Петиция за наказване на престъпници от Димитровград

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция за наказване на престъпници от Димитровград


Гост

#1

2013-09-22 10:12

Престъпният акт е налице. Наказание е необходимо, но не за да върне унищожения ценен роял, уви, той е загубен завинаги, а за да покаже на спящите хора до каква степен сме затънали в низост, безкултурие, простотия и тъпота. Възмутена съм до точка на кипене! Най-вече от факта, че се е случило в "Културен център"!!!!

Тенко Славов
Гост

#2

2013-09-22 10:21

Интелектуалци и всички онези, които искат да променят доминиращия варварси манталитет на част от нашата нация, е крайно време да се обединим и предизвикаме реална промяна на културното статукво в тази страна.


Гост

#3

2013-09-22 11:03

Изключително съм възмутена от този акт на вандалщина показващ агресивното тъпоумие на определена категория хора. Заслужава съответстващото на този акт наказание - най-тежкото. Подобни хора нямат право да се занимават с културна дейност и още по-малко да имат досег с най-скъпото ни - нашите деца !

Гост

#4

2013-09-22 11:20

Подкрепям тази петиция с увереност,защото искането е сптаведливо и честно спрямо всички хора които милеят за страната си!Този роял е купен с нашите пари за да се ползва за музикалното възпитание на нашите деца.Не случайно е бил даден за ползване и съхранение в тази сграда.Трябва да си завъреш простак за да посегнеш за да развалиш такава вещ,при това тя е обществена собственост!Тя е наша,не желая това действие да остане ненаказано!Най-малкото което може да се направи,въпросните хора да бъдат принудени да закупят и върнат на мястото му такъв роял.Е тогава ще разберат най-малко каква е цената му в парично измерение,за другото те нямат сетива с които да разберат безумното си поведение!

Гост

#5

2013-09-22 11:56

Престъпно безхаберие, придружено от арогантност в "Културен център".
Моля, прочетете и ако имате потребност, изкажете мнение!

Гост

#6

2013-09-22 12:01

има зверства които просто не трябва да се говори за тях,а камо ли да се и коментират. приемете моят безмълвен подпис

Гост

#7

2013-09-22 12:11

Навремето ходих на уроци по пиано. Понеже родителите ми нямаха възможност да ми купят собствено пиано, ходих в детската градина, където работеше майка ми за да се упражнявам. Като толкова им е пречело да го бяха подарили на някое дете, вместо да го съсипват. Няма такива олигофрени и егоисти като тези, нямам думи просто.

Гост

#8

2013-09-22 12:20

.....И добавя, че за нея това е най-правилното решение. Казвам го без грам угризение – това беше една непотребна вещ, която трябваше да се премахне, категорична е директорката

Линч!!!!!!

Гост

#9

2013-09-22 12:38

Внимавайте тази уфтсъ да не попадне в някоя библиотека - като нищо ще изгори книгите, за да направи място за дискове с чалга!

Гост

#10

2013-09-22 12:53

No Comment!CNN...

Гост

#11

2013-09-22 13:46

ТОВА НЕ МОЖЕ ДА Е ВЯРНО... НЕ МОЖЕ ДА Е ВЯРНО... ТОЛКОВА ЛИ СМЕ ТЪПИ? ТОЛКОВА ЛИ ВСИЧКО В ДУШИТЕ НИ Е ЧАЛГА? В ЕДИН ТОЛКОВА КРАСИВ ГРАД, ИЗВЕСТЕН КАТО МЕКАТА НА ЧАЛГАДЖИЙКИТЕ Е ИЗВЪРШЕНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.ТОВА Е ЧИСТА ПРОБА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.. НЯМАМ ДУМИ.. НЯМАМ ДУМИ...ТОВА НЕ ИСКАМ ДА ГО ВЯРВАМ.. НЕ МОГА ДА ГО ВЯРВАМ... МОМЕНТАЛНО ПОТЪРСЕТЕ ОТГОВОРНИТЕ ЗА ТОЗИ АКТ ОТ ВРЕМЕТО НА ПЪРВОБИТНО ОБЩИННИЯ СТРОЙ.. НЯМАМ ДУМИ... ТОЗИ КЛИП, ТАЗИ НОВИНА НАИСТИНА МЕ РАЗПЛАКАХА.. ДОСЕГА СЪМ ПЛАКАЛА ЗА ХОРА, ЗА МИЛИ ЖИВОТИНКИ... ЗА ВЕЩ НЕ СЪМ ПЛАКАЛА, НО ТОЗИ РОЯЛ, ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ИНТСТРУМЕНТ ДА БЪДЕ ТАКА ПРОСТАШКИ УНИЩОЖЕН ПРОСТО МЕ ПРОСЪЛЗИ...НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ БЕЕЕЕЕ... МНОГО,МНОГО ТЪПИ ХОРА ЖИВЕЯТ В БЪЛГАРИЯ... БОЖЕЕЕЕ, ГЛЕДАШ ЛИ? ВИЖДАШ ЛИ?
владина

