Против намаляването на наказанията за насилие над животни

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против намаляването на наказанията за насилие над животни

Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#26 Re:

2014-01-04 13:04

#2: -

За съжаление е така. Но единствено от нас зависи да го променим и да живеем живота, който искаме.

Не трябва да им позволяваме да ни разделят и владеят.

 

Благодаря за подкрепата,

Цвети

Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#27 Re:

2014-01-04 13:06

#3: -

Да. Както е видно след толкова месеци на протести, кокала не се дава лесно. Хем не е оглозган, хем е сладък.

Благодаря за подкрепата,

Цвети

Бу

#28 Re: Re:

2014-01-04 13:07

#17: - Re:

Мишок, ако си толкова отворен колкото се правиш тук ще убиеш животно на центъра на селото си , ще си направиш снимка и ще я пуснеш в медиите. Тогава те признавам за герой

Но докато се криеш значи си един обикновен страхлив мародер

Сега няма смисъл да се плюнчиш толкова . Отивай и го направи , директно и смело както го правят истинските хора които гледаш по филмите и тогава ела да ми се плюнчиш

Иначе ще си останеш най обикновена отрепка , нещо което и ти отдавна подозираш че си, и е въпрос на време да го осъзнаеш


Гост

#29

2014-01-04 13:08

Не на насилието!!!!
Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#30 Re:

2014-01-04 13:09

#4: -

Да, това е просто ужасно нехуманно и безобразно. Надавам се в скоро време да имаме зоополиция, която да помага в такива случаи.Но за тази цел ще са нужни обединените усилия на много хора.

За мое съжаление, обаче, ще трябва да мине време.

Благодаря за подкрепата,

Цвети


Гост

#31

2014-01-04 13:50

аз съм против намаляването на наказанията за насилие над животните

Гост

#32

2014-01-04 14:13

Хората които тормозят, убиват и измъчват животните не са нормални хора, те явно нямат сърца..някой ще каже, но например кучетата хапят хора, а някой замисли ли се защо хапят?!? Защото има изроди, който така са ги тормозили и те са намразили хората и са се озлобили от тях. Гонили са ме глутница кучета, ДА, но въпреки това не ги мразя и не им желая злото..Ако може всеки да отвори сърцето и дома си за една бездомна животинка ще е прекрасно
Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#33 Re: Проект на наказателен кодекс - декриминализира жестокостта към животните

2014-01-04 14:26

 

#5: Грета Коновска - Проект на наказателен кодекс - декриминализира жестокостта към животните

Здравейте, Грета,

В интернет намирам следната информация:

Име: Законопроект за изменение и допълнение на Наказателния кодекс

Сигнатура: 302-01-54

Дата на постъпване: 19/12/2013

Сесия: Втора сесия

Вносители: Министерски къвет

Разпределение по комисии

  • Комисия по правни въпроси (водеща)
  • Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта (участваща)
  • Комисия по европейските въпроси и контрол на европейските фондове (участваща)

 

Това, което ще видите, няма да ви хареса. Но то пък едва ли има нещо в целия сайт, което да заслужава уважение.

 

Благодаря за подкрепата и хубава вечер,

Цвети

 

П.С. Не ми позволява да поствам повече линкове, но ето тук е информацията:

http://www.parliament.bg/bg/bills/ID/14725/

 

Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#34 Re:

2014-01-04 14:28

#6: -

Благодаря, но петицията в голямата си част е взаимствана от "На Ти с Природата".

 

Дано не мине, но ако приемат промените, тогава ще сме готови.

 

Благодаря за подкрепата,

Цвети

Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#35 Re:

2014-01-04 14:29

#7: Димитър -

Здравейте, Димитър,

 

Напълно ви разбирам и приемам забележката. Веднага ще я прегледам и ще направя необфодимите корекции.

