Да вкараме кучето Дар в пленарната зала на сградата на Парламента


Гост

#126

2013-04-23 19:37

Заставам твърдо зад това да има реален достъп на всичмки хора с увреждания на обществени места, ъй като и те, както всичмки останали искат да отидат на театър например или да ползват таксиметрови услуги, без дтова да им създава трудности и притеснения.Надявам се не само политиците, но и хората, които мисбят негативно за тези, които са в инвалидни колички или с увредени сетива, като на втора ръка хора, да осъзнаят погрешното си мислене.
Успех и се надявам инициативата да постигне целите си.

Гост

#127

2013-04-23 19:38

Кучетата водачи са добре дошли!

Гост

#128

2013-04-23 19:38

strahotna e, ok

Гост

#129

2013-04-23 19:38

Моля, подкрепете ... креативно, справедливо, благоросно и ... красиво ... :)

Гост

#130

2013-04-23 19:38

Не вярвaх че този зaкон не вaжи в Бългaрия.

Гост

#131

2013-04-23 19:38

Ne znam kakvo da kaja,dokoga horata s uvrejdaniq trqbva da se borqt za pravata koito im se polagat...tova ne moga da go proumeq ot godini.Do koga nashite polititsi shte mislqt edinstveno i samo za sebe si,sabudete se hora,stiga sme tarpeli i malchali.

Гост

#132

2013-04-23 19:39

съгласна с каузата

Гост

#133

2013-04-23 19:40

успех

Гост

#134

2013-04-23 19:41


Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
Two things are infinite: the Universe and human stupidity; and I'm not sure about the the Universe.
Алберт Айнщайн

Гост

#135

2013-04-23 19:41

Pusnete peticiqta I vav Facebook,taka shte stigne do mnogo poveche hoes I shte poluchi po-golqma podkrepa.

Гост

#136

2013-04-23 19:41

или както беше казал героят във филма; " За кучета и за котки може, а за прасета не може!"
Нека премахнем забраните за "прасета"-та!
Кучетата водачи може да не са прасета, но са очите на някои хора. А за къде без очи?!
Никола

#137

2013-04-23 19:42

Подкрепям напълно петицията. Каква е тази наша тъпа селска душа бе- кучето на двора. Вие имали ли сте такова куче- да видите ум и преданост и обич и всичко. Аз имам голдън ретрийвър на почти 2 години. То е само любов и радост и обич и преданост. Не е обучаван специално ,но знае всичко и винаги иска да достави радост на хората. Тези обучени и предани кучета , които живеят за удобството на хората трябва да се допускат навсякъде ,където и хората.

Гост

#138

2013-04-23 19:43

В ЦЯЛА ЕВРОПА КУЧЕТАТА СА ИНТЕГРИРАНИ В ОБЩЕСТАВОТО.ИМА ХРАНИТЕЛНИ МАГАЗИНИ И МОЛОВЕ В КОИТО МОЖЕШ ДА ВЛИЗНЕШ С КУЧЕТО СИ.ТУК НЯМА СЪЗДАДЕНИ УСЛОВИЯ ДОРИ ДА ВЛЕЗНЕШ В МАГАЗИН НЯМА КЪДЕ ДА СЕ ВЪРЖЕ ЗА СЕКУНДА И ВСЕКИ МОЖЕ ДАТИ ОТКРАДНЕ ЛЮБИМЕЦА. АЗ ИМАМ КУЧЕ И ЗНАМ КОЛКО Е ТРУДНО ДА СЕ ГЛЕДА В БЪЛГАРИЯ.АЗ САМ 100% ЗА ДАР ДА ВЛИЗНЕ В ПАРЛАМЕНТА И НЕ САМО ТАМ А НАВЯКЪДЕ СЪС СВОЯ НЕЗРЯЩ СТОПАНИН.

Гост

#139

2013-04-23 19:43

Недопускането на кучета водачи на обществени места е ограничение.

Гост

#140 Re:

2013-04-23 19:43

#135: -

Има страница на ДАР за България във фейса! Търсете и подкрепяйте!

SPARTACUS

#141

2013-04-23 19:43

РАЗБИРА СЕ,ЧЕ ТРЯБВА ДА ДОПУСНАТ КУЧЕТО ДАР В ПАРЛАМЕНТА КАКТО И ВЪВ ВСЯКА ДЪРЖАВНА И ОБЩЕСТВЕНА ЗГРАДА.УМОЛЯВАМ ВИ ИЗКАРАЙТЕ ПОЛИТИЦИТЕ ОТ ПАРЛАМЕНТА. ТЕ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ РАБОТЯТ ЗА БЛАГОТО НА НАРОДА.

