Петиция за референдум за обявяване на ДПС като противоконституцио

просто българин

#76 Re:

2013-06-01 21:15

#60: -

Петър Стоянович, министърът на културата, ходи с фес. И на каква култура ще ни учи - на турска. Мама ви мръсна, долна. Дори се е снимал с феса, а под снимката е написал: "През 1878 година онези ми отнеха всичко това!". Какво по-точно са му отнели!!! Част от османската империя, днешна Турция и за чийто поданик се смята? Да върви в шибаната Турция и там да ходи, ако ще и с 10 феса на главата. Тук е България. Единственото хубаво нещо, извършено от бай Тошо е в края на политическата му кариера и е прогонването на част от турчеещите се. Само идиот може да мисли, че в България има турци. Има наследници на потурчени насила българи и българки - еничари, изнасилени българки, впоследствие родили копелета и други, потурчили се за да спасят живота си. Не в България има турци, а в Турция има българи, които или не знаят, че са такива, поради асимилаторската политика, или ги е страх да се признаят за такива. Хайде да не ми говорят идиоти за толерантност разни ИДИОТИ - ТОЛЕРАНТНО ЛИ Е БИЛО ОТНОШЕНИЕТО НА МАНГАЛИТЕ ГНУСНИ ПО ВРЕМЕ НА АПРИЛСКОТО ВЪСТАНИЕ, КОГАТО СА ПОРЕЛИ КОРЕМИТЕ НА БРЕМЕННИТЕ БЪЛГАРКИ?! ТОЛЕРАНТНО ЛИ Е БИЛО ОТНОШЕНИЕТО КЪМ ХРИСТИЯНСКОТО НАСЕЛЕНИЕ, ОСТАНАЛО В ПРЕДЕЛИТЕ НА ОСМАНСКАТА ИМПЕРИЯ СЛЕД НАШЕТО ОСВОБОЖДЕНИЕ - ИЗБИВАНИ КАТО КУЧЕТА И РАПРАЩАНИ В РАЗЛИЧНА ЧАСТ ОТ ИМПЕРИЯТА С ЦЕЛ ДА БЪДАТ АСИМИЛИРАНИ. СЪЩАТА АСИМИЛАТОРСКА ПОЛИТИКА Е ИЗВЪРШВАНА ВЪВ ВСИЧКИ СЪСЕДНИ НАМ ДЪРЖАВИ С НАШИТЕ СЪНАРОДНИЦИ, ОСТАНАЛИ ЗАД ГРАНИЦА. НАЙ-СМОТАНОТО ПЛЕМЕ НА БАЛКАНИТЕ СМЕ НИЕ. ПИКАЯ ВИ НА ТОЛЕРАНТНОСТТА. СЕГА ОТ ТОЛЕРАНТНОСТ ЛИ НЕ ИСКАТЕ ДА СЕ СЪБЕРЕМ 200 000 БЪЛГАРИ ПРЕД ПАРЛАМЕНТА И ДА РАЗДАДЕМ ПРАВОСЪДИЕ? С ПО 2 КАМЪКА В РЪКА! ПО ДРУГ НАЧИН НЯМА ДА СТАНЕ. ХВЪРЛЯТ ВИ НЯКОЯ ТРОХА И ВИКАТЕ: "ПОСТИХНАХМЕ... НЕЩО". ПОСТИГНАЛИ СТЕ ЕДИН ГОЛ. ВСЕ ОЩЕ НЕ СМЕ ПОСТИГНАЛИ АБСОЛЮТНО НИЩО. ДОКАТО НЕ ПАДНАТ ГЛАВИ.

http://www.1kam1.eu/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D1%8A%D1%82-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D1%81/item/505-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8-%D1%81-%D1%84%D0%B5%D1%81

Новият министър на спорта проф. Мариана Георгиева:

Аз като професор по езика искам да кажа, че ще работя за политиката на Движението за права и свободи, така че вашите деца, когато ходят на училище в чантата си заедно с учебника по български език да носят и учебника по майчин език. В училището те трябва да учат и майчиния си език на четмо и писмо, защото това е езикът, с който се раждаме всички по волята на Създателя. Това е езикът на душите и сърцата и когато душите и сърцата молят за любов от създателя, те трябва да се молят на майчиния език. Този език трябва да се учи в училище. 

