Аз съм Мая Илиева!

Аз съм Мая Илиева! / Съобщения / Да продължим да пазим заедно обществения интерес / Коментари


#1 ЕДНА ИСТОРИЯ ЗА КОСТАДИН КОСТАДИНОВ, ВАКСИНИ И ОЩЕ НЕЩО (ПО ДЕЙСТВИТЕЛЕН СЛУЧАЙ)

2021-07-06 16:11

ЕДНА ИСТОРИЯ ЗА КОСТАДИН КОСТАДИНОВ, ВАКСИНИ И ОЩЕ НЕЩО (ПО ДЕЙСТВИТЕЛЕН СЛУЧАЙ) Скъпи приятели, фенове на ПП Възраждане, вчера ми скочихте за това, че не давам гласност и не подкрепям протеста „яхнат“ от любимата ви партия. Може би не бях достатъчно ясен в аргументите си, затова сега прилагам допълнителни. КОСТАДИН КОСТАДИНОВ НЕ Е АЛТЕРНАТИВА НА БОЙКО БОРИСОВ - ТОЙ Е ОГЛЕДАЛНИЯТ МУ ОБРАЗ! Не допускайте поредния „месия“ да ви остави разочаровани отново (предполагам последните 30 години са ви достатъчно)! НЯМА политическа формула, която ДА РАБОТИ ДОБРЕ за гражданите, разберете го! Тя работи добре за партиите и политиците и толкоз! А сега за Костадин Костадинов и ПП Възраждане: Въпреки, че обича да се прави на жертва, когато го разпитват за далаверите му с партийната субсидия, къщата която си е купил (уж на кредит), когато го „привикат“ за разпит от прокуратурата и други случаи, НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ! Това е един безцеремонен и безскрупулен човек, решен на всичко да вземе властта в ръцете си, а оттам нататък – АВТОРИТАРИЗЪМ и дупе да ви е яко! Как и защо правя тези изводи и как ще убедя и вас в правотата си? ДА ЗАПОЧВАМЕ: 1) ИЗЛЪГА брутално за партийната субсидия – това е една огромна лъжа, не защото другите партии не лъжат, а защото това беше едно грандиозно обещание! Неговите симпатизанти станаха такива най-вече заради това обещание. И той ги предаде без да му мигне окото! Съвсем ясно Сметната Палата казва, че при желание всяка партия спокойно може да се откаже от субсидията си. Да ама Костадинов не се отказа. Тежка лъжа и удар под кръста за всичките му избиратели, че и за потенциалните такива.




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...