Против закриване на училище "Св. Св.Кирил и Методий", гр.Севлиево


Гост

#1

2016-05-24 11:48

Защото е срамота да се закриват училища, защото е ред да се спрат абсурдните решения на разни човешки "видове", и защото Училището е мястото, където ще пребъде Българският език, духовното и интелектуално развитие на един ограбен народ!!!

Гост

#2

2016-05-24 12:55

"Св. Св.Кирил и Методий", гр.Севлиево е моето първо училище и като базово начално училище в град Севлиево е дало успешен старт в образованието както на мен и децата ми, така и на много други. Много учители със страст се посветиха на укрепване и запазване статута на училището през годините. ТОВА Е УЧИЛИЩЕ С ИСТОРИЯ, НЕКА НЕ ПОЗВОЛЯВАМЕ ТО ДА БЪДЕ ОСТАВЕНО В ИСТОРИЯТА!

Гост

#3

2016-05-25 08:17

Аз съм учила там,знанието,дисциплината и хигиената бяха безупречни.Учителите са прекрасни и винаги разбирах всеки един урок,който ми беше преподаден.Ще е жалко,ако се затвори това прекрасно училище,много ще ми е мъчно :(
Бай Даньо

#4

2016-05-25 08:25

Няма деца бе хора. Демографска криза знаете ли какво е? Раждайте деца, като не искате да се закриват училища вместо да пускате безсмислени петиции.

Данаил Антонов

#5 Re: "няма деца"

2016-05-25 09:38

#4: Бай Даньо -  

 Пишете наизуст, освен че дори някога в бъдеще да има повече, нима ще има КЪДЕ да учат, след като съществувалото е вече унищожено, "усвоено" и тн. Нима си мислите, че училище се прави лесно ? И къде ще отиде целия този труд на поколенията учители, дали всичко от себе си за това училище ? КЪДЕ ? В ръцете на едни "заинтересовани хора", които не се съобразяват с желанието на обществетността и се опитват да и се наложат ! ЕТО КЪДЕ !


Гост

#6

2016-05-25 09:57

ОСВЕН СРЕДНА ПЪЛНЯЕМОСТ, ИМА И МИНАМАЛНИ ГРАНИЦИ НА ПЪЛНЯЕМОСТ! Явно е, че става дума за частни интереси на избрани дечица от избрано училище на избрани родители!
Данаил Антонов
Авторът на тази петиция

#7 Re:

2016-05-25 15:01

#6: -  

 Не сте чели текста

Пацо

#8 Re: Re: "няма деца"

2020-08-15 15:27

#5: Данаил Антонов - Re: "няма деца" 

Следващите 20г. Няма да има деца - сигурно е, за после не се знае. До тогава ще го пазим с по 20-30 ученика, така ли предлагате? Издръжката за учебен срок е около 20 000лв. Без заплатите на педагозите.