За сваляне на имунитета на Волен Сидеров

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За сваляне на имунитета на Волен Сидеров


Гост

#501

2013-06-27 20:05

Вържете бясното псе!

Гост

#502

2013-06-27 20:08

НА БОЛЕН НЕ МУ Е МЯСТОТО В ПАРЛАМЕНТА.

Гост

#503 Крайно време е..

2013-06-27 20:08

Крайно време е този човек да бъде спрян!

Гост

#504

2013-06-27 20:09

Ненормалник, вън от парламента! Да видим като не размахва картата на народен представител кой от друшките му ще го следва.

Гост

#505

2013-06-27 20:21

Освен че мафията е превзела държавата от 25г. благодарение на некадърността на комунистите. В управлението на държавата, не искам да има ненормалници и продажници които нямат елементарно достойнство и морал, като Сидеров!! Той е за психиатрия и психиатър!

Гост

#506

2013-06-27 20:25

Твърдо да се свали имунитета на Волен Сидерв, този човек е опасен за националната сигурност!

Гост

#507

2013-06-27 20:26

ВЕДНАГА!!!!!!!!!!!!!!!

Гост

#508

2013-06-27 20:30

Дрогираният Сидеров,срам за България!!!!

Гост

#509

2013-06-27 20:33

Волен Сидеров с неговото неадекватно и агресивно поведение е само в ущърб на държавността в България !
Николай Даскалов

#510

2013-06-27 20:34

За един от малкото хора, говорещи безкруполно за някои лоши истини в страната, вие искате да му се свали имунитета.
Човека с най-малка власт, който има най-слабо участие във властта го гоните най-много. Защо ? Отговорите са няколко :

1. Беше единствения, който излезе на улицата. Що не гоните така Станишев, Орешарски, Местан и Доган ? Щото те си седят в резиденциите, които са построили с държавни и крадени пари. А Волен излезе да потърси сметка за щетите, нанесени над партиината централа. А бях там и такива имаше.

2. Нашето общество винаги е било прекомерно толерантно. Включително и към Сидеров. Но и не по-малко към циганските БЕЗЧИНСТВА и МЪРЗЕЛ. Бас хващам, че едно 80% от хората, подписали петицията са от София. Защо не отидете по селата и не видите там какво се случва ? Къщите се разграбват до степен да къртят стените за да се вади арматура. Селата останаха без животни, защото циганина ги краде да ги убие и яде. И това се случва на гърба на вашите бащи и майки. Защо не протестирате и правите петиции върху това ? Защото вашия поглед Софииски граждани и граждани на други по-големи градове стига единствено около Вас. Вие сте засегнати, че Волен бутнал някой човек и правите петиция. Но вие не сте засегнати от това, че цигани има случай да изнасилват 73 годишни старици и да ги бият за 20 лева пенсия. Къде сте тогава ? По домовете.
/ P.S. Аз самия съм роден в гр. троян и имам достатъчно наблюдения върху селата в областта. Знам какво говоря./

3. Защо не правите петиция срещу това как ни изкопават златото от Дънди Прешъс. Срещу това, че 80% от банките в България са чуждестранни. Че тока ни е поделен на 3 и има пълен монопол. Срещу безкруполното точене на българската икономика чрез тоталното настаняване и зверско доминиране на големите търговски вериги като ЛИДЛ, Кауфланд, Била и т.н. Които налагат брутални условия върху родното ни производство и го изместват с внос на чуждо. Знаете ли, че Кауфланд прави рожденните си дни с такса върху българския производител за това ? Къде са ви петициите господа. Къде са ви петициите срещу този чуждестранен монопол върху електроснабдяването, което го създадоха родителите ни. Срещу монопола над ВиК, които ни трепят с такса, че има инсталации събиращи дъждовни води. И тея инсталации са ги правили нашите родители отново. Къде са ви петиции срещу Кауфландовите такси и безчинствата на големите вериги над българския производител, налагайки му тежки условия за цените. А тези условия за цените не само убиват производителя, но му и режат ръцете откъм варианти да повиши възнагражденията. Което е един от поводите да бачкаме за 400 лв. в заводи, които отново ги строиха нашите родители ?

