"Пресметни цената"

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията "Пресметни цената"


Гост

#51

2015-02-27 15:38

Trqbva da spre tazi darjava da vkarva obiknovenite pushachi vav zatvora za troshici konop i da otchitat po tozi nachin deinost stavat smeshnii veche!I nasshite politici ne da karat nai luksoznite limozini ii da si barat intimnite mesta a da napravqt neshto za tazi darjava.I kraino vreme ee da legalizirate konopa ii da podobrite pone malko tazi shibana ikonomika aa ne da perete samo pari ne naqdoh te li see!!!!!
0011

#52 Re:

2015-03-28 22:26

Moje bi horata shte prozrat istinata i shte znaqt kak da deiststvat moje bi skoro moje bi po natam v vremeto sistemata koqto podd1rjame izglejda kato betonna stena no kakvo ima zad neq malko hora znaqt.

Prirodata shte se izlekuva nqkoi trqbva da i dade sinioto hapche...

 


Гост

#53

2015-08-20 01:41

Имам близка, болна от рак на панкреаса. Оперирана е и повече от година е на химиотерапия, но метастазите се увеличават и тя е все по-зле. Очевидно е, че конвенционалните средства не помагат. Би трябвало хората, като нея да могат да избират и ако искат да опитат лечение с медицинска марихуана да бъде разрешено официално, както е в редица други страни по света.

Гост

#54

2015-09-28 19:47

Напълно поткрепям тази петиция но знаете "кучетата си лаят кервана си върви" защото им е по добре на демагозите да си чешат езика вместо да търсят решения. Няма пари за пенсѝи легализираите марихуната , няма пари за болниците легалзираите проституцията много е просто изберете по малкото зло,Башар Асад или Ислямска Държава.Няма добро и зло.
Богдан Гарвански
Враца

#55 Моля да подкрепите или поне да отделите 1 минута внимание на петицията ми...

2015-10-15 10:58

Ако вникнете по-дълбоко във това което съм написал мисля че ще ви допадне  БЛАГОДАРЯ!

http://www.peticiq.com/127534

 


Гост

#56

2016-01-20 17:43

Хора,крайно време е да помогнем на тези,който имат нужда.А да не говорим за всичко това което развива конопа във всеки един човек....нека поне НИЕ(всички,който се интересуваме и може би консумираме) се вдигнем на "бунт" ,защото явно в нашата държава друг начин няма...Защо в учебниците по биология и психология и логика пише "Негативите"(обяснението на учителката ми по психология и логика:още от първата цигара с трева,човек става зависим)....Защо Нашето движение не направи нещо по този въпрос,нека да се провеждат все повече и повече посещения по училища ,гимназии и т.н. Нека хората бъдат информирани(дай боже) пък тогава ще видим...Колкото повече хора "му хващат края" толкова по-лесно можем да направим 1-та крачка,а дано и до легализация :) НАРОДЕЕЕЕЕ ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА 420JahblessedUall :3
Чочака

#57

2016-01-20 17:56

Хора,крайно време е да помогнем на тези,който имат нужда.А да не говорим за всичко това което развива конопа във всеки един човек....нека поне НИЕ(всички,който се интересуваме и може би консумираме) се вдигнем на "бунт" ,защото явно в нашата държава друг начин няма...Защо в учебниците по биология и психология и логика пише "Негативите"(обяснението на учителката ми по психология и логика:още от първата цигара с трева,човек става зависим)....Защо Нашето движение не направи нещо по този въпрос,нека да се провеждат все повече и повече посещения по училища ,гимназии и т.н. Нека хората бъдат информирани(дай боже) пък тогава ще видим...Колкото повече хора "му хващат края" толкова по-лесно можем да направим 1-та крачка,а дано и до легализация :) НАРОДЕЕЕЕЕ ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА 420JahblessedUall :3

Aко говори един човек,може да го чуят определени хора,ако говориме всички ще ни чуе цялата държава!

Знайте,че НИЕ сме силата,а не всички тези псевдо "патриоти" ,Ти,Ти и Ти-решавате собственото си бъдеще,бъдещето на вашите родители и вашите деца,ВСЕКИ САМ УПРАВЛЯВА СВОЯТ ЖИВОТ!!!!

Време е да отворим очите на нашите сънародници...тъжно е да гледаш всеки ден как всички около теб(понеже аз съм на 17)биват манипулирани и съсипвани заради една проста система,която сами въртят!!!

Крайно време е да покажем,че анархията която можем да създадем е по-голяма от куфарите,който Вие им изкарвате всеки един облян със стрес умора и душевна мкъка ден


Гост

#58

2016-11-18 08:31

Защото смятам за потъпкване на човешките ми права този безумен закон. В ситуация на демокрация всеки трябва да има свобода на избор. Всеки трябва да има свободата да избира как да се грижи за тялото и душата си.