А бе, кой е майчиния език на българина?! Не е ли българския и азбуката не е ли българската?! ЕЙ какво смотано племе сме – това турско робство никога не е свършвало. Заради разни „толерантни“, а реално продажни тикви. А на всички идиоти, уж българи, но членуващи и членували в ДПС – такива като вас предадоха Левски, такива като вас ни предават и продават и днес. И даже те сами се предлагат за предатели, а не някой да им е опрял нож в гърлото. Ще повторим стихотворението, което ще замести "Аз съм българче":

Аз съм онбаши обичам
българи неуки да обричам
да забравят абв-то
всички да ви вкарам в ДПС-то.

Няма вече Ботев, Вазов
до един ги всички мразя
с Ердоган сме се разбрали
до един сме ви продали.

Няма вече „Дей зората“
да сричат във училище децата
няма „син съм на юнашко племе“
отново идва турско време.

Ето и далаверите й: http://offnews.bg/index.php/200187/ministarat-na-mladezhta-se-prochu-s-nezakonen-priem-na-albantsi

 

просто българин

#77 Re:

2013-06-01 21:18

#53: -

Петър Стоянович, министърът на културата, ходи с фес. И на каква култура ще ни учи - на турска. Мама ви мръсна, долна. Дори се е снимал с феса, а под снимката е написал: "През 1878 година онези ми отнеха всичко това!". Какво по-точно са му отнели!!! Част от османската империя, днешна Турция и за чийто поданик се смята? Да върви в шибаната Турция и там да ходи, ако ще и с 10 феса на главата. Тук е България. Единственото хубаво нещо, извършено от бай Тошо е в края на политическата му кариера и е прогонването на част от турчеещите се. Само идиот може да мисли, че в България има турци. Има наследници на потурчени насила българи и българки - еничари, изнасилени българки, впоследствие родили копелета и други, потурчили се за да спасят живота си. Не в България има турци, а в Турция има българи, които или не знаят, че са такива, поради асимилаторската политика, или ги е страх да се признаят за такива. Хайде да не ми говорят идиоти за толерантност разни ИДИОТИ - ТОЛЕРАНТНО ЛИ Е БИЛО ОТНОШЕНИЕТО НА МАНГАЛИТЕ ГНУСНИ ПО ВРЕМЕ НА АПРИЛСКОТО ВЪСТАНИЕ, КОГАТО СА ПОРЕЛИ КОРЕМИТЕ НА БРЕМЕННИТЕ БЪЛГАРКИ?! ТОЛЕРАНТНО ЛИ Е БИЛО ОТНОШЕНИЕТО КЪМ ХРИСТИЯНСКОТО НАСЕЛЕНИЕ, ОСТАНАЛО В ПРЕДЕЛИТЕ НА ОСМАНСКАТА ИМПЕРИЯ СЛЕД НАШЕТО ОСВОБОЖДЕНИЕ - ИЗБИВАНИ КАТО КУЧЕТА И РАПРАЩАНИ В РАЗЛИЧНА ЧАСТ ОТ ИМПЕРИЯТА С ЦЕЛ ДА БЪДАТ АСИМИЛИРАНИ. СЪЩАТА АСИМИЛАТОРСКА ПОЛИТИКА Е ИЗВЪРШВАНА ВЪВ ВСИЧКИ СЪСЕДНИ НАМ ДЪРЖАВИ С НАШИТЕ СЪНАРОДНИЦИ, ОСТАНАЛИ ЗАД ГРАНИЦА. НАЙ-СМОТАНОТО ПЛЕМЕ НА БАЛКАНИТЕ СМЕ НИЕ. ПИКАЯ ВИ НА ТОЛЕРАНТНОСТТА. СЕГА ОТ ТОЛЕРАНТНОСТ ЛИ НЕ ИСКАТЕ ДА СЕ СЪБЕРЕМ 200 000 БЪЛГАРИ ПРЕД ПАРЛАМЕНТА И ДА РАЗДАДЕМ ПРАВОСЪДИЕ? С ПО 2 КАМЪКА В РЪКА! ПО ДРУГ НАЧИН НЯМА ДА СТАНЕ. ХВЪРЛЯТ ВИ НЯКОЯ ТРОХА И ВИКАТЕ: "ПОСТИХНАХМЕ... НЕЩО". ПОСТИГНАЛИ СТЕ ЕДИН ГОЛ. ВСЕ ОЩЕ НЕ СМЕ ПОСТИГНАЛИ АБСОЛЮТНО НИЩО. ДОКАТО НЕ ПАДНАТ ГЛАВИ.

http://www.1kam1.eu/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D1%8A%D1%82-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D1%81/item/505-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8-%D1%81-%D1%84%D0%B5%D1%81

Новият министър на спорта проф. Мариана Георгиева:

Аз като професор по езика искам да кажа, че ще работя за политиката на Движението за права и свободи, така че вашите деца, когато ходят на училище в чантата си заедно с учебника по български език да носят и учебника по майчин език. В училището те трябва да учат и майчиния си език на четмо и писмо, защото това е езикът, с който се раждаме всички по волята на Създателя. Това е езикът на душите и сърцата и когато душите и сърцата молят за любов от създателя, те трябва да се молят на майчиния език. Този език трябва да се учи в училище. 

