Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Окончателно писмо с предложения от името на учители в четирите основни педагогически ФБ групи и всички, подписали Отвореното писмо / Коментари
|
Гост |
#12021-09-02 11:23Браво! Чудесно сте го написали! Дай Боже, да се осъзнаят! |
|
| |
|
Гост |
#22021-09-02 11:30Абсолютно съгласна с всичко! Благодаря ви за времето, което отделяте, за добре обмислените и представени предложения, вижда се, че вие също мислите за нашите деца.
|
|
| |
|
Гост |
#32021-09-02 11:42Добро!
Дерзайте и успех! |
|
| |
|
Гост |
#42021-09-02 11:48Браво! Нека бъдем единни и да не позволяваме да ни поставят един срещу друг родители и учители! Само заедно ще можем да защитим най-ценното ДЕЦАТА и СВОБОДАТА! |
|
| |
|
Гост |
#52021-09-02 11:48Успех! |
|
| |
|
Виолета Димитрова Гост |
#62021-09-02 11:50Добре звучи! Успех!!! |
|
| |
|
Петър Михайлов |
#72021-09-02 11:59Разумно написано.Обосновано е достатъчно за да бъде разбрано и от средно интелигентен човек.Сега остана да се надяваме че ще бъде прочетено и разбрано. |
|
| |
|
Гост |
#82021-09-02 11:59Браво! Успех! Подкрепям ви за всяка една дума! |
|
| |
|
Гост |
#92021-09-02 12:01Браво! Успех! |
|
| |
|
Гост |
#102021-09-02 12:01Предложенията са оформени ясно, аргументирано и достатъчно категорично! Не бива да се отстъпва от тях. Чудесна работа! |
|
| |
|
Гост |
#112021-09-02 12:03Съгласна! |
|
| |
|
Гост |
#132021-09-02 12:07Браво! Поздравления за всичко, което вършите! Успех! |
|
| |
|
Гост |
#142021-09-02 12:07Поздравления за добре свършената работа! Може би е добре копие от писмото с предложения да се разпрати до всички медии, въпреки тяхната очевидна пристрастност. |
|
| |
|
Гост |
#152021-09-02 12:07Подкрепям! |
|
| |
|
Яна Шишкова Авторът на тази петиция |
#16 Изпратете...Re:2021-09-02 12:10 |
|
| |
|
Гост |
#172021-09-02 12:15Браво, перфектно оформени, точка 2 за мен като родител е най важна |
|
| |
|
Гост |
#182021-09-02 12:16Съгласна съм с всичко написано!
Подкрепям напълно!
|
|
| |
|
Гост |
#192021-09-02 12:20Адмирации! Напълно подкрепям всички искания и предложения! Дано имаме успех! |
|
| |
|
Жоро |
#202021-09-02 12:21Поздравления за добрата формулировка!Ще бъде добре ако стате достояние и по националните медии! |
|
| |
|
Гост |
#21 Успех!2021-09-02 12:23Надявам се да Ви чуят, най-накрая адекватно мнение по въпроса!! 6 |
|
| |
|
Гост |
#222021-09-02 12:28Поздравявам ви и ви благодаря за положения труд! Подкрепям всичките ви искания!
|
|
| |
|
Гост |
#232021-09-02 12:31Няма максимално дълго присъствено обучение - само и единствено присъствено обучение без прекъсване!
|
|
| |
|
Гост |
#242021-09-02 12:38Няма какво повече да се допълни. От тук натам трябва тези точки да се отстояват с цената на всичко, дори и всекидневни протести, не за друго, а защотото това са разумни решения, взети от разумни хора. В крайна сметка разумът е това което отличава човека от животното. |
|
| |
|
Виолета Николаева |
#252021-09-02 12:53Адмирации за труда, подкрепям всички искания заложени в писмото. Ще се моля разума да надделее и учители, родители и деца да бъдем чути. |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.