Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Не на връщането на цигарения дим в заведенията

някой

#701 Re: НЕ на падането на забраната

2012-12-12 21:45

#698:  и ВВ - НЕ на падането на забраната

За тези работни места има доста желаещи, така, че сигурно са си направили сметката. Ако беше толкова лошо нямаше да има желаещи. Ти ако искаш можеш веднага да напуснеш и да станеш например доктор или адвокат, ама то си иска и съответното образование, така че действай.

Гост

#702 Re: Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2012-12-12 21:46

#699: - Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Уникална логика, това ми е любимо: Понеже има много проблеми, дайте да не решим нито един!

Зависимите и слабоволевите се съобразяват с останалите, не обратното.


Гост

#703 Re: Re: Re:

2012-12-12 21:46

#695: i az pusha no i **** - Re: Re:

Ами направи си заведение за чикии и си лъскайте, колкото си искате. Нямам нищо против и такива места да има. Ако собственика е съгласен и има клиенти, нека си направят и за сране на масите, ако щат, но не ми забранявай, аз да си направя заведение за пушачи! Леле, липсата на никотин до какви тежки увреждания води. Като ви чета ми се изпарява изобщо желанието да откажа цигарите, току виж съм загладил гънките на мозъка като вас.

Пушещ

#704

2012-12-12 21:50

Явно непушачите тук не сте имали контакти със собственици на заведения,за да знаете колко пречи тази забрана на финансовото им развитие.А това,че вие се впрягате,че много се вмирисвате,че Ви вреди...то и безалкохолното вреди,но го пиете нали?Осъзнайте си малко аргументите и вижте как дискриминират пушачите
Гост

#705 Re: Re: НЕ на падането на забраната

2012-12-12 21:56

#701: някой - Re: НЕ на падането на забраната

О, блгодарение на образованието си, аз нямам проблеми с работното си място. Но коментарът Ви е много в стил ПРОФЕСОР Божидар Димитров, който веднъж ми заяви, че който не е учил за друго и е станал сервитьор, ще си мълчи и ще търпи. Що за общество, ако дори професорите не разбират, че обществото има нужда от всички професии, не само от доктори и адвокати. Иначе няма да има кой да ти налее биричката докато кадиш, защото ще е станал доктор, нали така.

Гост

#706 Re:

2012-12-12 22:00

#704: Пушещ -

А докога искаме да сме държавата на кафенетата, бутките, сергиите, клекшопчетата и т.п.??? Докога ще мислим за малкия и среден бизнес и ще спасяваме квартални кръчми и сергии с цената на всичко? Щом не можеш да оцеляваш - преориентираш се. И без това аман от заведения. То и аз съм на загуба сега, защото произвеждам парни локомотиви, така че започвам подписка, да ги върнем в употреба - по-лесно ще ми е, отколкото да си търся друга работа!!!

Пушещ

#707 Re: Re:

2012-12-12 22:02

#706: Гост - Re:

Малкият и среден бизнес в последно време са смазани отвсякъде и ние като добри хора да помогнем за смазването ли?

Гост

#708 Re: Re: Re: Re:

2012-12-12 22:04

#703: - Re: Re: Re:

За съжаление НЯМА ЛИПСА НА НИКОТИН, защото навсякъде гъмжи от нетолерантни лелички и чичковци!

Така че всички са почти толкова интоксикирани, колкото и ти и ги грози ужасяващата перспектива да започнат да мислят като теб.

Гост

#709 Re: Re: Re:

2012-12-12 22:05

#707: Пушещ - Re: Re:

В повечето от държавите, на които уж искаме да приличаме, няма такова понятие като малък и среден бизнес. Има 3-4 големи вериги и всички живеят щастливо и здравословно.

Arhimed

#710 Вие сте ненормални

2012-12-12 22:06

Всички които пушат са психично болни. Никой не е длъжен да се съобразява с вредния ви навик/наркомания. Никой не ви спира да се тровите навън. Айде.

Гост

#711 Re: Вие сте ненормални

2012-12-12 22:11

#710: Arhimed - Вие сте ненормални

Явно близките ти хора са непушачи и ходиш на по чай в близкото кафенце


Гост

#712 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-12 22:18

#708: Гост - Re: Re: Re: Re:

При вас тогава е липса на мозък, щом не е от никотина.


Гост

#713

2012-12-12 22:19

стига с тези цигански номера !
оставете поне един закон за една година НЕПРОМЕНЕН !
калио

#714

2012-12-12 22:28

Аз мога честно да кажа, че сега излизам много по-често на заведения. Без цигарен дим е много по-добре.
Лана