#12

2013-09-22 13:51

прочетох по- горе в коментарите,че някой също като мен е ходил на уроци по пиано.. навремето исках много да имам пиано и исках да мога да свиря.. родителите ми не можеха да ми купят. получих само акордеон. сега мога да свиря и на двата инструмента, но няма да забравя никога тази моя несбъдната мечта- да имам пиано в къщи. кой тъпак, кой идиот ,кой див селянин без мозък е позволил такъв инструмент да бъде унищожен... върнете частите от рояла... нека да бъде възстановен и поправен.. върнете ги, тъпи ,прости овце със селяндурско мислене и чалга в душите...

Мария

#13

2013-09-22 14:40

Истинско кощунство! Тази постъпка показва абсолютно невежество и още по-голяма незаинтересованост, които трябва да бъдат наказани! Предостатъчно неграмотност и чалга от всякакво естество има в нашата родина!


Гост

#14

2013-09-22 14:58

Bez dumi

Гост

#15

2013-09-22 15:24

Кощунство е да се унищожава изкуство !
roni

#16

2013-09-22 15:34

Виновниците за това кощунствено деяние трябва да бъдат ЗАДЪЛЖЕНИ ДА ЗАПЛАТЯТ по сегашни цени този ценен роял!!! Не само да бъдат административно наказани завинаги. Защото такива хора разбират от наказания,само ако те са в парични измерения!!!

Гост

#17

2013-09-22 15:40

Коментарът е излишен... Невежи хора управляват културен институт.

Да го бяха продали, като не им трябва, но най-вероятно без документ не могат да го продадат и тъй като не са искали да го подарят са решили да му видят края.

Можеше да отворят една зала за репетиции, все щеше да има мераклии да свирят на Роял!

Категорично който е взел решение да се нацепи рояла не трябва повече да има право да взима каквито и да е решения на държавна или общинска заплата. Другаде да си търси "късмета"!

Гост

#18

2013-09-22 15:43

Това вече е видяно...Следват книгите!

Гост

#19

2013-09-22 16:50

Tova e nevejestvo,,,,((,,,i ako ne se vzemat merki,,kade otivame ??? Blagodarq,4e ima takava peticiq!

Гост

#20

2013-09-22 17:00

"Димитровград е строен като по учебник за архитектура, спазени са нормите от римско време и принципите на съветското градоустройство. Първият социалистически град е проектиран многофункционално, с оптимален за времето си урбанистичен проект. Градът е неповторим със своята история и архитектура и с право би могъл да претендира за емблематично място в историята на България." Това е. Камъните падат...

 


Гост

#21

2013-09-22 17:06

Унищожава се роял в Културен дом?!?!?!Господ да ни е на помощ!!!

Гост

#22

2013-09-22 17:13

Съд за българските талибани от Димитровград !

Гост

#23

2013-09-22 17:33

Дори няма значение, че роялът е Блютнер... Дори е грозно, че някой снима вместо да попречи на деянието

Гост

#24

2013-09-22 17:46

Безрезервно подкрепям петицията!

Гост

#25

2013-09-22 17:56

Отвратен съм от ташева и митев!!!