсъждане и да сме на улицата в този ден
Вижте ресторантьорите как защитават интересите си! |
|
| |
|
Гост |
#102021-09-04 08:34Това е някакъв абсурд и добре, че сте го видели!
|
|
| |
|
Гост |
#112021-09-04 08:50Благодарим, че ни обърнахте внимание. Очаквах да се случи подобно нещо...Господ да ни пази! |
|
| |
|
Гост |
#122021-09-04 08:51Мръсни фашистки подлоги.Без бой няма да се откажат. |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2021-09-04 09:09- Date of removal: 2021-09-04
- Причина за премахване:
|
Гост |
#152021-09-04 10:00Кой закон е над Конституцията на република България ? |
|
| |
|
Гост |
#162021-09-04 10:06Какви са шансовете ни да се противопоставим ?? |
|
| |
|
Гост |
#172021-09-04 10:12на 28.07 е датата |
|
| |
|
Гост |
#182021-09-04 10:48Както се вижда, вносители са депутати от "Да, България" . Хората нека да знаят, кои са за налагането на медицинският фашизъм. |
|
| |
|
Елена |
#19 Re:2021-09-04 11:46Съгласна съм с Вас, за Александър Симидчиев, но не забваряйте, че затова са преференциите. Не искам да изменям фокуса на дискусията, но нама как да очакваме клун без политически опит, да оправи ситуацията в родината ни. Длъжни сме да изберем по-малкото за СТЪПАЛО до следващите избори. По отношение на внесения законопроект мисля, че пак отклоняват вниманието ни от други важни теми, които се реализират за наша сметка, докато ние сме насочили другаде енергията си. Визирам повишаването на цените на всичко. Аз съм ЗА протестни действия, съобразени с това, че хората в работно време няма как да са на площада, дори много да искат да са там. Но 200-300 човека там, на площада няма да променим нищо. А и медиите заглушават и изопъчават събитията. За протеста в понеделник, bTV дадоха репортаж от 6 секунди, снимаха два плаката, със скорост, да не можеш да ги прочетеш и казаха, че сме били "десетки" хора, което не беше така. Трябват и протести, трябва и натиск върху медиите, и писма-подписки до конкретни институции. И да намерим сили, да не се фиксираме в една тема, за да не ни подхлъзват по другите линии. |
|
| |
|
Гост |
#212021-09-04 13:22Ако продължаваме по същия начин да бездействаме, една сутрин ше се събудим и ще установим, че всички права са ни отнети. Това световно безумие трябва да спре. |
|
| |
|
Гост |
#222021-09-04 14:47Докато ПРИЗНАВАТЕ лъжата, че има вируси, ще признавате и всички останали извращения. ВИРУСИ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ и затова няма основания за каквито и да било ограничения. Т.е. всичко е НЕЗАКОННО, до ДОКАЗВАНЕ същестуването на вирус. Но не знаете как да си поискате доказването.. Питайте ме, за да ви кажа по телефона, че счупих клавиатурата да пиша на всеки |
|
| |
|
Гост |
#23 Re:2021-09-04 22:18Пействайте където можете за да разпространяват и други хора! По-ефективно ще е. |
|
| |
|
Гост |
#242021-09-05 13:59https://mobile.frognews.bg/article/196102/ Все пак има отворено писмо от лекар и дано накара някого да се замисли! |
|
| |
|
Гост |
#252021-09-05 15:06Браво! Все така напред! |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.