Поставяне на паметник на братя Прошек в близост до Орлов мост
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Поставяне на паметник на братя Прошек в близост до Орлов мост
|
Гост |
#12015-11-05 17:43Защото идеята е добра. |
|
| |
|
Гост |
#22015-11-06 06:29Дълбок поклон пред братя Прошек ! |
|
| |
|
Гост |
#32015-11-06 06:30Прекрасна идея! Тези доблестни мъже го заслужават ! |
|
| |
|
Гост |
#42015-11-07 10:23Защото трябва да уважаваме делата на такива Хора! :) За да не бъдат забравени! |
|
| |
|
Гост |
#52015-11-07 16:34Уважение и признателност ! |
|
| |
|
Гост |
#62015-11-07 20:05Достойни! |
|
| |
|
Гост |
#72015-11-07 21:34Подкрепям с удоволствие и гордост !!!
|
|
| |
|
Мария Андреева |
#82015-11-08 05:49Ето нещо светло, което може да се направи в нашия мил град! Нека да съхраним своята духовност и красота - да не забравяме! |
|
| |
|
Гост |
#92015-11-08 19:47Мисля, че дължим почит на братя Прошек. |
|
| |
|
инж.Захари Калоянов |
#102015-11-10 09:46ДОБЛЕСТНИ МЪЖЕ ! ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД БРАТЯ ПРОШЕК ! |
|
| |
|
Даниела |
#112015-11-10 09:50Братя Прошек са национални герои. |
|
| |
|
Григоров |
#122015-11-10 09:53Подкрепям идеята от сърце |
|
| |
|
В. Кръстев |
#132015-11-11 10:48Идеята по принцип е чудесна,. Но не би ли било по-уместно барелефът да се постави на площадчето на името на братята пред БНТ, някъде до някогашния вход на бившата бирена фабрика, но по-далече от онази помпозно грозна "супер луксозна" нова сграда? Орлов мост си е Орлов мост като аритектурен паметник - защо е нужно там да има барелеф на братята. По тази логика, защо не на, или и на, Лъвов мост, на Паметника на Левски и пр... |
|
| |
|
Автор на петицията |
#142015-11-11 14:46Г-н Кръстев, благодарим Ви за предложението. Мястото е посочено условно. Поставянето на барелеф е дълга процедура и подлежи на обсъждане и одобрение от СОС.
|
|
| |
|
Гост |
#152015-11-12 06:24Не бива да забравяме тези, които са направили нещо за България. Мисля, че г-н Кръстев е прав. |
|
| |
|
Гост |
#162015-11-12 11:48Мястото ще бъде избрано ! Важното е, че хората имат желание и аз го подкрепям !!! |
|
| |
|
Гост |
#172015-11-12 11:49Братя Прошек са Национални Герои ! |
|
| |
|
Гост |
#182015-11-12 12:37Не трябва да забравяме делата на хората които активно са живяли и направили толкова много за нас ! Имаме си руски паметник а на братя Прошек защо още няма и плоча даже .Делото им е за уважение! Поклон ! пред делата Ви ! |
|
| |
|
Гост |
#192015-11-13 04:18Имат големи заслуги за развитието на българската държава. |
|
| |
|
Янчев |
#202015-11-13 20:40Заслужават го ! Поклон |
|
| |
|
Памет българска |
#21 Защо–няма ли други, по-заслужили тази чест?2015-11-16 11:02Прошек, не бяха ли предците на чешките евреи, които взеха милиони от Република България, за бирената фабрика? |
|
| |
|
Будни българи |
#222015-11-16 16:38Към : Памет българска
преди да проклетствате по български ! |
|
| |
|
д-р Дончев |
#232015-11-16 16:39Възхитен съм от делото им !
|
|
| |
|
Ивелина Танчева |
#24 БРАВО !2015-11-16 16:41Имате и моята подкрепа |
|
| |
|
Гост |
#25 П О К Л О Н !2015-11-16 20:22И аз подкрепям идеята ! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.