Против дискриминацията над българските ученици!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против дискриминацията над българските ученици!


Гост

#251

2016-10-25 11:09

Коментарът е излишен!!! НАшите деца са вече втора ръка граждани в собствената си родина. Има пари за циганета и бежанчета а за нашите? НА мен ми е лесно с дъщеря в 12-ти и син в 10-ти клас с 219 лв пенсия и на свободен наем? Ще спим ли още БЪЛГАРИ??????

Гост

#252

2016-10-25 11:22

Искам да остана в българска България! Искам децата ми да живеят и работят тук. Затова и законите не трябва да са срещу това мое желание....Какво повече!

Гост

#253

2016-10-25 11:40

Стига с тези милосърдия по отношение на малцинствата ! Като искат да са равноправни да се борят както го правят всички граждани на България. А тази дърта куковица на съд за нарушаване на Конституцията .

Гост

#254

2016-10-25 11:43

Защото не е справедливо и разумно да се дават привилегии само на малцинствата.

Гост

#255

2016-10-25 11:53

Бих подписала хиляди пъти тази петиция. Мисля, че се налагат и по-мащабни действия.

Гост

#256

2016-10-25 11:54

Време е да спрем да толерираме мързеливите и хитрите цигани.

Гост

#257

2016-10-25 12:06

Защото моето дете е българче и заслужава същите облаги...

Гост

#258

2016-10-25 12:22

Това е гавра с българския данъкоплатец от хора, които са си втълпили, че могат безнаказано да разполагат с парите му!!!

Гост

#259

2016-10-25 12:32

Защото ми дойде до гуша НЕ-българи /анти/ да колят и бесят! Каква е разликата между робското и сегашното арогантно унищожаване на децата ни-българчета? Питам се - къде сте, българи, от това анти-българско правителство и защо толкова Ви е страх да строшим главата на змията просветна министерска, както е записано в патриотичните ни песни! Как е възможно никаква официална реакция от никакви институции по повод етническо насаждане на разделение в населението?!? Ето поради това гласувах.

Гост

#260

2016-10-25 12:32

Поредната гавра с българските деца!

Гост

#261

2016-10-25 12:37

Децата на България са както ромчетата така и българчетата.
Не може да се извършва дискриминация на българчетата , както се дава на едните така трябва да се дава и на другите.

Гост

#262

2016-10-25 12:50

Това е пълна дискриминация срещу България и българите! Бесилото ви е малко Кунева
Теодор Георгиев
Попово

#263 Организация на протестни действия

2016-10-25 12:52

Здравейте,

 

Надявам се, освен да излеем гнева си и да дискутираме по тази тема, би било възможно да се обединим в социалните мрежи и самият инициатор на тази петиция да организира митинг/шествие, с което да наблегнем по-видно върху този проблем и естествено да достигне до широк брой от медии и най-вече граждани на нашата държава.

Поздрави


Гост

#264

2016-10-25 13:10

Това продажно същество -Кунева, крайно време е да стане постоянен клиент на женския затвор. За цялостен принос в съсипването на България

Гост

#265

2016-10-25 13:13

Защото ни писна от това да си затварят очите за всички цигански престъпления, както и това, че са просто едни паразити на наш гръб.

Гост

#266

2016-10-25 13:13

Подписвам тази петиция,защото съм вече бивш учител/пенсионирах се наскоро ,по-рано 3 години/.Наясно съм с проблема за обучението на циганите,против дискриминирането на българите в собствената ни държава/не само в училище/ съм.Смятам,че това е предизборна агитация на циганите в този момент.
Моите внучета са дискриминирани,защото не получават майките им детски надбавки.Децата ми са учили и с труд и лишения са постигнали нивото ,на което се намират,а мързеливите цигани получават всичко наготово.Против това съм!

Гост

#267

2016-10-25 13:15

Непрекъснато се тръби от нпо-та и либерални безумци - как се дискриминират разни етноси , навлеци-пришълци , неформални елементи . Но когато се дискриминират Етнически Българи - ИЗДЪРЖАЩИ ПРОДАЖНИТЕ пОлитици - веднага започват увъртания - ама то трябва . Малко ли богати цигани има - и техните деца са неграмотни . Ако беше станало обратното - някой да предложи стипендии на Български надарени деца - веднага щяха да се задействет Антибългарските бхк , отворено общество , КЗД , посолства и какви ли не либерални еЛементи . НО НАЙ-ВАЖНОТО Е лИБЕРАЛНИТЕ ПАРТИИ ВЪН от Властта . Докато те са на власт НИЩО ДОБРО не ни чака . Само ще издържаме паразити и политици Безродници !!!

Гост

#268

2016-10-25 13:17

Защото съм против ромите да получават стипендии а за нашти деца да няма стипендии. Не е честно и правилно

Гост

#269

2016-10-25 13:29

Защото ми писна да дискриминират доброто и надеждното за сметка на упадъчното и безперспективното!

Гост

#270

2016-10-25 13:30

Подписах тази петиция защото ми омръзна да се подиграват с нашите деца за сметка на циганските. За мойте не съм получил и стотинка а внасям доста голяма сума като осигуровки и данъци.

Гост

#271

2016-10-25 13:32

Не са ли достатъчни помощите на ромите ,че и стипендия в училище да им се дава .За какво ли не взимат -за социално слаби,за самотни майки,за евро рома и незнам си още кви ли не.А дори и не си правят труда да си плащат сметките и данъците .Тези пари идват от нашия джоб нали, тогава защо нашите деьа са лишени от тази стипендия за сметка на ромите.

Гост

#272

2016-10-25 13:35

Дискриминация, дискриминация, дискриминация! Това не е от сега! Ние, българите отдавна сме чужденци в собствената си държава!

Гост

#273

2016-10-25 13:42

Майка съм на двама сина, големият ми син навърши 20 години, сега е студент редовно обучение и поради тази причина делят доходът на 3 / големият ми син вече не е член на семейството- въпреки че моите разходи са в пъти по- големи за квартира и издръжка/ и съответно малкият ми син не получава детски надбавки, детето е пълен отличник в най- елитната за Добрич гимназия- ЕГ. Как да му обясня че той ще получава 20 лв стипендия за успех въпреки усилията, а на цигането само защото присъства в училище ще получи 60 лв. С какво циганчето е по стойностно от моето дете? Омръзна ми да бъда дискриминирана в собствената ми държава.

Гост

#274

2016-10-25 13:48

Защото съм против разделянето по етноси на българските деца. Всички трябва да бъдат с равни права. От 20 години държавата се мъчи да интегрира ромите като цяло. Но искам да попитам управляващите - как да се интегрират хора, които не желаят, защото е по-лесно да лежът на гърба на държавата и тя, тоест всички ние - съвестните дънеопладци. Унижават ни и ни обиждат в собственната ни държава.
Водомил

#275

2016-10-25 13:48

Дискриминация в най-чист вид! Оставка и публичен линч за Пръмовица...