А бе, кой е майчиния език на българина?! Не е ли българския и азбуката не е ли българската?! ЕЙ какво смотано племе сме – това турско робство никога не е свършвало. Заради разни „толерантни“, а реално продажни тикви. А на всички идиоти, уж българи, но членуващи и членували в ДПС – такива като вас предадоха Левски, такива като вас ни предават и продават и днес. И даже те сами се предлагат за предатели, а не някой да им е опрял нож в гърлото. Ще повторим стихотворението, което ще замести "Аз съм българче":

Аз съм онбаши обичам
българи неуки да обричам
да забравят абв-то
всички да ви вкарам в ДПС-то.

Няма вече Ботев, Вазов
до един ги всички мразя
с Ердоган сме се разбрали
до един сме ви продали.

Няма вече „Дей зората“
да сричат във училище децата
няма „син съм на юнашко племе“
отново идва турско време.

Ето и далаверите й: http://offnews.bg/index.php/200187/ministarat-na-mladezhta-se-prochu-s-nezakonen-priem-na-albantsi

 


Гост

#78 Re:

2013-06-02 02:09

#68: -

mnogo pravilno,vsqka zaba da si znae guola :)


Гост

#79 Re:

2013-06-02 06:48

#6: -  

 


Гост

#80

2013-06-02 07:39

Kakto e kazal VASIL LEVSKI - Chista i sviata Republika!!! Boris,CAR na BULGARITE izvajdaiki mecha< Ot dnes edna viara,edin ezik,edna pismenost edna durjava!!!!

Гост

#81

2013-06-02 11:46

само със ликвидирането на тази турско циганска етническа партия ,дереджето ще се оправи!!!!!!

Гост

#82

2013-06-02 12:36

DPS van

Гост

#83

2013-06-02 15:33

Подкрепям напълно искането ,но все си мисля че вече съда имаше становище по този въпрос и ги обяви за легитимни. Въпреки всичко дано успеем !

Гост

#84

2013-06-02 16:02

така е трябва да се направи този референдум

Гост

#85

2013-06-02 16:14

БСП , ДПС и Атака са началото на края на България !!!

Гост

#86

2013-06-02 17:34

да си ходят в Анадола ДПС-то

Гост

#87

2013-06-02 18:56

Smurt za turcite

Гост

#88

2013-06-02 19:07

Надявам се наистина да се осъществи...
Сънародник
Гост

#89

2013-06-02 19:08

Здравейте.

Петицията определено е с доста важен елемент и тепърва ще се види колко от нашите съграждани са истински заинтересовани по този толкова наболял проблем като част от желанието му да изчисти двора на своя дом (България) от напълно незаконни политически организации, които са абсолютно забранени в много други страни.

Забележете положението в Брюксел и Скандинавия. То е много подобно на нашето във фундаментално отношение и наистина не виждам повод за пасивна реакция спрямо събития от такъв тип, особено когато отсрещната страна няма никакво желание за толерантност, разбиране и съвместно жителство с местното население. Там има желание единствено за налагане на религия с ужасно тревожни количества фанатизъм, заслепяващ всякаква възможност за причина. Кой би желал това?

Дали ДПС наистина защитава правата на българомохамедани и етнически турци или по-скоро биват излъгани и мамени от тази организация заради най-очевидни спекулации? Мисля, че населението ни е достатъчно умно, за да разбере какво се случва изпод носа му, въпреки наличието на доминираща деградация в много среди. Нужно е да се проучат мотивите на тази партия в дълбочина и всички ние, като граждани, сме длъжни да го сторим. Все пак сме изконните стопани на този дом и всички знаем колко отговорна задача е това.

Може би за някои наши съграждани не е съвсем на място да давам такива коментари, имайки предвид сегашното си пребиваване. Някои от нас напуснаха тази "къща" по една или друга основателна причина, но силно се надявам, че един ден ще преборим най-кошмарния си проблем - разединението и манталитета си. Именно поради тези две причини някои хора продължават да предпочитат други места за пребиваване заради липсата на взаимно разбиране и никой не може да излезе на глава с другия, било то по субективни причини или не.

