Иракли, Карадере и Корал без бетон
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Иракли, Карадере и Корал без бетон
|
Гост |
#12016-03-31 04:45За пореден път става ясно,че сърцатите Българи,с ясен поглед какво трябва да се направи за спасяването на България са извън Парламента.Благодаря ви,че не спирате борбата с безумните дела на "управляващите". |
|
| |
|
Гост |
#22016-03-31 06:49Настоявам целите местности да са без бетон, дори и без квази-бараки, ерго бунгала. А не само плажовете. |
|
| |
|
Гост |
#32016-03-31 07:22Защото не искам повече мизерии по българското черноморие!!!! |
|
| |
|
Гост |
#42016-03-31 07:37Защото искам Черноморието да бъде запазено девствено. |
|
| |
|
Гост |
#52016-03-31 11:01Спрете това безумие! НЕ ПИПАЙТЕ ПРИРОДАТА НА БЪЛГАРИЯ!!!! |
|
| |
|
Гост |
#62016-03-31 11:33Хора, трябва да е повече от 1км!!!! Хора, трябва да е повече от 1км!!!! Хора, трябва да е повече от 1км!!!! Хора, трябва да е повече от 1км!!!! |
|
| |
|
Гост |
#72016-03-31 11:40Долу Мафията! |
|
| |
|
Гост |
#82016-03-31 12:10не съм съгласен с безумията !!! |
|
| |
|
Гост |
#92016-03-31 13:58За да показваме на децата си част незастроено крайбрежие. |
|
| |
|
Гост |
#102016-03-31 14:40Oтговорът се крие в крие в това, че като си давах първия знак на мейл-адреса, от "паметта на сайта" ми се подсказаха и другите знаци преди и след маймунското "а" като разделител. И препоръчвам на всички които ме познават да се подпишат, ако искаме да спасим поне малко от туристическия си имидж в епохата на "мутро-барок" по природните ни красоти. Иначе тук ще идват само "туристи" за ефтин секс, алкохол и споделяне на чалга-хитове. |
|
| |
|
Гост |
#112016-03-31 16:17Без бетон, моля. |
|
| |
|
Гост |
#122016-03-31 20:42Защото е важно!Земята не е "Minecraft" и не можем да я построим наново,тухличка върху тухличка .Така си построихме Слънчев бряг. Стига вече!!! |
|
| |
|
Гост |
#132016-03-31 20:49За Иракли -всяко лято съм там! |
|
| |
|
Гост |
#142016-04-01 00:34Zashtoto tova e spravedlivo reshenie za budedhteto na Bulgaria i vsichki dostoini Bulgari koito q obichat |
|
| |
|
Гост |
#152016-04-01 09:53Кой е създал петицията, защо сте анонимни? Питам, защото не ми харесва да ме пращат на "определените места" за палатки. Къде ги? И къде ми е тогава свободата? Това е най-важното! Аз досега не идвах на протести, защото да протестирам срещу престъпници бих само с автомат. Вярно, че 90% от палаткуващите са груби свине и също съсипват, но защо всички да сме в кюпа??? А не е ли по-лесно и нормално, по-желателно да се възпита култура на деликатно общуване с природата? На опазване? На почистване от боклуците оставени от други и донесени от морето? И да се възпита във всички хора да ценят дома си, че той не е за еднократна употреба? |
|
| |
|
Гост |
#162016-04-01 15:11Подписвам петицията за да има бъдеще за децата и внуците ни. |
|
| |
|
Гост |
#172016-04-01 16:08Защото искам да се запази, каквото е останало от природата в България. |
|
| |
|
Гост |
#182016-04-01 16:19Ми много ясно - просто обичам Морето и Природата ☺ |
|
| |
|
Гост |
#192016-04-01 16:50За да остане природа и за нашите деца и внуци |
|
| |
|
Гост |
#202016-04-01 17:57Много добра идея - дано да се случи за пръв път и в България! |
|
| |
|
Гост |
#212016-04-01 17:58Защото не искам да се бетонира и малкото останала дива природа в нашето Черноморие. |
|
| |
|
Иракли |
#22 Re:2016-04-02 09:04Плащайте си бе хора като искате да почивате а вие " серете" където сварите,след вас не се минава дори и на разходка защото не си ринете боклуците.... |
|
| |
|
Гост |
#232016-04-02 11:25Дано да успеем с този път. |
|
| |
|
Гост |
#242016-04-02 19:12защото искам прекрасната ми Родина да се освободи от управлението и контрола на мафията |
|
| |
|
Гост |
#252016-04-02 20:20Обичам да къмпингувам. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.