За прекратяване на концесионите договори на "Дънди Прешъс Метълс“
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За прекратяване на концесионите договори на "Дънди Прешъс Метълс“
|
Гост |
#12015-11-20 06:04България е страната на абсурдите ! Има ли далавера в един договор...той се става секретен,защото народа не бива да знае,че тези които е избрал да го управляват честно и да го пазят от злини,го крадат поголовно !! И въпреки,че има решение,на съда договорите да се разсекретят,управляващите продължават да ги крият !!!? Явно кражбата е прекалено голяма и не само от едно правителство !? Сега се гърчат и се чудят,как да ги скрият,защото при тази концесионна такса,кражбата е огромна !!? |
|
| |
|
Гост |
#22015-11-20 07:00Богатствата на една държава принадлежат на народа |
|
| |
|
Гост |
#32015-11-20 07:01защото ми писна да използват страната ми,когато народа ни изнемогва |
|
| |
|
Гост |
#42015-11-20 07:10Prirodnite resyrsi na Bulgaria na Balgarskia Narod. Stiga s tova kradene. Edna shepa tyneyadzi - ''konzecioneri'' zagrabiha i grabyat li i razbivat darjavata..Sad za mrasnizite-mafioti..Namerili dobra pochva za kradene veche 15 godini. |
|
| |
|
Гост |
#52015-11-20 07:38ВРЕМЕ Е ДА СЕ СЛОЖИ КРАЙ НА ТАЗИ 100% КОЛОНИАЛНА ПОЛИТИКА.АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ПРИРОДНИ БОГАТСТВА ЩЕ БЪДАТ В РЪЦЕТЕ САМО НА БЪЛГАРИ,ПЛАЩАЩИ ДАНЪЦИ ТУК В БЪЛГАРИЯ!!! |
|
| |
|
Гост |
#62015-11-20 07:52Канадците са мошеници и не се знае дали са наистина канадци |
|
| |
|
Гост |
#72015-11-20 07:56Въобще нуждае ли се от коментар!!! |
|
| |
|
Гост |
#82015-11-20 08:01Защото това принадлежи на България,а не на определени хора |
|
| |
|
Гост |
#92015-11-20 08:24ДА СЕ ИЗГОНЯТ НЕЗАБАВНО ОТ БЪЛГАРИЯ!!!! КОЙТО Е РАЗРЕШИЛ ТОВА ДА СЕ ВКАРА В ЗАТВОРА ДО ЖИВОТ!!!! |
|
| |
|
Гост |
#102015-11-20 08:48Дано тази петиция успее. Да можем да ги прогоним тези мръсни американци от нашата територия и богатствата ни да останат тук където им е мястото !!! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2015-11-20 08:49- Date of removal: 2015-11-20
- Причина за премахване:
|
Гост |
#132015-11-20 08:59Защото златото изнасяно от България е Българско и вместо да обогатява компании, може да обогати и подобри живота на българите ! |
|
| |
|
Гост |
#142015-11-20 09:11Договори които вредят на държавата и българският народ трябва да бъдат незабавно прекратени..! |
|
| |
|
Гост |
#152015-11-20 09:30За да се спре ограбването на Българския народ... |
|
| |
|
Гост |
#162015-11-20 09:31Za da ne se iznasia poveche nasheto zlato.. |
|
| |
|
Гост |
#172015-11-20 10:09Крайно време е да се спре с ограбването на Народа.Крадците вън,националните предатели и безродници,позволили това на стената! |
|
| |
|
Гост |
#182015-11-20 10:10Подписките не помагат, само губят време за реални действия!!! |
|
| |
|
Гост |
#192015-11-20 10:11Поправете правописната грешка в заглавието, моля! |
|
| |
|
Гост |
#202015-11-20 10:23Не бива да допуснем пореден вариант за ограбване природните богатства на България ! |
|
| |
|
Гост |
#212015-11-20 10:28Не мога да търпя,когато ни ограбват Родината. |
|
| |
|
Гост |
#222015-11-20 11:33Защото България НЕ ТРЯБВА да остава КОЛОНИЯ!!! |
|
| |
![]() Anonymous |
#232015-11-20 11:51Подписах тази петиция защото съм против безогледното ограбване на националното ни богатство! |
|
| |
|
Гост |
#242015-11-20 12:03Zashtoto sum Българин!!! |
|
| |
|
Гост |
#252015-11-20 12:46Омръзна ми да гледам как се гаврят с народа шепа паризити и лешояди...и как разграбват България и осакатяват бъдището на децата. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.
