Детски добавки за всяко дете

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Детски добавки за всяко дете

Една вече остаряла майка

#51

2012-10-31 14:04

мили майки ние вече сме циганска държава, когато всички , а не само 1,5 млн. души се плащат социалните осигуровки на държавата ще има и за всички деца .Сега тарикатите са доста сред нас , а циганите са най -умните български граждани , защото живеят ден за ден. Който не може да живее така просто е напуснал нашата държава менте .Но нали и чалгата ни е менте култура , затова си живеем чалгаджийски тук .
imigrant-roditel

#52

2012-10-31 16:47

I vse pak nikoga nqma da se varna s deteto si v Balgaria!!!!
kgb777kgb

#53 Детски

2012-10-31 18:00

Всички детски и всички помощи трябва да бъдат забранени със закон ! Накрая на годината от РЕАЛНО внесените данъци на всеки работещ родител да се приспаднат проценти ! Така реално ще получите много повече като пари никой няма да може да взема ! Не искам да живея в държава където всички само искат !!!
Подкрепящ

#54

2012-11-01 12:09

Всички деца, чиито родители учат и се трудят в България трябва да получават детски добавки. Другото е дискриминация.Заедно с това родителите трябва да полагат грижи за детето си, да го изпращат редовно на училище, да му говорят у дома на български, за да не изостава от другите,да не го изпращат да проси или да проституира, да не го женят на 12 години - в противен случаи добавката да се отнема, а не социалните да мерят с двоен аршин.

Гост

#55

2012-11-03 12:29

Всички деца,независимо от доход ,трябва да имат детски надбавки.
Костов

#56 Re: Re:

2012-11-04 16:07

#37: НДСВ - Re:

От последното Ви изречение трябва ли да  разбирам, че признавате доброто управление на ГЕРБ?

roni

#57

2012-11-13 18:06

за да се стимулира раждаемостта,трябва и държавата/управляващите/да направи нещо.Всяко дете има нужда от помощ,-защото е дете,а ние сме длъжни да мислим за децата

Гост

#58 Re:

2012-11-14 11:25

#5: -

точно


Гост

#59 Re:

2012-11-14 11:27

Цветелина Бачева

#60 Re: !!!!

2012-11-21 19:13

#1: - !!!!

Незнам колко се чете това от които и да е!!!!!!!!!!!!!!Незнам вече 5 години търпя това безочие всеки си прави каквото си иска..Един вдига бензин газ и т.н. друг вдига данъка трети вече незнам какво не съм гласувала и няма да гласувам...Познах че пак ГЕРБ ще спечелят и ...Въпроса е един КОЛКО ОТ НАЩЕ ДЕПУТАТИ СЕ СЕТИХА ЗА ДЕЦАТА НАЙ ВАЖНОТО ЗА РАЗВИТИЕТО НА ЕДНА ДЪРЖАВА....Детските добавки и майчинство какво мизерни ...оохохо и казават че Африка било зле..Имам познати в Ню Йорк , Лондон,Германия ....Да това са силни държави , но пак от къде имат пари за ДЕЦАТА от данъци . Само не се сетих къде във другите държави натискат 5 год..(пикльовци) с такъв учебен материал..Съгласна съм децата ни сам умни , но първо в детските градини да ги научат да си бършат дупета хубаво пак после да ги учат . 1 2 и кое по голямо и кое помалко ....Политици ви като КРАДЕТЕ от нас и имате това не означава , че ние не караме по 24 часови смени или трябва да работим ЗА 310 лева в някоя детска градина ...Я помислете , ако всички сме адвокати,лекари ,инф.тех. Кой ще стане помощник възпитател да може да гледа децата и хигиена или да им донесе яденетото , или пък чистачка ето пресен пример мърсотия в училищна тоалетна да ще е така я вия живейте със 310 лв...Да трябва да се МИСЛИ НЕ САМО ДА СЕ ЛАПА...

една

#61

2012-11-24 11:53

Крайно време е да се разбере че нашите деца са бъдещето на тази държава!!!!

Гост

#62

2012-11-25 14:14

Прага за получаване на средства за е ужасно нисък и е очевидно, че нормалните български семейства не се вписват в него, това е абсурдно...
нанси

#63 Детски надбавки

2012-11-25 15:40

Най-после някой да мисли като мен,Браво.Напълно подкрепям, защото досега един път са получавала детски надбавки,през другото време все с лев,два или до 10 дохода ми надвишаваше, а в същото време колежките ми получаваха независимо,че мъжете им пътуват под чужд флаг за по 5000хил долара месечно.Техният отговор е като ми се дават,защо да не ги вземам? Е не ми е било приятно,ама има ли кой да МЕ ЧУЕ?
ГОРД - Пазарджик
Пазарджик

#64 Петиция против правителството на ГЕРБ

2012-11-26 09:27

ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството!
http://www.peticiq.com/gordpz

Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция!
ГОРД - Пазарджик
Пазарджик

#65 Петиция против правителството на ГЕРБ

2012-11-26 12:03

ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството!
http://www.peticiq.com/gordpz

Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция!
Някой

#66 Глупости....

