Максимална ефективна присъда за убиеца на пътя Любомир Трайков!


Гост

#101 Веси

2016-11-24 15:54

На вдовицата на загиналия ми идва да и зашия два шамара. Как може да казва, че било съдба и нещастен случай.Момчето не било убиец направо го съжелявала. Защо не му връчим медал. Госпожо вие сте срам за нашия народ. И моля ви не излизаите повече в медията. Понеже вашата постъпка застрашава  всички хора на пътя. Да караме пияни ако се блъснем или убием някои, какво толкоз това е съдба. Всичко си има граници, но вашите действия надминават всичко.

 


Гост

#102

2016-11-28 17:05

Вече жертвите са станали 3. Днес казаха, че още един човек е починал, но тази пиянска муцуна била още на свобода. След като пие и кара, той заслужава най-строга мярка на наказание. даже смъртна. Маминото/татевото синче си е свикнало да пие, като излезе от затвор, ако изобщо влезе, пак ще утрепе някой..Такива са изключително опасни за обществото и трябва да се изолират или унищожават..за съжаление. 

nqmam dumi

#103

2016-11-28 18:23

Убиеца докога ще е на свобода?????Утре всички пред съда!Да спрат да лапат пари и да пускат убиици

Съвестта ви

#104 Да запитам

2017-01-09 20:10

Какво се промени от като „убиеца” е в затвора? Спряха катастрофите с жертви? Няма ги наркоманите които блъснаха и убиха на място 3-ма мъже?

Катастрофите рязко секнаха и децата ни живеят в по-добър свят?

За съжаление не е така...не знам вие как го виждате, но аз видях доста картастрофи по новините след този случай и за никоя не се повдигна такава пара....защо сме толкова лоши хора...къде е справедливостта за семействата на 3-мата загинали мъже на място на пътя, отишли да помагат на приятел...

Как задържането на едно добро и младо, умно и перспективно момче ни кара да спим по-спокойно?

Е, аз не мога да разбера...не мисля, че това е решението...


Гост

#105 Re: Да запитам

2017-01-28 08:29

#104: Съвестта ви - Да запитам 

 "Душевен мир" - това е правилната фраза на въпроса ти! Усещане за справедливост и възмездие! И така е по-добре, защото ако беше навън, можеше младото, умно и перспективно момче да си иде от ръката на някой почернен родител! И като говориш за перпектива покажи ми такава за убитите?!?


Гост

#106 Re: Re: Re: Re: Нелепо е!

2017-06-05 17:39

#79: - Re: Re: Re: Нелепо е! 

 Да се шофира с бясна скорост в нетрезвво състояние не е безотговорност, а престъпление. дъщеря ми, 23 годишната Полина, никога няма да се прибере у дома!!! Четири деца станаха сираци, но Поли дори нямаше този шанс- да се радва на свои деца. А ако това момче наистина съжалява за стореното, щеше да има доблестта да си излежи наказанието, а не да го обжалва!!!

 


Гост

#107 Re: Нелепо е!

2017-06-06 17:14

#70: - Нелепо е! 

 Един умен, образован и добър млад човек- дъщеря ми Полина, си отиде на 23...защо никой не помисли тя каква вина има? че случайно е попаднала на пътя на безумен младеж! и стига го възхвалявахте като голям умник, ако беше такъв, на 26 отдавна да е завършил образованието си!


Гост

#108 Re: Да запитам

2017-06-06 17:15

#104: Съвестта ви - Да запитам 

 ами да пуснем от затвора всички убийци, то и без това какво ще се промени, като са там...

 

Nikaaceda

#109 Бесплатные гадания на все случаи жизни

2017-08-18 10:11

ASTRO7 - ПОПУЛЯРНЫЙ СЕРВИС ТЕЛЕФОННЫХ КОНСУЛЬТАЦИЙ С НАСТОЯЩИМИ АСТРОЛОГАМИ, ГАДАЛКАМИ, ЭКСТРАСЕНСАМИ.
ПОСЕЩАЕМОСТЬ СЕРВИСА В МЕСЯЦ - 2 МЛН.
К НАМ ОБРАЩАЮТСЯ, ЖЕЛАЯ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ПО ВОПРОСАМ:
-“КОГДА Я ВЫЙДУ ЗАМУЖ?”,
-“ЧТО МЕНЯ ЖДЕТ В БУДУЩЕМ?”,
-“ПОЧЕМУ НЕ ВЕЗЕТ С ДЕНЬГАМИ?”,
-“ЧЕГО ЖДАТЬ ОТ ОТНОШЕНИЙ?”,
-“КАК ПЕРЕЖИТЬ ИЗМЕНУ?”,
-“ВЕРНЁТСЯ ЛИ КО МНЕ МУЖ?”.

