Против намаляването на наказанията за насилие над животни


Гост

#101

2014-01-05 14:48

Подкрепям!
Кандидат - емигрант

#102 ЗА намаляването на наказанията за насилие над животни (в случаи на самозащита)!

2014-01-05 15:24

Когато кучетатата ми пречат да се придвижвам нормално и ме е страх да мина от някъде - никакво право нямате да искате големи присъди, госпожи и господа Кучкари и Кучкарки !
НЕ Е мой проблем че държавата не иска да се справи с проблема!
Ще ме ухапе куче пред нас и аз нищо няма да направя ли? Не нищо, ми цялата популация в квартала ще намалее за една нощ...
Какво давате за пример европейски държави и тяхното законодателство за боя с животни?!?
Живял съм в Германия - вземете пример от тях - там всички бездомни животни се събират, прибират се в пансиони - ако до няколко месеца, не съм сигурен колко, някои го осинови кучето - получава безплатни имунизации, без данък доживот и тн привилегии, само трябва човека да се грижи за него.

Отделно, има сериозни наказания за изоставяне на куче на улицата и неполагане на грижи.

ОБАЧЕ, ако не го осинови никой - BAD LUCK - евтаназира се !
Не може аз да имам по-малко права на улицата от едно бездомно, пълно със зарази куче!!!


Гост

#103

2014-01-05 16:31

Животът е ценен! На всяко същество, на всяко творение на Природата! Хората, които са в Парламента са избрани от нас и ТРЯБВА да изразяват нашето мислене.И нашата човечност!Срамувам се, не-гневя се, от такава липса на човечност, от такова бездушие и незачитане на правото на живот на всяко същество!Мястото на хора, които мислят по начина, изразен в проекта, е всякъде другаде, но не и във властта.

Гост

#104

2014-01-05 16:51

АЗ СЪМ ПРОТИВ НАМАЛЯВАНЕТО НА НАКАЗАНИЯТА ЗА НАСИЛИЕ НАД ЖИВОТНИ .

Гост

#105

2014-01-05 16:55

Напълно съм съгласна с текста, но не ми допада непрекъснатото повтаряне на "ние, Вашя работодател". Да, така е, но според мен така не сме по-убедителни.

Гост

#106

2014-01-05 16:55

Наказанията са неефективна мярка, но намаляването им ми се струва грешно.

Гост

#107

2014-01-05 19:05

Против намаляването на наказанията за насилие над животни!

Гост

#108

2014-01-05 20:08

Браво на организаторите! Вчера пуснах и е-писмо, но мисля, че с петиция е много по-въздействащо. Най-малкото е много по-обосновано и юридически оформено от моето писмо.
пешо

#109 Re: ЗА намаляването на наказанията за насилие над животни (в случаи на самозащита)!

2014-01-05 20:15

#102: Кандидат - емигрант - ЗА намаляването на наказанията за насилие над животни (в случаи на самозащита)!

по отношение на заразите статистически - хората носят повече и са по опасни


Гост

#110

2014-01-05 23:03

Jivotnite imat pravo na jivot to4no kolkoto i horata.Te ne sa vinovni,4e nie sme im otneli estestvenata sreda na jivot.Horata,koito naranqvat jivotni sa jestoki i kam hora.Te trqbva da badat nakazvani sas sa6tata strogost,kato tezi,naranili drugi 4ove6ki sa6testva.

Гост

#111

2014-01-06 00:30

Ако позволите насилието над животните да съществува, Вие сте персонално отговорни за истинските "животни", които ще създадете от бъдещото поколение - психопати, идиоти без ценностна система, готови да убият или наранят, както животно, така и човек!

Гост

#112 Re: ЗА намаляването на наказанията за насилие над животни (в случаи на самозащита)!

2014-01-06 00:36

#102: Кандидат - емигрант - ЗА намаляването на наказанията за насилие над животни (в случаи на самозащита)!

Eiiii ot shube ste umrete gospojo ili gospodine!!!

Az sum jiviala v chujbina i takiva kato vas obstestvoto ne gi ponasia!!

Ne zaminavaite - ste vi izhvurliat kato mrusno kote ili kuche!

Nikoi ne ponasia selski mozuzi, koito ot strah da si sediat na selo! V 21 VEK SME!!!
STIGA JESTOKOST! TEZI SUSESTVA IMAT SUZNANIE, INTELEKT, MUCHNO VI E ZA DELFINITE?KUCHETATA SA SUSTOTO!!!

A HAPIAT, ZASTOTO OT 100,000 GODINI JIVEIAT S CHOVEKA, KOITO GI E IZHVURLIL, OSVIREPIALI SA OT GLAD, MUKA, UJAS, BEZPOMOSTNOST!!!! 99% OT KUCHETATA NE HAPIAT A SE MOLIAT ZA POMOST! ZA KURICHKA HLJAB!

