Против намаляването на наказанията за насилие над животни


Гост

#301

2014-08-16 20:43

НАКАЗАНИЯТА ТРЯБВА ДА БЪДАТ ДОСТА ПО-СТРОГИ,А НЕ-НАМАЛЕНИ !!!

Гост

#302

2014-08-17 04:20

Vseki den se sluchvat kakvi li ne zverstva s neshtastnite jivotni ot malki i golemi ,a te shte namalyavat nakazaniyata?!Ne stiga ,che nikoi oshte ne e nakazan,ami i shte namalyavat nakazaniyata!Porednoto bezumie na tezi,koito im plashtame oholniya jivot!DOKOGA!

Гост

#303

2014-08-17 09:02

jiveemm v darjava varvarsko divo pleme tezi koito zamislqt takiva zakoni koito ubivat i izmachvat jivotnite zapomnete che shte vi se varne do 9 kolqno dolna nechovechka smartna zgan

Гост

#304

2014-08-17 09:40

Мисля,че опустошаването на българския народ е стигнало връхната си точка,особено от страна на прокуратура,полиция и политици.Трябва да се предоставят факти и данни в ЕС за отношението ни към животните.Такава страна не е достойна да е член на ЕС.

Гост

#305

2014-08-18 03:44

Трябва да има наказания за извършителите на престъпления спрямо животните и то сурови. Докато живеят с чуството за безнаказаност, тези индивиди ще се вихрят. Също така те унищожават в много случаи и чужда собственост, защото убиват и животинки, които хора са си купили, за да имат в дома си. Да не говориме за мъките, които се причиняват и на собствениците или хората, които се грижат за дадена животинка. И основното, че никой няма право да отнема живот.

 


Гост

#306 Несъобразен стил?

2014-08-18 13:31

Езикът на петицията ми се вижда малко груб, независимо от това, че я подписах. Кой на кого е работодател няма отношение към темата и според мене дразни. Ако в държавните учреждения решат да я пренебрегнат, бих ги разбрал. А и прекалено пресилено е твърдението, че ние сме им работодатели, пък те били длъжни да изпълняват. В практиката такова нещо не се наблюдава, пък има ли теорията някаква връзка с практиката, това е отделен въпрос. Виждате ли как се получава така, че въпросът кой на кого е работодател, няма връзка с темата?


Гост

#307

2014-08-19 09:45

Да, съгласна съм с всички, които са на мнение , че трябва не да се намали , а обратното- да се увеличи наказанието за такива садисти и изроди! Даже мисля, че няма място на тази земя за тях!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-08-20 12:30


Боги

#309 Re: Насилие над животни

2014-09-23 14:53

#42: Женя

Подкрепям ви и аз,имам куче което е английски булдог и тя е член от моето семейство, тези хора които убиват животни са зверове и не заслужават да ги наричаме хора. Ако видя подобно нещо на улицата съм способен да убия човека, който го е извършил.


Гост

#310

2014-09-26 10:35

Нищо не оправдава насилието над животни.Затова трябва затвор.

Гост

#311

2016-03-29 15:29

Защото имам домашен любимец, който за мен е по-скоро член на семейството. Защото да осакатиш или убиеш животно, подобно да по-долния Иван Бакаджиев с кучето си, е все едно да осакатиш/убиеш детето си, заради някаква си простъпка.

Гост

#312 Re:

2019-05-01 15:44

#4: -