Гост

#142

2013-04-23 19:44

#110: -  

 

Колеги,много се радвам че всички сме обединени в обща кауза.Съдя по отношението на лекар, фелшердшер,шофьор и санитар във ЦСМП гр.В.Търново сигорно и така си е в другите ЦСМП-та.Как всеки си е сам за себе си.Всяка професия си има я синдикат я сдружение и тн.Само ние шофьорите на линейки си нямаме.Днес за пореден път се уверих в това.Имах дело,обжалвам електронен фиш на КАТ гр.В.Търново.И кой мислите дойде да ме подкрепи.Моята приятелка,директорката на ЦСМП и началник автотранспорта.Къде бяха другите то даже и тези които ги касаят лично тези неща ги нямаше.Колега от гр.Свищов остана без книжка за 3 месеца и 500лв.парична глоба.Колега от гр.Елена е трагнал по същият път.Още 2 дела влизат в съда до дни.При положение че на еленският колега му се виждат светлините на снимката от камерата.Няма прошка с буркан без буркан къде е закона къде е правдата питам аз.Стационарните камери са ни ясни ще намаляме скороста на тях.Ами тези мобилните където може да са навсякъде какво ще правим със тях.Това значи ли че на специален режим трябва да спазваме ограниченията въведени със пътни знаци.Защото в Търново няма значение дали си или не на специален режим.Каво ще правим ние шофьорите на линейки и пациентите които с малка помощ от наша страна трябва да стигнат по най-бързият начин до болничното заведение.

Гост

#143

2013-04-23 19:45

Държавата е длъжна да обръща повече внимание на българските граждани както и на хората с увреждания!

Гост

#144

2013-04-23 19:45

Със сигурност е поне 100 пъти по-добре ДАР да е в парламентарна зала, от колкото така наречените "депутати". Убеден съм, че ще свърши много повече работа понеже притежава реален сертификат за своите способности и качества, а не фалшифицирани дипломи и съмнителен морал. Твърдо ЗА всички граждани на РОДИНАТА да са с равни права и поздравления за организаторите.

Гост

#145

2013-04-23 19:45

(Y)
Изберете псевдоним

#146 Тема

2013-04-23 19:47

НапишетКолеги,много се радвам че всички сме обединени в обща кауза.Съдя по отношението на лекар, фелшердшер,шофьор и санитар във ЦСМП гр.В.Търново сигорно и така си е в другите ЦСМП-та.Как всеки си е сам за себе си.Всяка професия си има я синдикат я сдружение и тн.Само ние шофьорите на линейки си нямаме.Днес за пореден път се уверих в това.Имах дело,обжалвам електронен фиш на КАТ гр.В.Търново.И кой мислите дойде да ме подкрепи.Моята приятелка,директорката на ЦСМП и началник автотранспорта.Къде бяха другите то даже и тези които ги касаят лично тези неща ги нямаше.Колега от гр.Свищов остана без книжка за 3 месеца и 500лв.парична глоба.Колега от гр.Елена е трагнал по същият път.Още 2 дела влизат в съда до дни.При положение че на еленският колега му се виждат светлините на снимката от камерата.Няма прошка с буркан без буркан къде е закона къде е правдата питам аз.Стационарните камери са ни ясни ще намаляме скороста на тях.Ами тези мобилните където може да са навсякъде какво ще правим със тях.Това значи ли че на специален режим трябва да спазваме ограниченията въведени със пътни знаци.Защото в Търново няма значение дали си или не на специален режим.Каво ще правим ние шофьорите на линейки и пациентите които с малка помощ от наша страна трябва да стигнат по най-бързият начин до болничното заведение.е коментар...

Гост

#147

2013-04-23 19:47

Нужна ли е инициатива за това? Нима това не е нещо нормално?Мисля че това не зависи само от държавата,а от самите нас .Имам чувството,че толерантността е на изчезване! За това стигаме до инициативи за много неща! Успех!

Гост

#148

2013-04-23 19:49

Аз съм нормално виждаща, но много обичам животните и имам куче. Обиколила съм почти цяла Европа с него и никъде и никой не ми е правил проблем за присъствието му с мен- по заведения,аптеки, магазини от всякакъв вид, а в ресторантите дори му предлагат стол за по-голямо удобство. А в собствената ми страна, при всички такси, които плащам за него,ми налагат ограничения.Обидно и неприятно е, но съм възмутена и отвратена, че тези забрани засягат и незрящите хора.Добре, че все още има добри и мислещи хора в България, които инициираха тази петиция в тяхна подкрепа. Аз я поддържам с цялото си сърце!!!

Гост

#149

2013-04-23 19:50

Iskam da pojelaia uspeh na dobroto nachinanie! Spodelyam mnenieto che kucheto vodach tryabva da ima dostap navsyakade, do kadeto tryabva da stigne chovekat s kogoto e!

Гост

#150

2013-04-23 19:52

Абсурдна петиция в абсурдна държава. В нормалния свят нямаше да е нужна.