4. Грешката на Волен беше, че дори сам не определи позицията си. Практическата му подкрепа на мандата не бе замазана със символичния му отказ от него. Но вмомента единствения бърз вариант за оставка е това АТАКА да не влезе в парламента и да няма кворум. Пък вие ги плюйте и протестирайте за оставка.

Неискам да крия името си чрез псевдоним - Николай Красенов Даскалов.

Гост

#511

2013-06-27 20:35

Волен Сидеров и неговото безлично обкръжение демонстрират политическа неврастения. Искрено се надявам това поведение да способства за окончателното слизане на "Атака" от политическата сцена.

Гост

#512

2013-06-27 20:36

Сидеров е дребен шарлатанин, който срами България.

Гост

#513

2013-06-27 20:42

Подписвам петицията, но смятам, че трябва да се поправят правописните грешки, които са много, както и стилът и най-вече подписът. Не може да се изпраща неграмотно написана петиция. Иначе подкрепям петицията.


Гост

#514

2013-06-27 20:44

време му е

Гост

#515

2013-06-27 20:46

Обществено полезен труд за волен. Трябва да го пуснем да чисти улиците във факултета!

Гост

#516

2013-06-27 21:00

Predade naroda si. Problemite za nego sa protestite, a tova che DPS upravlqva Bulgariq v momenta za Volen tova ne e probelm.

Obqvam Volen Siderov za nacionalen predatel!

Гост

#517

2013-06-27 21:02

петицията е Дано повече граждани да са го разбрали и да се отнеме имунитета на много своевременна и справедлива, не само е неморално , но и опасно , човек като В.Сидеров да бъде депутат , и на какъвто е да пост в държавата! Това е човек с болна психика!

Гост

#518

2013-06-27 21:02

Заслужавагобе :)

Гост

#519

2013-06-27 21:09

Незабавно трябва да се свали имунитета на Волен Сидеров,както и да се отсртани за винаги от политическата сцена заедно с колегите си от БСП и ДПС!!!!!!!!

Гост

#520

2013-06-27 21:13

срам ме е че съм българка от такива болни мозъци,та той обижда всички наред и не се съобразява че и децата го слушат,нашите деца.Срам и позор ,къде е прокуратурата,министерски съвет,СЕМ изобщо докога този болен ще насажда омраза и агресия,боже боже ,с какво е по различно от преди 40,50 години...

Гост

#521

2013-06-27 21:15

ebete se s tiq 5... 10...20 evro

Гост

#522

2013-06-27 21:16

За сваляне на имунитета
ПЕТЯ

#523 Re:

2013-06-27 21:20

#510: Николай Даскалов -

Имате право ,но този волен-болен направо прекалява с езика на омразата,с арогатността,с обидите .Нима вие ще си позволите така да обиждате на ляво и дясно без дори да помислите че и децата стоят макар и за кратко пред телевизорите и слушат.Това ли е начина и диалога на демокрацията,на бъдещето на България? С такъв арогатен език и такива обидни думи ли се изгражда бъдещето на нашите деца?Аз също не си крия името И С ПЪЛНО СЪЗНАНИЕ ЗАСТАВАМ ЗАД ДУМИТЕ СИ ,ПРОТИВ СЪМ ВОЛЕН СИДЕРОВ И МАФИЯ ПЕТЯ ИВАНОВА ИВАНОВА


Гост

#524

2013-06-27 21:22

И да не се губи никакво време!

Гост

#525

2013-06-27 21:22

В новия изборен закон непременно трябва да се въведе изискване кандидатите за депутати да се явят на преглед пред психиатър и това да бъде записвано как точно се е осъществил прегледът. В противен случай има опасност да си вземат този документ с едно телефонно обаждане!