BGEXIT

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията BGEXIT


Гост

#26

2016-08-19 22:10

Подписах, защото нищо положително не намирам да се е случило след влизането ни в Европейския съюз и НАТО. Цените гонят европейски стандарти, че и ги надминават в някои случаи. Доходите са замрели, та чак УМРЕЛИ. Все препоръки се спускат от Брюксел, все нови изисквания и санкции за какво ли не. Айде стига! А и това с НАТО - да ни пази въздушното пространство, границите... Вече е прекалено. И от кой да ни пази? От Турция, която има явни апетити към половината ни територия... Ама как, моля? Нали и тя е техен член. Аз и не съм чула друг да има претенции към нас. Никоя от другите ни съседни държави не е изявила желание да ни напада или да си й връщаме нещо.
Всички дойдоха тук, изсипаха си боклуците /и буквално, и преносно/, ограбиха това, с което ни е дарила природата, а и продължават да грабят с пълни шепи... За нас - трохичките, които са изпаднали. Натресоха си ТЕЦ-овете със скъпарски ток и долните закончета, дето са винаги в зищита на чуждия инвеститор.
Подменят ни историята. Убиват образованието. Здравеопазването вече го убиха.
От цивилизована държава ни превърнаха в гето.
И Господ да е с нас, когато излезем от тези ла'на! А трябва да излезем!

Гост

#27

2016-08-20 14:04

Otli4ni motivi!Barzo i efektivno re6enie za tragvane vav vqrnata posoka!Vreme e da im izsvirim  "Posleden Vals"na

grobokopa4ite na Balgariq.


Гост

#28

2016-08-20 20:08

Защото, от 1944 година насам всичко е БЕЗЗАКОНИЕ!
Цецко Мецко

#29 Мечтата на търтея

2016-08-21 20:35

Поредната безмислица за търтеи, които се надяват да оправят " една човешка длан " с натискането на няколко клавиша на компа. И надявам се авторката на въпросната петиция, да не се засяга от коментара ми, но сама знаеш от къде  тръгна виртуалното ни приателство, и от личен опит знам,че всички тия дето се водеха наи-активните коментатори и патриоти в соц. мрежи и прочие, дори не дойдоха да изпушат една цигара на което и да било физическо мероприятие ( манифестация пред Бг. посолство оперативки и т.н. ). Ама няма нищо де някой беше написал ( и казал най вероятно ) блажени са верующите, щом след малко повече от 2000 годин една трета от човечеството повтаря тия думи е достатъчен аргумент да ударим подписа си на тази петиция, па белким след две хиляди години се радваме на същите резултати!

 


Гост

#30

2016-08-22 06:21

Правителството е НЕЗАКОННО,НЕЗАКОННИ са всички договори,всички сделки с колонизаторска америка,канада и др.колонизатори,които ГРАБЯТ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД.ГЕН.РАДЕВ Е ЧОВЕКА.Всички отпреди 26 год.в СИБИР.

Гост

#31

2016-08-25 18:43

А Вие защо я написахте? По същата причина!

Гост

#32 Re:

2016-08-30 21:46

#26: - mizeriq I glad


Гост

#33

2016-09-03 10:33

За щастливото бъдеще на нашия народ,на нашите деца

Гост

#34

2016-09-04 16:23

Здравей драхи приятели аз съм Благой Кунев в София също време да подкрепи в Пловдив или България съм готов да отново подписвам в нас
българин

#35 BGXIT

2016-09-08 19:55

Да бъдем смели и сплотени,за да можем единно да отстоим суверенитета на България,както го правят унгарците,австрийците,чехите,словаците и поляците!

Да вземем пример от тях и да си изберем истински водач-родолюбец!


Гост

#36

2016-09-08 20:33

За доброто на България

Гост

#37 Re:

2016-09-08 20:35

#26: -  

 

Patok69

#38

2016-09-27 00:15

Подписах петицията защото това е верният път за България!! Незабавно излизане от "европейския съюз" незабавна смяна на така нареченото "правителство" от идиоти и предатели!!! и вкарването на всички тях по затворите до живот!! А техните сметки запорирани и имуществото им иззето в полза на народа!! Незабавно депортиране на всички "бежанци" кой от където е дошъл!! Незабавно изграждане на границите на РБ. и тяхната денонощна и адекватна охрана!! Излизане на България от Нато!! Незабавно също така затваряне на всички Американски - Натовски бази в РБ!! Прекратяване на концесиите в Челопеч,Пирдоп и Елаците и всякакви канадски и американски фирми свързани с тази дейност вън от България!! Закриване на Хелзинкския комитет също незабавно!! Прекратяването на съществуването на всякакви соросидни организации на това огромно недоразумение - Джордж Сорос!! Избиране на ново правителство от НЕ ПОЛИТИЦИ А ХОРА ДОКАЗАНИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ В СВОЯТА ОБЛАСТ СПОСОБНИ ДА РАБОТЯТ ЗА БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ!!! Възстановяване на отношенията с Русия незабавно и то на всякакво ниво!! Енергийни проекти,Южен поток възобновяване на пазарите Русия също така......Ето затова подписах тази петиция!!! Защото не се издържа повече!! Някаква шайка престъпници и продажници да се подиграват с българския народ,с неговата история,бит и национално съзнание!!!


Гост

#39

2016-09-28 17:50

Глупости! Южен поток е най-скъпия $145. Набуко природен газ се очаква да бъдат Азербайджан и Иран $95. САЩ започват доставки на газ за Европа. Сащ танкер с втечнен природен газ вече е тръгнал от Луизиана към Португалия и скоро Александруполис гърция $65 до газов хъб Балкан общо търбови от Украина,Турция,Набуко и Сащ газ.


Anonymous

#40

2016-10-04 22:18

От тук трябва да започнат промените!

Гост

#41

2016-11-01 08:21

РЕВОЛЮЦИЯ !
Николай Цеков
София

#42 Re:

2017-02-27 13:23

#2: -  

 Ъ-хъ, да въведем латиницата за официална азбука като за начало? Или такива "променячи" да се научат да пишат...

Николай Цеков
София

#43 Re:

2017-02-27 13:25

#15: -  

 Викаш нищо не се връща при нас?