Бойкот на Световната волейболна лига'2012

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Бойкот на Световната волейболна лига'2012

Виктор

#101

2012-06-17 01:11

Това е битка на истински достойни мъже срещу едни мишки.Подписал съм петицията.

Въпроса е ,че с бойкот на залата нищо няма да постигнем. Защото те ще намерят начин да напълнят залата това са безскрупулни хора. Много по-добре би било ако всички сме пред залата /публика гледаща мача отвън :)/ това ще предизвика интерес на чуждестранната преса и ще подрони много авторитета на "диктатора" Лазаров.


Гост

#102

2012-06-17 02:15

Kato vidqt mo6enicite kak sa prazni tribunite,6e se pitat,kak mojaha da izgonqt takiva hora,brei,napuskai be Dan4o pomiqr takv

Гост

#103

2012-06-17 11:29

Плакатите, лозунгите, скандиранията не дадоха резултат. Данчо Лазаров и сие нямат и намерение да си подават оставките. От друга страна - призивите, както и протестът в събота, вече не впечатляват никого. "Кучето си лае, керванът си върви." Следователно трябва да се премине към други действия, затова и подписвам петицията. Простете неосведомеността ми, но не знам, от празните зали освен БФВ, държавата търпи ли някакви финансови загуби. Ако само БФВ ще остане без приходи от билети, това е "бял кахър" за тях. Те достатъчно печелят и получават по други схеми и това няма да ги стресне до степен да си подадат оставките. Но ако държавата е ощетена, това означава, че тя в лицето на Премиера например, ще се заинтригува. С действията си трябва да предизвикаме някои от високопоставените и те да се намесят. В момента тече някаква финансова проверка на БФВ. Дано! Предварително моля да бъда извинена, ако това, което ще кажа, вече е обмислено и решено. Мисля, че подписката трябва да бъде връчна и придружена с ПИСМО до нискостоящ в йерархията, например до Министъра на спорта, но да бъде с КОПИЯ до БОК, Премиер, Президент, Парламент и МЕЖДУНАРОДНИ СПОРТНИ И ДРУГИ ИНСТИТУЦИИ! По принцип това се прави с цел всеки да предприеме мерки защото, първо е наблюдаван от висшестоящ, и второ за да не бъде уронен авторитетът на държавата и управляващите я в международен мащаб. Трябва гласност и притискане до стената. Така мисля.

Гост

#104 Re:

2012-06-18 00:12

#77: Владимир Вълков -

А бе, Вълков, не се ли усещате, че се превръщате в пионки на една грешна кауза - тази на Матей и Радо. Гибона призова да се обединят всички за общата кауза, но явно твоите фаворите си имат лична...


Гост

#105 Re:

2012-06-18 00:12

#103: -

Нека Радо да каже защо доигравахме мача с Германия.


Гост

#106

2012-06-18 14:08

До номер 77 идеята е много добра.След като видят зала Арена Армец празна.Онези от БФВ ще се чудят какво да отговорят на мрждународната федерация
Георги Мугрев

#107

2012-06-19 11:47

Чета интервюто на Бисерка Борисова от 18.06.2012 с Владо Николов и си мисля - на къде сме тръгнали?
Не ви ли се струва, че за нас , които влагаме цялата си любов като скандираме името му в залата, Владо мисли същото като Лазаров? Е, не го казва толкова нагло...Ако и капитанът на нац. отбор не вижда нашето желание за промяна в управлението на волейбола или умишлено смесва повода с причината, това вече е друго... Не знам дали Владо има проблеми с Лазаров и някои от УС, но доколкото си спомням той имаше проблеми не с един и двама треньори ...
Ако Владо, и останалите ни любимци от нац. отбор считат, че това за което се борим не е в интерес на волейбола, мои съмишленици от тази трибуна, дайте да видим отново - на къде сме тръгнали ?

Гост

#108

2012-06-19 22:02

Какво да коментирам. Да си събират парцалите и да се махат.Тази федерация не им е бащиния. Как пък не се накрадоха....
Ако не се махнат НИе ще ги махнем. Осават им наи много 2 месеца.

Гост

#109 Re:

2012-06-19 23:00

#107: Георги Мугрев -

Мугрев,...иди си на село.

Георги Мугрев

#110 Re: Re:

2012-06-20 10:06

#109: - Re:

Вероятно нещо не си ме разбрал


Гост

#112

2012-07-01 12:29

Поздравления за организаторите!!! Крайно време е тази мухлясала!!! федерация , начело с Лазаров да си ходи по живо, по здраво! Аз съм за РАДО СТОЙЧЕВ!
ЛИЛ

#113

2012-07-01 13:23

АЗ СЪМ ЗА РАДО СТОЙЧЕВ И МАТЕЙ КАЗИЙСКИ!!!

Гост

#114 Re:

2012-07-01 13:28


Гост

#115

2012-07-01 23:19

Ще бойкотирам докато тази феодална федерация не се измете и не се върне целия щаб и отбор под ръководството на Радостин Стойчев.

Гост

#116

2012-07-04 11:42

Поткрепям напълно петицията.Нека си спомним ,койбеше причината за миналата олимпияда Пламен Константинов да не участва.Същият,Данчо Лазаров имам чувство,че има някаква изгода точно преди олимпиадата да всява раздори.
ГОРД - Пазарджик
Пазарджик

#117 Петиция против правителството на ГЕРБ

2012-11-26 09:26

ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството!
http://www.peticiq.com/gordpz

Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция!