Максимална ефективна присъда за убиеца на пътя Любомир Трайков!


Гост

#76 Re: Re: Нелепо е!

2016-11-21 14:51

#75: - Re: Нелепо е! 

Никой, никога не би пожелал такава трагедия! Само искам да кажа, че момчето не е изверга, за който го представят всички - каквато и да е присъдата на съда и неговия живот никога няма да е същия! Тежка е съдбата на всички, а вината е тегло което той ще трябва да носи цял живот, с такава трудно се оцелява, а вие искате да го разпънете на кръст за всички преди него и след него...вина за един нелеп инцидент, с толкова погубени животи и разбити съдби....инцидент, който можеше да се случи на всеки само за няколко секунди невнимание... болно ми е за всички... няма думи с които да се опише болката и мъката, която изпитват близките на загиналите и пострадалите, но и на един млад човек който носи в себе си едно голямо сърце и страда с всяка следваща глътка въздух за това което е сторил ... Бог да прости загиналите и да пази и съхрани оцелелите! 


Гост

#77

2016-11-21 16:27

Ето таЗи шибана държава какво реши убиваш 3 и излизаш за 15 000 лв !!! 12 нарушения преди катастрофата като 5 за превишена скорост !!! ТОЛКОВА ЛИ СТРУВАТ ЧОВЕШКИТЕ ЖИВОТИ В ТАЗИ МРЪСНА ГАДНА ДЪРЖАВА ИСКАМ ОТГОВОР !!!!! Кой ще върне теЗи хора  ТОЛКОВА ЛИ СТРУВАТ 3 човешки живота питам??? 5 пъти по-малко от цената на аудито 15 000 лв????

Души

#78

2016-11-21 17:36

Не може  отнел два  човешки живота оставил четири деца сираци да мине само с едно съжалявам не бива този път да оществото да позволи този човек да му се рамине .Излезнал срещу парична гаранция Боже господи в каква държава живеем.Починалата жена ми е много близка роднина. Не може да употребяваш алкохол и да караш по улиците все едно си бог


Гост

#79 Re: Re: Re: Нелепо е!

2016-11-22 07:11

#76: - Re: Re: Нелепо е! 

 Да сигурно това момче не е изверг ,но е безотговорен и това както стана ясно не е първото му нарушение сигурно е много трудно да се жевее с тази вина,но е жив и по един или друг начин ще продължи живота си.И да ви питам ако вие бяхте на мястото на близките на загиналите нямаше ли да искате справедливост ,нямаше ли да искате виновника да бъде наказан?Искам само да ви кажа ,че аз искам да бъде наказан ,защото от Петък насам се опитвам да помогна на близките на Вили и всеки път ,когато малката и дъщеричка ме погледне и попита за майка си аз незнам какво да и кажа .Ако вие или някой от близките на това момче знае как да се обясни на едно пет годишно дете това ,че  никога вече мама няма да го прегърне,целуне,утеши и ............  кажете.Не изпитвам злоба към това момче ,но искам справедливост,ако има още такава в тази държава.


Гост

#80 Re: Re: Майната ти госпожо

2016-11-22 07:37

#52: - Re: Майната ти госпожо 

 Освен аз да кажа "Майната ви господине!". Ти, защо реши, че като имаш пишка и си много велик шофьор?