ПЕРВАЯ НЕДЕЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ БЕСПЛАТНО ПОСЛЕ РЕГИСТРАЦИИ !!!

Присоединяйся сейчас и получи ответы на все свои вопросы...
Nikaaceda

#110 Бесплатные гадания на все случаи жизни

2017-08-18 10:18

ASTRO7 - ПОПУЛЯРНЫЙ СЕРВИС ТЕЛЕФОННЫХ КОНСУЛЬТАЦИЙ С НАСТОЯЩИМИ АСТРОЛОГАМИ, ГАДАЛКАМИ, ЭКСТРАСЕНСАМИ.
ПОСЕЩАЕМОСТЬ СЕРВИСА В МЕСЯЦ - 2 МЛН.
К НАМ ОБРАЩАЮТСЯ, ЖЕЛАЯ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ПО ВОПРОСАМ:
-“КОГДА Я ВЫЙДУ ЗАМУЖ?”,
-“ЧТО МЕНЯ ЖДЕТ В БУДУЩЕМ?”,
-“ПОЧЕМУ НЕ ВЕЗЕТ С ДЕНЬГАМИ?”,
-“ЧЕГО ЖДАТЬ ОТ ОТНОШЕНИЙ?”,
-“КАК ПЕРЕЖИТЬ ИЗМЕНУ?”,
-“ВЕРНЁТСЯ ЛИ КО МНЕ МУЖ?”.

ПЕРВАЯ НЕДЕЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ БЕСПЛАТНО ПОСЛЕ РЕГИСТРАЦИИ !!!

Присоединяйся сейчас и получи ответы на все свои вопросы...
Nikaaceda

#111 Бесплатные гадания на все случаи жизни

2017-08-18 10:19

ASTRO7 - ПОПУЛЯРНЫЙ СЕРВИС ТЕЛЕФОННЫХ КОНСУЛЬТАЦИЙ С НАСТОЯЩИМИ АСТРОЛОГАМИ, ГАДАЛКАМИ, ЭКСТРАСЕНСАМИ.
ПОСЕЩАЕМОСТЬ СЕРВИСА В МЕСЯЦ - 2 МЛН.
К НАМ ОБРАЩАЮТСЯ, ЖЕЛАЯ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ПО ВОПРОСАМ:
-“КОГДА Я ВЫЙДУ ЗАМУЖ?”,
-“ЧТО МЕНЯ ЖДЕТ В БУДУЩЕМ?”,
-“ПОЧЕМУ НЕ ВЕЗЕТ С ДЕНЬГАМИ?”,
-“ЧЕГО ЖДАТЬ ОТ ОТНОШЕНИЙ?”,
-“КАК ПЕРЕЖИТЬ ИЗМЕНУ?”,
-“ВЕРНЁТСЯ ЛИ КО МНЕ МУЖ?”.

ПЕРВАЯ НЕДЕЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ БЕСПЛАТНО ПОСЛЕ РЕГИСТРАЦИИ !!!

Присоединяйся сейчас и получи ответы на все свои вопросы...
Nikaaceda

#112 Бесплатные гадания на все случаи жизни

2017-08-18 10:21

ASTRO7 - ПОПУЛЯРНЫЙ СЕРВИС ТЕЛЕФОННЫХ КОНСУЛЬТАЦИЙ С НАСТОЯЩИМИ АСТРОЛОГАМИ, ГАДАЛКАМИ, ЭКСТРАСЕНСАМИ.
ПОСЕЩАЕМОСТЬ СЕРВИСА В МЕСЯЦ - 2 МЛН.
К НАМ ОБРАЩАЮТСЯ, ЖЕЛАЯ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ПО ВОПРОСАМ:
-“КОГДА Я ВЫЙДУ ЗАМУЖ?”,
-“ЧТО МЕНЯ ЖДЕТ В БУДУЩЕМ?”,
-“ПОЧЕМУ НЕ ВЕЗЕТ С ДЕНЬГАМИ?”,
-“ЧЕГО ЖДАТЬ ОТ ОТНОШЕНИЙ?”,
-“КАК ПЕРЕЖИТЬ ИЗМЕНУ?”,
-“ВЕРНЁТСЯ ЛИ КО МНЕ МУЖ?”.

ПЕРВАЯ НЕДЕЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ БЕСПЛАТНО ПОСЛЕ РЕГИСТРАЦИИ !!!

Присоединяйся сейчас и получи ответы на все свои вопросы...