 

Благодаря,

Цвети

Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#36 Re:

2014-01-04 14:38

#8: -

За съжаление, това е истината към момента. Искрено се надявам с общи усилия да я я направим по-приятно, добро и миролюбиво място.

Благодаря за подкрепата,

Цвети

Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#37 Re:

2014-01-04 14:42

#10: Margarita Peeva -

Здравейте, Маргарита,

 

Напълно съм съгласна с вас. Но от нас зависи дали ще те ще останат или ще си ходят. От нас зависи дали ще съумеем да защитим родината, децата и интересите си.

 

Благодаря за подкрепата,

Цвети

Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#38 Re:

2014-01-04 14:47

#11: К.Михова -

Наистина жалко и способни на това са само жалки малки хора.

Благодаря за подкрепата,

Цвети

Цветелина Каменова
Авторът на тази петиция

#39 Re:

2014-01-04 14:52

#12: -

Мда... и най-лошото е, че в целия законопроект е пълно с безумия...

Благодаря за подкрепата,

Цвети


Гост

#40

2014-01-04 15:08

На-големите садисти и масови убийци първо са започнали да убиват животни! Само ИЗРОД може да изпита наслада от измъчването на животно! НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОТНЕМЕ ЖИВОТ! И човека е животно, но в лошия смисъл на думата!!!! Такива изроди с МНОГО, МНОГО по-големи присъди...Дори равностойни като за убийство на човек трябва да бъдат!

Гост

#41

2014-01-04 15:26

Понеже не боравя много с документи, не съм сигурен, дали тонът не е неподходящ. Аз бих направил справка с по-опитни хора, дано мярката да е намерена правилно.

Имам желание на тези петиции  да  е ясен срокът за внасяне, това не го видях. Все едно съм подписал документ, който никога няма да види бял свят.

Женя
Гост

#42

2014-01-04 15:39

Подкрепям петицията! Сблъсквала съм се с много хора, които по много жесток начин убиват куче или коте и не са от най-любвеобилните същества на света! Някои от тях се отнасят зле и с хората около тях. Няма да цитирам имена на хора, които познавам и по много жесток начин са си убили кучето, а да не говорим, че си е гасил фасовете по тялото на бившата си жена!....Това не доказва ли за пореден път, че човек способен да убие по особено жесток начин животно е жесток и към себеподобните си! Смятам и напълно съм убедена, че всеки отнесъл се жестоко към каквото и да е животно трябва да си носи отговорността и да понесе наказанието си, така както е в другите цивилизовани страни по света.....Стига сме си затваряли очите пред истините....стига сме навеждали глави и си ги заравяме в пясъка, като щраусите....ХОРА СЪБУДЕТЕ СЕ!!!....


Гост

#43

2014-01-04 15:40

Наказания, равни като тези за хора!

Гост

#44

2014-01-04 15:41

Dostata4mo mnogo hora ima koito ne se spirat pred ni6to i maltretirat i ubivat jivotni!S po strogi i izpalnqva6ti se nakazaniq moje i da se zamislqt !!!

Гост

#45

2014-01-04 15:58

дано най после накажат тия изроди които така тормозят и избиват животинките
la reina

#46

2014-01-04 17:14

Господа,не толерирайте насилието и убийствата на животни ! След убитото животно насилниците ще посегнат на човек!

Гост

#47

2014-01-04 19:00

Колко подписа са необходими?

Гост

#48

2014-01-04 19:15

коментарите са вече абсолютно недостатъчни в борбата срещу проявите на жестокост и насилие към живи същества. Трябат най-строги закони и съответните наказания, в противен случай ние си отглеждаме и възпитаваме хора способни на убийства - днес на животни, а утре и на хора.

Гост

#49

2014-01-04 19:18

Жестокостта и насилието над животните е престъпление. Подкрепям петицията в посока на увеличаване на наказанията и ефективни санкции срещу извършителите.

Гост

#50

2014-01-04 19:22

Абсурдно..