Аз не искам да ме управляват БСП и ДПС!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз не искам да ме управляват БСП и ДПС!


Гост

#1

2013-05-24 06:35

айде Иване всички тъй мислим
Гост

#2

2013-05-24 08:19

Айде бе хора. Човек ще реши, че имат пълна подкрепа без 7-8 човека??

Дайте видимост. Споделете я с познати


Гост

#3

2013-05-24 08:37

Страната бе доведена веднъж до мизерия от ТЯХ!Докога пак ще го гледаме този тъп сценарий?

Гост

#4

2013-05-24 11:02

Искаме в парламента поне 2 нови партии!!!

Гост

#5 Re:

2013-05-24 11:09

#3: - А къде забравихте ГЕРБ бре при тях мизерията е пълна Нещо сте доста избирателни в исканията си мирише на мутренска акция

 

 


Гост

#6

2013-05-24 11:22

Никога повече БСП и ДПС

Гост

#7 Re:

2013-05-24 12:15

#6: -

ами да добавя и ГЕРБ към тези двете.


Гост

#8 Re: Re:

2013-05-24 13:11

#7: - Re:

i koi shte te upravliava ili ti si ot lumpenite na ataka

 

Иван Вълчинов

#9

2013-05-24 13:50

Защо петицията е само за тези две партии? Не ми отговаряй... Аз не искам да ме управляват БСП, ДПС, ГЕРБ и АТАКА. Искам да ме управляват квалифицирани и интелигентни хора. Ето такава петиция трябва да се направи. Твоята в този и вид, намирисва отвсякъде на поръчка...

Гост

#10 Re: Re: Re:

2013-05-24 14:28

#8: - Re: Re:

глупаво е АТАКА няма нито нужните гласове нито необходимия авторитет за да състави свое  правителство.да управлява който иска само не и ГЕРБ.


Гост

#11

2013-05-24 14:32

не искам да ме управляват ПЕС, ФЕС и БЕС!!!!

Гост

#12 Re:

2013-05-24 14:33

#9: Иван Вълчинов -

тази петиция си е чиста поръчка на ГЕРБ ще се изядат че този път останаха зад борда.не им помогнаха нито фалшивите бюлетини и печати нито купените гласове.


Гост

#13

2013-05-24 17:05

БСП не трябва да е във властта!

Гост

#14 Re:

2013-05-24 18:12

#13: -

"Гласувайте за когото си искате, само не за ГЕРБ, защото ГЕРБ както удачно един десен политолог Евгений Дайнов ги оприличи на – "варварска орда", която се държи като завоевател в нашата страна, която я е окупирала, плячкосва я и всеки, който не принадлежи на ордата – трябва да бъде смазан",


Гост

#15 Re:

2013-05-24 18:16

#13: -

трябва или не трябва факт е че управлява БСП колкото и да ви е неприятно.ГЕРБ направиха всичко възможно за 4 години да ги намразят до такава степен че накрая да ги свали площадната демокрация.да внимават с домогванията си към власта защото сценария пак ще се повтори.


Гост

#16 Re: Re:

2013-05-24 18:24

#15: - Re:

не зная какво са правили БСП но по време на тяхното управление по площадите не помня  да са горели живи факли.когато управляваха ГЕРБ и това доживяхме да видим.


Гост

#17 Re: Re: Re: Re:

2013-05-24 18:59

То такива като тебе без мозък до този "извод" могат само да стигнат.Като не се регистрира и не участва в гласуването, Атака осигурява пълно мнозинство на БСП и ДПС!Все едно,че имат 130 депутата!Научи се да смяташ.Или по-добре,научи се да мислиш!


Гост

#18 Re: Re:

2013-05-24 21:31

#5: - Re:

Ами тя тази мизерия започна с унищожаването на животновъдството и производството. Аз съм свидетел на всичко това защото съм на 60 години. Къде да работят хората след като няма работещи предприятия , всичко е съсипано и то не е от Бойко Борисов, така че вразумете се и помислете преди да пишете.  Всичко до сега се крепеше долу-горе само на търговиики, но така не можеше повече да продължава . За да съществува една държава трябва да има ПРОИЗВОДСТВО!!!!!!


