Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Среща с проф. Денков в МОН на 31.08.2021 г. / Коментари
|
Гост |
#12021-08-31 16:26БРАВООО! Благодаря Ви! |
|
| |
|
Гост |
#22021-08-31 16:46Благодарим!
|
|
| |
|
Гост |
#32021-08-31 17:05Благодаря Ви. Дано имаме успех.
|
|
| |
|
Гост |
#42021-08-31 17:20Качете ако може и последното изказване да го чуем. |
|
| |
|
Яна Шишкова Авторът на тази петиция |
#5 Re:2021-08-31 17:28Нямам го. Падна ми батерията на телефона. |
|
| |
|
Гост |
#62021-08-31 17:42БРАВОООО НА ВАС! ДАНО ИМА УСПЕХ! БЛАГОДАРИМ ВИ МНОГООО 🙂 |
|
| |
|
Гост |
#72021-08-31 17:44Браво. |
|
| |
|
Гост |
#82021-08-31 17:50Благодаря Ви за това, което правите! Дано реагират разумно и адекватно!
|
|
| |
|
Гост |
#102021-08-31 18:03Браво ! Много хора Ви подкрепят ! Благодарим! |
|
| |
|
Гост |
#112021-08-31 19:27Браво!!! |
|
| |
|
Гост |
#122021-08-31 20:31Може ли да обобщите накратко какво се реши по време на срещата все пак/ Благодаря |
|
| |
|
Гост |
#132021-08-31 20:41Аз не съм на социалните мрежи и няма да бъда. Всъщност не разбрах, успяха ли днес хората от родителския протест от вчера, да влязат при Президента или бяха отхвърлени. Защото нали те не бяха поканени, а бяха канени само тези, които защитават официалните тези. |
|
| |
|
Гост |
#142021-08-31 20:45А, значи не при президента, а при мин. председателят на служ. кабинет е станало това - е, той е много зает явно с "ваксините" и как да угоди на началниците си отвън ... |
|
| |
|
Гост |
#152021-08-31 21:03Какви мерки, какви маски в коридорите? Не за това сме се подписали! За това ли тоя тулуп казва, че всички били единодушни, че мерки трябвало да има и всички трябвало да ги спазват :((( |
|
| |
|
Яна Шишкова Авторът на тази петиция |
#162021-08-31 21:26Моля внимателно отново да изслушате точно како казах. Не си въобразявайте неща, които нямаме предвид. Никой от нас няма да остане безотговорен, затова ЗАЕДНО С РОДИТЕЛИТЕ трябва да се реши дали да има мерки и какви точно да са те. Варианти - милион. Настояваме за децентрализация, тогава и само тогава ще има автономни решения, взети в рамките на училищната общност. |
|
| |
|
Гост |
#17 Re:2021-08-31 22:40Т.е. ако моето дете е попаднало в училище, в което има повече родители и учители, които са ок с мерки, с които аз не съм, то трябва да си търся друго училище със сходни с моите разбирания мерки? Сериозно? "Варианти - милион"?... Моля, подписите от петицията да ги броите с един по-малко. |
|
| |
|
Гост |
#182021-08-31 23:36Господина със черният костюм, който не си свали маската докато се изказа... Мастото му не беше въобще там, той е един платен провокатор и слуга на гадовете от политическата и фармацевтичната мафия! Такива трябва да бъдат ритани и то здраво, до последен дъх.... Защото те са срещу живота и здравето на децата НИ! |
|
| |
|
Господ Бог |
#19 Re: Относно2021-08-31 23:40Във България има достатъчно и КАДЪРНИ хора, които са осъзнати и знаят как да се изправи тази държава на крака в много кратки срокове! Просто такъв род събрания и срещи са напълно излишни са загуба на време... Иска се само и единствено да бъдат изхвърлени всички онези престъпници от народното събрание, парламента, президенството, прокуратурата и даНС и да се приключи вече със всякакви политически партийки и крадци пиещи кръвта на народа ни. Нова Конституция и Нови Закони!!! |
|
| |
|
Гост |
#212021-09-01 06:43Бля бля не чух нещо в полза на учениците сякаш... от втори клип видях как една госпожа се четка с думи .... |
|
| |
|
Гост |
#22 Re: Re: Относно2021-09-01 06:44Абсолютно! Няма смисъл от такива събирания да си чешете езиците ,само за дето ви подписах петицията! Нишо няма да наоравите в полза на децата,то е ясно.... ще ги мъчат с маски ,а нищо чудно и септември още да ги дистанцират.... |
|
| |
|
Пратеникът |
#232021-09-01 06:45BИPYCИ НE CЪЩECTBУВАT, следователно ЗAPAЗЯBAHЕ HЕ CЪЩECTВУBА, следователно НЯМА ОСНОВАНИЕ ЗА ПAHДEMИЯ, следователно НЯМА СМИСЪЛ от фръкцинации и мackи, щото НЯМА ОТ КАКВО да ПРЕДПАЗВАТ, следователно НЯМА КАКВО да TEСTBАТ и да ДEЗИHФEKЦИPАT. |
|
| |
|
Пратеникът |
#24 Re: Re: Re: Относно2021-09-01 06:53Абсолютно си прав. Защото оставят ПРИЧИНАТА да стои, която ще генерира още изцепки на властта. А ГЛАВНАТА ПРИЧИНА е, че ВИРУСИ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ. Виж долу ПОДРОБНОСТИ и линк към ДОКАЗАТЕЛСТВА. |
|
| |
|
Гост |
#252021-09-01 06:57Благодаря Ви за усилията и енергията, която влагате в тази кауза, както и за качените видео клипове, които ще изгледам в по-удобен момент. Все пак клипът с лицата от Безопасно образование би бил полезен, за да сме още повече наясно с какви тежко травмирани, истерични и нарцистични екстремисти си имаме работа. Те просто гледат на децата, включително и своите, като на биологични бомби - толкова са уплашени и стресирани.
Доколкото си спомням имаха предложение за най-малко два теста седмично на всички участници в образователния процес, което по консервативни изчисления са 2 000 000 (милиона!) теста на седмица. Цяла България е направила 4 000 000 за повече от 17 месеца. Кой ще ги плати, кой ще ги администрира, кой ще ги проведе, не се казва. Само това е достатъчно, за да сме наясно, че става въпрос за тежки ментални увреждания. Така че давайте ги насам :).
И накрая, нека не забравяме - целодневен престой с мръсен парцал на устата, включително в часовете по физическо възпитание и музика, е изтезание. |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.