2012-12-02 22:29

За кои точно деца да има добавки? За мангалите ли?Те имат по 3 и над 3 деца, но възпитават ли ги, пращат ли ги на училище?!Да ми вземат на мене ли данъците,че да ги хрантутя тая сган а?!!!А аз едвам едно да мога да имам, защото искам да го направя човек, но не за сметка на някой друг, и не мога да си го позволя второто.Айде малко да мислите а?Начи ,не ми дреме как ще го нарекат , на циганите да им се дават помощи САМО ако работят, и си пращат децата на училище.Това до второ дете, ако са примерни и за повече от 3 да им се дава.НЕ ЖЕЛАЯ ДА ХРАНЯ МАНГАЛИ!!!!

Гост

#67

2012-12-04 10:15

abe vie moshenici li ste a??????????

Гост

#68

2012-12-05 15:32

Трябва по някакъв начин да се стимулира раждаемостта.
ЧУЙТЕ НИИИИИИИИ

#69 дали някой ще ни чуе?

2012-12-10 11:39

Пълен абсурд е детските надбавки да се полагат на дадено дете според семейният доход.Просто нямам думи.Моето дете не е ли пълноценен гражданин на тази страна? Аз и мъжът ми сме изрядни данъкопладци и заради това държавата ни лишава детето ни от детски надбавки.Питам ЗАЩО? Защо на него не му се полагат , само защото надвишаваме тавана с няколко лева.
ГОСПОДА ДЕПУТАТИ, АКО ВИЕ ПОЛУЧАВАТЕ ХИЛЯДИ ЛЕВОВЕ ЗАПЛАТА И СПОРЕД ВАС ДЕЦАТА НА КОИТО РОДИТЕЛИ ДОХОДИТЕ НАДВИШАВАТ ТАВАТА ЗА ДЕТСКИ НАДБАВКИ,ТО ТОГАВА ОПРЕДЕЛЕНО МЯСТОТО ВИ НЕ Е ТАМ , ЗАЩОТО НЕ МИСЛИТЕ ЗА БЪДЕЩОТО МЛАДО ПОКОЛЕНИЕ НА ТАЗИ СТАРАНА И АКО МИСЛЕНЕТО ВИ Е ТАКОВА , ТО НАИСТИНА СКОРО НЯМА ДА ИМА БЪЛГАРИЯ.
МАЙКИ И БАЩИ, ПОДКРЕПЕТЕ ТАЗИ ПОДПИСКА , ЗАЩОТО ТОВА СА ПАРИ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА
Запасен

#70 Re:

2012-12-11 12:27

#9: Минкова -  

 Там ти е грешката - че плащаш данъци и налози. Политиците не се наказват с негласуване. Замисли се - дори те да са единствените, които ходят на избори - пак ще си се изберат. Ако пък гласувш - пак ще се намърда някой, който е абсолютно същия като тези, за които не искаш да гласуваш. Ерго:. Политиците се наказват по друг начин, а именно: Като НЕ ПЛАЩАШ ДАНЪЦИ! Издържаме огромен чиновнически апарат, напълно безполезна полиция, куцо правосъдие, ялови политици и, най-важното - алчни банкери. Докога?! Ами докато ни /ти/ писне съвсем и си кажеш - СТИГА! Аз за себе си съм решил - СПРЯХ ДА ПЛАЩАМ и осигуровки, и данъци, НЕ ДЪРЖА пари в банка и НЕ ПАЗАРУВАМ в магазини, собственост на ЧУЖДЕНЦИ. Предпочитам да влагам парите си в собствена и тази на децата ми енергийна и водна независимост. Така мога да покажа среден пръст и на алчните чужди търговци, и на наглите ни политици.


Гост

#71

2012-12-13 15:01

Защо при семействата без брак се взима само дохода на майката. В парка, където играе моето дете 80 % от майките взимат детски добавки, защото живеят на семейни начала с бащите на децата си. Това е много несправедливо! Такива татковци без брак ползват отпуск при раждане на дете, а когато става въпрос за доход за определяне на детски добавки, този татко не съществува???
василев

#72

2012-12-16 18:38

детски за всички деца,а не само за циганите
тороросо

#73

2012-12-16 18:43

детските трябва да са поне 200лв.след като пакет памперси от 22 бр. струва 30лв.да не говорим за цените на детските храни ,които по-стойност надхвърлят в пъти цената на тия за възрастни.например рибна консерва от скумрия може да се намери на цена под лев.
Трифонова

#74

2013-01-09 22:46

А вие чухте ли в тазвечершната емисия новини за промените, които социалното министерство готви по отношение правото на получаване на детски надбавки? Ето тук:
http://btvnews.bg/video/news/sotsialni-pomoshti-spored-nuzhdata-na-vsyako-semeistvo.html
Моля, коментирайте! Тези промени са в пълен противовес на исканията в тази петиция.
катя

#75

2013-01-17 23:04

краино време е вече да се вдигнем на стачка политиците се подиграват с нашите деца 35лв за какво 6е стигнат на едно дете а маичинството от социални за неработещите маики е 100лв от 10 години вече мойе да казват постоянно че увеличават тока храните данаците а маичинството и детските надбавки с години да нямат никакво ужели4ение затова вси4ки млади хора бягат в чужбина