Гост

#81 Re: Re: Re: Майната ти госпожо

2016-11-22 09:17

#80: - Re: Re: Майната ти госпожо 

 Решавам. Защото съм потомствен шофьор професионалист. Дядо ми Велико, да му е лека пръста беше отличен със златен волан още през 70-те, тоест милион километра Учен съм от жестока школа, която не даваше право да правя грешно движение зад волана. Инструктора до мен седеше с пръчка. Няма тън, мън. Да паркирам пред гараж, тротоар, пешеходна пътека или зелена площ.... това и в сънищата ми беше недопустимо и се наказваше изключително строго в самия учебен процес. Когато вземах аз книжка имахме разрязан на две автомобил и ни обясняваха цялата концепция на работата му и задвижването му. Знаех всеки детайл как се нарича, слабите и опасни места на автомобила и правилната им поддръжка. Сегашните водачи не знаят, какво е шарнир, какъв звук издава при износване и какво се случва при негово откъсване. На изпита имаше двама офицери в купето и ме следиха под микроскоп, през цялото време опитвайки се да ме объркат с противоречива информация. Задаваха ми маршрути в улици и непрестанно ме заливаха с объркваща информация в продължение на 45 минути. Беше много тежък изпит. А сега . Хаха. Каква водаческа пародия. Ако сега подложат жена на такъв тип обучение ще стиснат права единици.Вадил съм деца от смазани пред мен коли, гасил съм ги... Всичко това, изминатите ми над 600 000 км. няколкото спасени живота на пътя благодарение на суровта ми подготовка ми дават тази увереност. А не пишката ми. 


Гост

#82 Re: Re: Re: Нелепо е!

2016-11-22 09:34

#76: - Re: Re: Нелепо е! 

 Чакай малко, чакай. Спри и ти с глупостите по дяволите. Инцидент който може да се случи на всеки. Боже господи, на мен никога до последния ми дъх няма да ми се случи подобна гадост. Аз и в съня си няма да подкарам със 140-160 подпит из градските улици. Та аз трудно се решавам да стигна 120 извън града. Отсега да заявя. На мен такова нещо не може да ми се случи. Мога да лупна на капака някой пенсионер с 20-30 и да му счупя някоя кост, това може на всеки човек нормален  да се случи със сигурност, но трупове със 160 няма да оставя след себе си в града. Това е запазена марка за богатите, скапано разглезени и помослили се за господари на света малоумни джигити. Такива отрепки трябва да бъдат разпъвани на кръст с цялата строгост на закона и строг затвор за дълги години. Този боклук, сега като му се размине, бъдете на 100%  убедени, че в близко бъдеще пак ще литне по улиците. Ама на 100%. Красивата му приятелка го чака гола у тях за да го утеши, мама, татко и група адвокати вече го оправдават и успокояват, че стават такива работи. С такава психическа нагласа и подкрепа вече го виждам отново с нов мощен танк да излита. Защо ? Защото няма строг затвор за дълго време за тия. За това.

За Вили

#83 Re: Нелепо е!

2016-11-22 17:29

#70: - Нелепо е! 

 Не, това не е злополучен и нелеп инцидент!! Категорично е престъпление да караш пил и с многократно привишена скорост! Той трябва да поеме цялата вина и тежест, и назидание! Защото само така може да спре това безсмислено убиване по пътищата!


Гост

#84 Re: Re: Re: Нелепо е!

2016-11-22 18:32

#76: - Re: Re: Нелепо е! 

 Това не е инцидент, нито са секунди невнимание. Това е съзнателно шофиране в нетрезво състояние с много, много над позволената за градски условия скорост. Това е преднамерено убийство. Всеки човек с малко разум може да прецени до какво водят подобни действия, било е въпрос на време. 

чап

#85 Re:

2016-11-22 20:14

#4: -  

 


Гост

#86

2016-11-22 20:16

само така ...баровци вътре в затвора...пиян и с превишена скорост ...това си е УМИШЛЕННО УБИЙСТВООО..


Гост

#87 Re: Re:

2016-11-22 20:19

#85: чап - Re:  

 превишена скорост и пиян ... тава си е УМИШЛЕНО УБИКСТВО


Гост

#88

2016-11-22 20:21

В населено място да се кара с превишена скорост и пиян ...той се мисли за Господ...под крилото на баща си .. САМО ЗАТВОР ..


Гост

#89 офффф

2016-11-22 20:31

аз  ако бях близък роднина на починалите ...щях да отмъстя ...то в тая ДЪРЖАВА която има МАРИОНЕТНО ПРАВИТЕЛСТВО...какво очаквате ...трябва да се започне  кръв за кръв ...само тогава може да се оправи нещо ....да знаят пияни и самозвани БАРОВЦИ че живота е 45 стотинки за ВСИЧКИ...толкова е един куршум ....започнат ли да умират...там парички на татко няма ...


