Шанс за нормален живот на децата ни

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Шанс за нормален живот на децата ни


Гост

#26 Re:

2013-10-12 19:57

Лале

#27

2013-10-12 19:59

Напълно подкрепям!
Децата са деца, независимо дали са 2 или 5 в семейството, дали са българи, роми, турци и т.н., дали са родени в семейства, сключили брак или от родители, съжителстващи без подпис, дали са деца на трудещи се в сивия сектор или държавни служители. Те са утрешното бъдеще и не следва да бъдат дискриминирани, както толкова години досега. Време е управляващите да се светнат, че децата ни са по-важни от всичко останало - магистрали, бежанци, фиск, миск и т.н.
ИВА

#28 Re: Re: Re: на 33 год съм с дете на 7 год, последните 5 месеца 3 пъти чух СТАРА СТЕ

2013-10-14 17:30

#11: - Re: Re:

Re: Re: Re: на 33 год съм с дете на 7 год, последните 5 месеца 3 пъти чух СТАРА СТЕ... пенсионирахе ме вече и ме сложиха в графа НЕГОДНА ЗА РАБОТА , защото съ МАМА

mim_mause

#29

2013-10-15 14:13

Тези избори гласувах(за вас) ,защото исках промяна ,вярвах ,че тя ще дойде за децата ми .Вярвам вече 18 години ,на толкова стана голямото ми дете .Не получих чаканото "безплатно" образование ,"безплатно"здравеопазване.Вярвах ,че докато децата ми станат студенти в България ще стане чудо и за отличните ученици ще има "безплатно" висше образование и добра реализация.НЯМА ...за жалост и тези деца ще чакат като мен.Отгледах ги сама,изучих ги сама...помощта ми от ТАЗИ държава е 35 лева за дете.Всичко останало аз го изработвам с данъците си -"безплатното обучение и безплатното образование"

Гост

#30

2013-10-15 16:47

Bezplatno obrazovanie i zdraveopazvane imahme predi 24 god. Obrazovanieto beshe mnogo dobro, sadeiki po obrazovaniata na West europe and North america.V zdraveopazvaneto imashe kakvo da se jelae, no pak beshe dobre.. Vsashtnost to ne beshe bezplatno, zashtoto plashtahme danazi, no sega sashto se plashtat i danazi i obrazovanie i lechenie.. Izlagaha ni mnogo jestoko s razni himeri i idea, koito napraviha teh samite bogati...a ostanalite 99% ynishtojavat i podigravat...Na letni pochivki dezata hodehme s po 10 lv, za 20 dni i v teza syma se vkluchvashe vsichko, pat, harana leglo nyakoi hodeha s po 3 -5 lv kato Oresharski napr, toi e bil 5to dete i za mnogodetnite semeistva imashe dopalnitelni griji i bonysi:)))

Гост

#31

2013-10-15 16:49

Nai-malkata zaplata po tova vreme beshe 100 - 120 lv na mesez, parnoto s topla voda ap.60 kv m 8-9 lv na zimen mesez etc. mnogo moje da se pishe i za hranata, jilishatata ,etc
обидената

#32

2013-10-23 06:22

детски трабва да получават всички деца,нали всички са деца на БЪЛГАРИЯ!!!!!