Гост

#19 Re: Re: Re:

2013-05-25 06:34

#18: - Re: Re:

за 4 години Борисов не намери време да си седне в кабинета и да се заеме с проблемите на държавата а те бяха огромни.благодарение на неговия мързел или некомпетентност сега сме на ръба на оцеляването.


Гост

#20 Re: Re: Re: Re:

2013-05-25 08:26

#19: - Re: Re: Re:

разбира се от раскошните си кабинети и още по разкошни дворци от скъпите си автомобили Борисов и неговата компания не виждат 140 самоубийства само в София и само в първите три месеца от 2013 г.оттам не се виждат живите факли които горяха по площадите ,не  виждат тихата тъга в очите на пенсионерите когато броят последните си стотинки в някое квартално магазинче.от там не виждат че в България се роди ново понятие "работещ бедняк" не виждат как хора които някога са водели един достоен живот сега обикалят контейнерите за смет.те нищо не виждат слепи са за бедите на българина.добре го е казал Смирненски "Два свята единия е излишен"


Гост

#21 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-25 14:00

#20: - Re: Re: Re: Re:

абе господа и госпожи гербаджии в с всичкия си ли сте.сега ли тръгнахте да касирате избори.точно сега когато след три месеца в евросъюза ще се решава въпроса с еврофондовете и европейския бюджет до 2020 година.точно сега ли искате да оставите България без правителство.кой питам ще се яви на тези преговори след като в България няма да има правителство.не стига че заради некъдърното управление на Борисов загубихме маса пари  та сега и да останем без еврофондове до 2020 година.кой ще води преговорите питам вие ли или вашия вожд.не стига че ограбихте държавата ами сега ще я оставите и без еврофондове.това сте вие врагове на собствения си народ.


Гост

#22 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-25 14:50

#21: - Re: Re: Re: Re: Re:

Вие нормални ли сте! По времето на тройната коалиция спряха еврофондовете!

Гост

#23

2013-05-25 16:01

Не забравяйте, че през тези 4 години държави, като Гърция, Испания, Кипър, Италия фалираха, а ФРАНЦИЯ е в рецесия. Силни държави фалират, а слабите би трябвало направо да умрат. А ние минахме със сравнително по-малки щети. Не казвам, че сме добре, в нинакъв случай не сме!! Но се научете да гледате по- от далеч и да мислите повече.

Гост

#24 Re:

2013-05-25 17:39

#23: Гост -

дай боже и ние да фалираме като Гърция.заплатата която българина получава за цял месец гръка я взима за три дни за пенсиите даже не става въпрос.колко още напред да гледаме докато живите факли станат ежедневие .а самоубийствата нещо в реда на нещата.с мислене и гледане по далеч семейства и деца не се хранят.стига вече светли хоризонти. рязко подобряване на финансовото ни състояние трябва да става днес и сега.ГЕРБ на практика доказаха че за обикновенния гражданин изобщо не им пука как живее и с какво живее гледаха си само собствения интерес.кредита им на доверие вече е изчерпан дано новия парламент поне донякъде оправи нещата които Борисов съсипа.

Гост

#25 Re: Re:

2013-05-26 07:52

#24: - Re:

Аз вярвам на цифри, не на пополизъм и празни обещания.

https://www.google.bg/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&met_y=ny_gdp_mktp_cd&idim=country:BGR&dl=bg&hl=bg&q=%D0%B1%D0%B2%D0%BF#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_kd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:BGR:GRC&ifdim=region&hl=bg&dl=bg&ind=false

Доходите ни няма как да се вдигнат без производство и работа. Социалната политика е за богатите държави, а няма нужда да ви обеждавам, че ние не сме. Каква социална политика, като то няма пари за раздаване. Трябва само работа и това е. А българина предпочита да е гладен, предпочита да е беден, само да не е изморен (това го каза един 72 годишен овчар по БНТ)