Министър Греков, имаме нужда от малките фермери. Пазете ги!


Гост

#26

2014-01-22 11:46

ДО КОГА ?

Гост

#27

2014-04-18 20:06

Правителството е длъжно да забрани търговията с продукти, които се влагат в месата, сирената, млеката, брашната и др. продукти, като заместители на основни съставки на изброените храни. Не може по телевизията да върви реклама на едни пилета, а същата фирма да си е поръчала на търговците да и спретнат кренвирши със себестойност до 2 лв.Същото положение е с млечните продукти.Има различни видове прахчета, които като се смесят ти дават кашкавал за чудо и приказ.Тези химически заместители трябва да се забранят със закон.Те разболяват нацията.

Гост

#28

2014-04-18 20:08

''Правителството е длъжно да забрани търговията с продукти, които се влагат в месата, сирената, млеката, брашната и др. продукти, като заместители на основни съставки на изброените храни. Не може по телевизията да върви реклама на едни пилета, а същата фирма да си е поръчала на търговците да и спретнат кренвирши със себестойност до 2 лв.Същото положение е с млечните продукти.Има различни видове прахчета, които като се смесят ти дават кашкавал за чудо и приказ.Тези химически заместители трябва да се забранят със закон.Те разболяват нацията.''

Da, za sajalenie hranata e palna s himikali, to se otrazyava i na wkysa i na zdraveto na horata..

Гост

#29

2014-04-19 20:35

Този Греков е много слаб министър. Селското стопанство е разбито, земята стои необработена, а той не знае какви мерки да предприеме, Имам приятели в тази сфера, които са 100000 пъти по-умни, знаещи и кадърни от този, но уви не са министри..

Гост

#30

2016-01-12 08:56

Защото съм "малък" производител, над 20 години бях регистрирана ,като производител, но държавата ми казва, че не съм, недвусмислено, отказвайки ми всякакви права и съдействие, защото имам собственост само ! 1 дка, нищо, че реално го работя и са оранжерии, които заемат времето по тяхната обработка от 4-5 часа сутрин до 22 ч. вечер ,всеки ден! и изисква много повече вложения от 100 декара зърно, напр., излишно е повече да казвам! Познавам хора, които се хвалят, че вземат пари по разни мерки, без изобщо да произвеждат и не само това.....