Гост

#90 R

2016-11-22 21:28

#23: -  

 Майка ми, преминавайки на пешеходна пътека, стана жертва на т.н. пътно произшествие. Болката по нея ще е със мен докато съм жива. Трябва ли нещо повече да се обяснява. Призовавам ви да запалите свещ на мястото, където загинаха тези души за които се включихме в подписката, аз вече го направих.


Гост

#91 #18

2016-11-23 09:49

Само едно не мога да разбера..Организирана е подписка в подкрепа на господин Любомир Трайков, в която валят коментари как бил допуснал грешка и как всички ние всеки ден допускаме грешки по пътищата и никой не ни санкционирал, защото имало корупция. Ами крайно време е да си получават заслуженото. Значи щом има и други като него ненаказани...дайте всички да оневиним. Работел до късно вечер за прехраната си, а хората които е смачкал нима не работят ...Докато законите не са еднакви за всички , а не "за милиони няма закони, за кокошка няма прошка" няма да влезем никога в правия път. 

123

#92 Re:

2016-11-23 09:55

#32: Silviya -  

 Извинете, но какво значи да изчакаш лудия да мине, ами като е луд и кара като ненормален трябва да е готов да понесе последиците, а не да знае че ще го изчакат и ще се пазят от него понеже е решил да прави своеволия и да лети по пътя понеже кара мощна кола...и другото което е той ако лети с 160-170км както е чисто изведнъж изкача за секунда и те помита дори да си се огледал преди да тръгнеш..

ж

#93

2016-11-23 16:30

Не съм шофьор и не ми е много ясно как при позволени 60 км/ h някой шофира със 160  (?!? ), пил е ,убива хора в катастрофа и НЕ МУ ВЗЕМАТ КНИЖКАТА - ако е карал с 80 примерно при катастрофата щеше да има само смачкани ламарини; 

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-11-23 17:24


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-11-23 17:26



Гост

#96 Петя

2016-11-23 17:43

Трябва да има смъртна присъда за шофьори, като този пикльо. България е на челно място по катастрофи в света. Дано си получи заслуженото. Тогава маумниците на пътя ще се научат да карат. Относно отговора на Силвия. Момчето е глобявано пет пъти. Госпожо Вия луда ли сте, да казвате, че и двете страни са виновни. Молете се утре да не е Вашето дете на мястото на загиналите. Понеже аз всеки ден се моля да няма такива шофьори на път и децата ми да са живи и здрави.


Гост

#97 Петя

2016-11-23 22:34

Към съпругата на загиналия, колко ма е жал за Вас, готова сте да простите на убиеца в името на децата Ви и тяхното бъдеще. Не искам да съм на Ваше място, това е смело решение. Направо Ви се възхищавам от къде сте намрели сила за прошка.


Гост

#98 Петя

2016-11-23 23:20

Ако аз бях на мястото на съпругата на загиналия и аз бих земала издръжката за децата, която и предлага убиеца. Понеже всяко чудо в България е за три дни, а тези деца трябва да са издържат. Но малко повече ми идва това, че го изкарва като злополука. Госпожа какъв пример давате така всеки може да си пие и да кара ненаказано, после било злополука. Аз съм майка и искам справедлива присъда. Понеже не само моите, но всички деца са застрашени от такива като Любо.


Гост

#99

2016-11-24 07:02

Всеки трябва да получава съответното наказание за постъпките си!

Гост

#100

2016-11-24 11:38

Шофьор съм от 25 години. Каръл съм на много места, но тук в България ми прави особено впечатление, че има три вида автомобили (БМВ, Фолксваген и Ауди), чиито шофьори си позволяват да карат особенно агресивно. Най-многобройни из между тях са тия с Голфовете. Затова където и да карам, влагам особенно голямо внимание, като забележа такава кола. Да, днес всеки селски бандит може да си купи германска кола, та  даже да убие човек и да остане с някакви си 2 години - условна присъда.