Peticiq.com

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Министър-председателят бил твърде зает да си говори с нас за учебната година / Коментари


Гост

#1

2021-08-31 10:16

😡😡😡😡😡😡

Гост

#2

2021-08-31 10:28

Заради пандемията приема на граждани е преустановен... Колко удобно! Пък и си е зает човека, какво го интересуват някакви си деца и родителите им, които искат да живеят нормално...
Учител в пенсия

#3

2021-08-31 10:39

Възмутена съм!!!


Гост

#4

2021-08-31 10:42

Крият се като мишки, бягат от очите на гражданите.

Гост

#5

2021-08-31 10:42

Опитайте пак! Входирайте отново писмото с днешна дата.
#6

#6

2021-08-31 10:53

С писма и молби явно няма да стане! Нещата ще се разтакават във времето. Освен това във вчерашния ден е проведена среща с друга група, за която явно премиерът има време. Тези там горе, които са се самозабравили, разбират само от ефективни стачни действия! Ако учителите се обединят и са единни в действията си могат да се противопоставят като колективно откажат да провеждат онлайн обучение. Виждам изход само в мащабни протести, които да се насочат не само към издевателството над децата и учителите, но и над всички граждани! 

Майка

#7

2021-08-31 10:55

Да, само не се отказвайте!!! Не могат винаги да ни игнорират!!! Трябва да има начин да се въздейства...

Дени

#8 Истината

2021-08-31 11:20

#6: #6 -  

 е , че онлайн обучението е твърде удобно за мнооого учители. Няма какво да се лъжем. Така че може да сте сигурни, че има здраво лоби, действащо в обратната посока. 


Гост

#9

2021-08-31 11:22

 Крият се, защото явно здраво ги притискат да прокарват абсурдните "мерки" и те трябва постоянно да лъжат. Нещата се диктуват отвън и нямат нищо общо със здравето на децата и учителите. 

РАЧИ

#10 Петиция

2021-08-31 11:25

Искайте среща с президента! Макар да съм убедена, че и той е зает с предизборната си кампания и не му пука за децата!


Гост

#11 Re: Истината

2021-08-31 11:26

#8: Дени - Истината  

 Не всички учители мислят така, а и не всички искат ваксини,ако се организират ще ги подкрепим! 


Гост

#12 Цялата общинска и държавна администрация в момента само получават заплатиRe:

2021-08-31 11:28

#2: -  

 

mira

#13 оставка

2021-08-31 11:28

 То се очакваше. Оставка на служебното правителство. То служи на чужди интереси, а не на българските. 


Гост

#14

2021-08-31 11:29

Нещас*ници 😡

Гост

#15

2021-08-31 11:33

Ами, тогава да се изтупаме всички в приемното време за граждани, и да стоим там, докато ни приеме, г-н заетия министър, на когото ние сме работодатели!

Гост

#16

2021-08-31 11:36

Толкова е възмутително, че липсват думи да се опише това безочие!!!

Гост

#17

2021-08-31 11:46

"Няма време ", защото предварително Му е решено какво трябва да прави. Това са служители еничари, правят това което им наредят работодателите от посолствата, от тях нищо не зависи!

Гост

#18

2021-08-31 11:57

Дежурните лаконично формални отговори. Без гражданско неподчинение придружено от бой с тояги НЯМА да СТАНЕ! Хора, това е война срещу човечеството на шепа самозабравили се психопати в световен мащаб. Не спрем ли днес плана им за "великото зануляване" утре ще е късно!

Гост

#19

2021-08-31 11:57

Стачка!!! 

Foxyeta

#20

2021-08-31 12:07

Току що прочетох, че децата в детските градини няма да носят маски. А в училище ще носят, даже първолаците!  Значи може някоя безумна наредба да се отмени! Явно някой е бил настойчив. Не трябва да допускаме децата ни да носят маски в училище, поне в часовете да не носят . Учителите също трябва да могат да преподават без маска, за да има поне донякъде нормален учебен процес. Да излизаме на протест ли за тези маски, какво да правим? В ужас съм, че трябва да работя с маска и детето ми да учи с маска.


Гост

#21

2021-08-31 12:16

Нямам думи! Зает с какво - с това да не поемат никаква отговорност за действията си и само да се плюят едни други в медийното пространство! Става въпрос за нашите деца и тяхното бъдеще, и колкото и да ме боли да го кажя това бъдеще явно няма да е в България. За управляващите е по-добре народа да е ПРОСТ, защото прост народ лесно се управлява!!!!! Извинявам се , че използвам думата "Прост" и слагам всички ни под общ знаменател, но съм доста афектирана от любезния отговор на администрацията на министър председателят ни!

Гост

#22

2021-08-31 12:20

Ами да го отстраним тогава! Той не ни е полезен и не се интересува от нашите интереси!

Гост

#23

2021-08-31 12:25

Ако бъдещето, т.е. ДЕЦАТА не го интересуват, то на кого е министър.... От същия дол дренки е и този...

Гост

#24

2021-08-31 12:29

Зает, защото така е удобно! Добре дошли са им и мерките, за прием на граждани.
Само че ние все още дишаме и живеем и искаме нормалност. Искаме да ИМ изкарваме парите за държавните заплати! Да ни оставят да работим и учим! 
Продажници!
Щом не желаят диалог - на протест всички!


Гост

#25

2021-08-31 12:46

Колкото и да е зает , БИ ТРЯБВАЛО ВИНАГИ да може да отдели поне половин час (а защо не и един) за да чуе и обсъдят ТОЛКОВА ВАЖЕН за децата въпрос.
Децата са бъдещето на България.
И е обидно , а дори почти престъпно да откажеш да разговаряш с граждани, които представляват една от най-големите непартийни групи, с представители от много организации.
Всъщност родителите в България са най-многобройната част от народа.
***
Всеки министър, пък бил той и първият от тях Е СЛУГА НА НАРОДА.
И е обидно да откажеш да се срещнеш с работодателите си.
Няма значение служебен или нормален кабинет представляваш.
Все едно хапеш ръката която те храни.
***
Аз свалям доверието си от тия високомерни парвенюта.
Отначало заблудиха много хора.
Народът хранеше някакви надежди.
Но сега показват нескрито пренебрежение към хората.
Престъпно от морална гледна точка пренебрежение.