Българинът все още таи голяма отрова в себе си, която вече го е поразила, даващо шанс на други лица да се възползват от тази слабост, за да приложат своите доста успешни стратегии (депутати със съмнителен граждански и етнически произход, действащи като агенти на чужди сили). Тук "Не е луд тоя, който яде баницата, а онзи, който я дава" е много на място в нашето родно положение, така че е време всички ние да погледнем дълбоко в нас самите, да си признаем своите недостатъци като индивиди и да сме откровени към самите себе си. Никой здравомислещ нашенец не би желал да става жертва на схеми от страна на зли и лукави личности, незаслужено представящи се за народни представители и водачи на българската общност.

Дали цялата политическа суматоха на родната ни сцена би предизвикала гражданска война? Може би, но не и когато положим усилия за това да подпомогнем желанията си за просперитет с действия, били те минимални или значителни.  Наистина има за всеки по нещо и всякаква ненужна завист е просто излишна и блокира така желания от всички ни напредък.

Пожелавам успех на създателите на тази петиция и всичко добро на останалите си съграждани. Дори и да има огромна злоба, то тя винаги може да бъде подменена с нещо продуктивно и полезно за всички ни във всяко едно отношение.

Поздрави!


Гост

#90

2013-06-02 19:33

Аз мисля,че тази партия е незаконна,българската конституция защитава правата на всички български граждани,независимо каква вяра изповядват,докога ще си оставяме да ни крадат и лъжат!Хора,събудете се,днес партия,утре джамия,сега пък и турски език-като толкова обичат турското,да си ходят в Турция,тука е България и се говори на български,нямаме нужда да плащаме заплати на мангалите,а децата ни да гладуват.Твърдо съм против съществуването на тази партия!

Гост

#91

2013-06-02 20:04

Подкрепям на 100%!

Гост

#92

2013-06-02 22:14

Nyama Druga darjava po sveta, koyato da dava myasto v parlamenta si na partiya, sazdadena da zashtitava chujdi interesi! Vreme beshe! Pomnite li pesenta "... Dorde e manichka zmiyata, elate da se saberem, s kraka da i stroshim glavata - svobodni da se narechem!"


Гост

#93

2013-06-03 06:12

ДА. И за забрана на двойното гражданство. Всеки живеещ в чужвина да няма право да решава как да живея аз и децата ми

Гост

#94

2013-06-03 07:16

България е за всички и всички ,Малцинства искат или не искат трябва да знаят български и на всякъде да използват този език ,след като той е официален.Така е във всички страни.Трябва да запазим своя език и култура и да не давяаме възможност на малцинствата да ни провокират чрез завземане на властта.
123

#95

2013-06-03 07:33

Не трябваше въобще да се допуска като партия в парламента чий интереси защитават???

Гост

#96

2013-06-03 07:34

едно време изучавахме Руски защото бяхме руска провинция,сега да не би да сме Турска че е наложително да се учи турски.в Б.Г училиштата.Но продажните бесепарчета и кликата на атака са способни чрез политически изгоди да го направят.Заедно с ДПС забранете и БСП.

Гост

#97

2013-06-03 07:35

България НАД всичко !

Гост

#98

2013-06-03 07:38

ДПС е мафиотска структура,създадена от ДС и изобщо не им пука за бедните турци живеещи в България...т.е.техният електорат,гласуващ единствено от страх,притесняван от местните дерибеи,че няма да има дърва за зимата,че няма да им се изкупи тютюна и ред подобни...съгласен съм с петицията,те нямат място в нашата политическа действителност...и са незаконно и нелигитимно, и сега в момента във властта,а измамиха всички и с 3-те мандата от Турция за София ?! Как стават тия работи бе мама му стара,как ?! И се питам какво правят в тази партия българи,кому х...търсят там другари като Х.Бисеров,Й.Цонев , П. Раева и другите изменници и родоотстъпници ?!Питам и отговор не искам,защото знам,че рано или късно те ще си получат заслуженето и от омразата на народът български никога няма да могат да се отърват...пфу !!!

 


Гост

#99

2013-06-03 10:19

ако погледнете чуждата преса, ще видите почти навсякъде да пишат "...турската партия...."
е, само ние ли се правим, че им вярваме , че не била етническа партия?! как изглеждаме в очите на западняците с детинската си толерантност!

Гост

#100

2013-06-03 10:21

Инициативата ме радва. Успех!!!