 

DANO GORITE V ADA, ZA TOVA CHE STE TOLKOVA BEZCHUSTVEN, NECHOVECHEN I LISHEN OT RAZUM INDIVID. KUCHETO IMA SUZNANIE, INTELEKT, BLAGODARNOST I VERNOST KUM CHOVEKA, VIE OSVEN PROSTOTIA I BEZSMISLEN STRAH I ZRENIE DO KAPAZITE KAKVO DRUGO IMATE?!


Гост

#113

2014-01-06 00:37

Don't forget to have your pet spayed or neutered!

Гост

#114

2014-01-06 05:31

Управляващите какво друго правите освен да крадете пари от хората и да мародерствате на гърба на животните?!?По празниците нямахте ли си друга работа,освен да си правите СМЕШНИ закончета в ущърб на всичко живо?!?Как не ви е срам да теоерирате криминални деяния?!?ВИЕ И ПРЕСТЪПНИЦИТЕ КАТО ВАС СТЕ СРАМА НА ТАЗИ ДЪРЖАВА!!!Когато имаше инциденти и отровени хора,благодарение на боклуците,подражаващи на Карбовски/който в национален ефир раздаваше рецепти за отрова/покрихте нещата!!!Засрамете се бе управляващи!!!Убииствата не решават нищо,защото нито убииците,нито вие сте вечни!!!Не сте дали живот,нямате право и да го отнемате!!!ЗАСРАМЕТЕ СЕ ОТ СЕБЕ СИ!!!

Гост

#115

2014-01-06 06:44

На планетата Земя в началото на Третото хилядолетие все още ежеминутно се извършват убийства на ВСИЧКО и ВСЕКИ (убийства физически, виртуални...). Най-страшно е УБИВАНЕТО НА ЧОВЕЩИНАТА в душата на масовото човечество. Така е, когато НЯМАШ СЪЗНАНИЕТО, че СИ ЧАСТ ОТ ЦЯЛОТО, че във ВСИЧКО и ВСЕКИ я има ИСКРАТА БОЖИЯ...Животните, подлагани на ВИВИСЕКЦИЯ и на какви ли не мъчения ИМАТ ДУША като нас, човешките същества...

Гост

#116 Любка Йосифова

2014-01-06 07:01

какво намаление на наказиние, то досега беше достатъчно малко за убийците. всеки трябва да заплати за грешката си, в противен случай, ние обичащите животни, трябва да почнем да наказваме. живот за живот, никой не е Господ, за да се разпорежда с живота на безсловесните твари. Смърт за смърт!!!

Гост

#117

2014-01-06 07:27

Не наранявайте животните

Гост

#118

2014-01-06 07:42

Има ли нужда от коментар...

Гост

#119

2014-01-06 08:29

В цял свят наказанията за насилие над животни и хора се увеличават, а у нас се опитват да ги намалят. Политиците ни освен, че се оказаха родоотстъпници, крадци и педофили, явно са и садисти. Нека не им позволим да разрушат и малкото постигнато в последните години в тази насока.

Гост

#120

2014-01-06 08:48

Не стига, че досега не са осъдили никого, не стига,ч е не е разписано каква е процедурата и какъв съд да разглежда случаите, ами и ще намаляват. как никой в нашата държава не си изпълнява задълженията. После се чудим защо нищо не ни е наред!
бай брадър

#121 де бяхте по коледа га се колеха свинчета ?

2014-01-06 09:01


първо да се махнат псетата от улиците ни и тогаз защитавайте доамшните .
и ко праийти кога циганите тормозат животно а ? само сте велики зад монитора ...
ко направихте по коледа бе -що свини бяха избити -що не ги защитихте ам лапахте мръвки ???
вегетарианец

#122 Re: Любка Йосифова

2014-01-06 09:03

#116: - Любка Йосифова

и като  обичаш животните месо похапваш ли си   или рупаш сено и тръстика ?

а кучето ти/котката ти/ кво яде -домати и салата ли ?

 

избийте уличните псета !

#123 Re: ЗА намаляването на наказанията за насилие над животни (в случаи на самозащита)!

2014-01-06 09:05

#102: Кандидат - емигрант - ЗА намаляването на наказанията за насилие над животни (в случаи на самозащита)!

не се мори да спориш с тъпи неибани патки изритани от обществото ни.

 


Гост

#124

2014-01-06 09:10

Абсурдно е в 21 век в Европа да се гледа на животните като на бездушни предмети. "Хората", способни да измъчват едно животно са също толкова способни да измъчват и други хора....

Гост

#125

2014-01-06 10:26

Колко подписа трябва да се съберат?