#715 ОЛЕЛЕ МАЙКО,МИЛА

2012-12-12 22:31

Имам чувството ,че тотално изчезна адекватността и обективната преценка от голяма част от българите...жалко е,но е факт,съдейки по това,което чета. Ако продължавате да звучите така, няма да се удудя същите вие да направите петиция ЗА връщане на инквизиторските методи и горенето на клада! НЕЛЕПА Е ТАЗИ ПЕТИЦИЯ,А АРГУМЕНТЪТ ПРОТИВ НЕЯ Е ТОТАЛНО СПРАВЕДЛИВ - НЕКА СЕ ОСЪщЕСТВИ ТАЗИ ПОПРАВКА НА ЗАКОНА С ОБОСОБЕНИТЕ РАЗДЕЛЕНИЯ, КАТО ТАКА НИКОЯ ОТ ГРУПИТЕ НЯМА ДА СИ ПРЕЧИ ВЗАИМНО!!! АЗ СЪщО НЕ ЖЕЛАЯ ДА ВДИШВАМ ЗЛОВОНИЯТА НА ПОТ, ИЗСЪХНАЛА УРИНА, НЕЧИСТОПЛЪТИЕ И СТЕРИЛНОСТ,КОИТО ПРЕДИ ПОНЕ ЦИГАРЕНИЯТ ДИМ УМЕЛО ПРИКРИВАШЕ! АЗ ЛИЧНО СЪМ СПОРТИСТКА, ОБЕКТИВНА СЪМ И ТОЛЕРАНТНА КЪМ РАЗЛИЧНИТЕ ВИЖДАНИЯ, НО ТУК НАГЛОСТТА ,КОЯТО НЕПУШАЧИТЕ ПРОЯВЯВАТЕ НЕ Е АСПЕКТ НА МНЕНИЕ А ТИРАНИЧЕН ГРОЗЕН ЕГОИЗЪМ!!

Гост

#716 Re: НЕ на падането на забраната

2012-12-12 22:33

#698: ВВ - НЕ на падането на забраната

А някой сеща ли се за вредния труд на миньорите? А на тези, които работят в разни химически заводи, нефтени платформи и да не изброявам? Всеки сам определя къде да работи.

toka

#717

2012-12-12 22:36

Пушач съм, но не желая забраната да пада!
pushach

#718 Re: Re: Re: Re:

2012-12-12 22:39

Абе ще си направя заведени ама щом се пуши на улицата и други обществени места, то трябва и моите права да не се нарушават... Трябва да мога да лъскам бастуна където може да се пуши :) на улицата на спирките на градски транспорт и прочее ... Сега като тръгна да лъскам бастуна и ме арестуват и нарушават правата а всъщност доста по-малко преча от пушачите които ми духат в лицето техните отрови...

#703: - Re: Re: Re:

 


Гост

#719 Re: Re:

2012-12-12 22:40

#514: - Re:

Ц-ц-ц-ц-ц е в тая държава затова сме на това дередже, понеже всеки е патриот и разбирач от всичко и то по-много! Айде със здраве и дано разума надделее в нашите политици и да коригират грешката си!

kikooo

#720 ахаххааха

2012-12-12 22:40

ахаххахаа много сте смешни бе НЕПУШАЧИТЕ кво повтаряте само тва че било нездравословно и тровиме въздуха?! Вие не сте наред щото здравословния въдух който вие здравословно дишате отдавна е замърсен и то много повече отколкото ще ви натровят всичките цигари на тоя свят! Абе я се осъзнайте.мноо са ви тъпи аргументите а вие сте нечестни щото може да бъде лесно за всички и всички да са доволни с тея зали за пушачи и непушачи!!!!!!!!!!

Гост

#721 Re: ОЛЕЛЕ МАЙКО,МИЛА

2012-12-12 22:41

#715: Лана - ОЛЕЛЕ МАЙКО,МИЛА

Евала за добрият коментар. Това е може би най-умното нещо написано в цялата тази петиция

бивш пушач

#722

2012-12-12 22:44

Срамно е когато в една европейска страна един човек си позволява да каже "НАЛОЖИХ НА МОИТЕ ДЕПУТАТИ В ПАРЛАМЕНТА" как да гласуват.Веднъж да се приеме нещо цивилизовано в БГ парламента и става огъване като пожарникарския шланг.
zdrave

#723 зали

2012-12-12 22:45

Спомням си как когато се искаше въвеждането на зали за непушачи и пушачи , колко бяха против тези същите собственици..
След това разделянето на повечето места беше смешно -- с два фикуса или с параванче..
Дори да са отделни стаите --вентилацията в повечето случаи е една..
и дори и това да пренебрегнем ..
как си го представяте да тръгнете компания от 6 човека например и 2-ма да отидат в едната стая , а другите в втората?
Толкова ли не можете да не пушите за 1 час и да не смърдите и тровите хората срещу вас които се хранят?
За какво равноправие говорите като вие ме тровите , а аз имам правото само правото да умра от нелечима и мъчителна болест заради вас?
Това е все едно да режете с нож някой човек и да му се карате че с виковете си нарушава удоволствието ви и правото ви да го убиете по мъчителен начин..
Гост

#724 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-12 22:49

#712: - Re: Re: Re: Re: Re:

Комуто липсват силни аргументи, винаги може да прибяга да лошото си възпитание, обидите и нападките.

Много конструктивно.

Гост

#725 Re: ахаххааха

2012-12-12 22:52

#720: kikooo - ахаххааха

Да, ако залите за пушачи се състоят от 3 стола някъде в мазето, всички ще са много доволни.