Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година
Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Министър-председателят бил твърде зает да си говори с нас за учебната година / Коментари
|
Гост |
#12021-08-31 10:16😡😡😡😡😡😡 |
|
| |
|
Гост |
#22021-08-31 10:28Заради пандемията приема на граждани е преустановен... Колко удобно! Пък и си е зает човека, какво го интересуват някакви си деца и родителите им, които искат да живеят нормално... |
|
| |
|
Учител в пенсия |
#32021-08-31 10:39Възмутена съм!!! |
|
| |
|
Гост |
#42021-08-31 10:42Крият се като мишки, бягат от очите на гражданите. |
|
| |
|
Гост |
#52021-08-31 10:42Опитайте пак! Входирайте отново писмото с днешна дата. |
|
| |
|
#6 |
#62021-08-31 10:53С писма и молби явно няма да стане! Нещата ще се разтакават във времето. Освен това във вчерашния ден е проведена среща с друга група, за която явно премиерът има време. Тези там горе, които са се самозабравили, разбират само от ефективни стачни действия! Ако учителите се обединят и са единни в действията си могат да се противопоставят като колективно откажат да провеждат онлайн обучение. Виждам изход само в мащабни протести, които да се насочат не само към издевателството над децата и учителите, но и над всички граждани! |
|
| |
|
Майка |
#72021-08-31 10:55Да, само не се отказвайте!!! Не могат винаги да ни игнорират!!! Трябва да има начин да се въздейства... |
|
| |
|
Дени |
#8 Истината2021-08-31 11:20е , че онлайн обучението е твърде удобно за мнооого учители. Няма какво да се лъжем. Така че може да сте сигурни, че има здраво лоби, действащо в обратната посока. |
|
| |
|
Гост |
#92021-08-31 11:22Крият се, защото явно здраво ги притискат да прокарват абсурдните "мерки" и те трябва постоянно да лъжат. Нещата се диктуват отвън и нямат нищо общо със здравето на децата и учителите. |
|
| |
|
РАЧИ |
#10 Петиция2021-08-31 11:25Искайте среща с президента! Макар да съм убедена, че и той е зает с предизборната си кампания и не му пука за децата! |
|
| |
|
Гост |
#11 Re: Истината2021-08-31 11:26Не всички учители мислят така, а и не всички искат ваксини,ако се организират ще ги подкрепим! |
|
| |
|
Гост |
#12 Цялата общинска и държавна администрация в момента само получават заплатиRe:2021-08-31 11:28 |
|
| |
|
mira |
#13 оставка2021-08-31 11:28То се очакваше. Оставка на служебното правителство. То служи на чужди интереси, а не на българските. |
|
| |
|
Гост |
#142021-08-31 11:29Нещас*ници 😡 |
|
| |
|
Гост |
#152021-08-31 11:33Ами, тогава да се изтупаме всички в приемното време за граждани, и да стоим там, докато ни приеме, г-н заетия министър, на когото ние сме работодатели! |
|
| |
|
Гост |
#162021-08-31 11:36Толкова е възмутително, че липсват думи да се опише това безочие!!! |
|
| |
|
Гост |
#172021-08-31 11:46"Няма време ", защото предварително Му е решено какво трябва да прави. Това са служители еничари, правят това което им наредят работодателите от посолствата, от тях нищо не зависи! |
|
| |
|
Гост |
#182021-08-31 11:57Дежурните лаконично формални отговори. Без гражданско неподчинение придружено от бой с тояги НЯМА да СТАНЕ! Хора, това е война срещу човечеството на шепа самозабравили се психопати в световен мащаб. Не спрем ли днес плана им за "великото зануляване" утре ще е късно! |
|
| |
|
Гост |
#192021-08-31 11:57Стачка!!! |
|
| |
|
Foxyeta |
#202021-08-31 12:07Току що прочетох, че децата в детските градини няма да носят маски. А в училище ще носят, даже първолаците! Значи може някоя безумна наредба да се отмени! Явно някой е бил настойчив. Не трябва да допускаме децата ни да носят маски в училище, поне в часовете да не носят . Учителите също трябва да могат да преподават без маска, за да има поне донякъде нормален учебен процес. Да излизаме на протест ли за тези маски, какво да правим? В ужас съм, че трябва да работя с маска и детето ми да учи с маска. |
|
| |
|
Гост |
#212021-08-31 12:16Нямам думи! Зает с какво - с това да не поемат никаква отговорност за действията си и само да се плюят едни други в медийното пространство! Става въпрос за нашите деца и тяхното бъдеще, и колкото и да ме боли да го кажя това бъдеще явно няма да е в България.
За управляващите е по-добре народа да е ПРОСТ, защото прост народ лесно се управлява!!!!!
Извинявам се , че използвам думата "Прост" и слагам всички ни под общ знаменател, но съм доста афектирана от любезния отговор на администрацията на министър председателят ни! |
|
| |
|
Гост |
#222021-08-31 12:20Ами да го отстраним тогава! Той не ни е полезен и не се интересува от нашите интереси! |
|
| |
|
Гост |
#232021-08-31 12:25Ако бъдещето, т.е. ДЕЦАТА не го интересуват, то на кого е министър....
От същия дол дренки е и този... |
|
| |
|
Гост |
#242021-08-31 12:29Зает, защото така е удобно! Добре дошли са им и мерките, за прием на граждани. |
|
| |
|
Гост |
#252021-08-31 12:46Колкото и да е зает , БИ ТРЯБВАЛО ВИНАГИ да може да отдели поне половин час (а защо не и един) за да чуе и обсъдят ТОЛКОВА ВАЖЕН за децата въпрос. |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.