За незабавната оставка на Министър Петър Москов

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За незабавната оставка на Министър Петър Москов


Гост

#301

2016-07-25 09:31

Крайно необходимо е да подаде оставка.Господина служи на чужди интереси и унищожава българското здравеопазване.

Гост

#302

2016-07-25 13:56

Подписах петицията защото смятам, че действията на министър Москов са вредни за здравеопазването в България. Те ще донесат само негативи както на лекарите, така и на пациентите.
Плам

#303 Пламен

2016-07-25 14:21

Аз  Москов го виждам подсъдим и в затвора защото нарушава Закона за личните данни, правото на лична свобода и неприкосновеност, също така нарушава неприкосновенността на личния живот. Това принципно ги чака и всички политици съучастници в престъпление срещу българския народ. Замесените да се замислят.


Гост

#304

2016-07-26 15:37

Поредната глупост,която точи пари! А пациентите....Бог да ги прости......
Пациент

#305

2016-07-28 00:45

Кое точно е лошото на пръстовите отпечатъци,не разбирам,сигурно така ще се контролира по добре дейността на болниците,защо на някой това не му харесва?Ще се намалят измамите от недобросъвестни лекари и клиники.мен не ме притеснява че моя отпечатък щял да е в дата база,не съм престъпник,не се крия от закона...най много да ми отворят iphona ,ще си го паЗя

qtna

#306

2016-07-28 03:24

И крайно време е постоянните петиции , които подписваме да имат някакъв смисъл. Иначе просто си играем на ластик.


Гост

#307

2016-07-28 17:10

Не съм политически обвързан, и въпреки това търпя негативите, произтичащи от дейността на ПП ГЕРБ. Не съм съгласен с решенията им, и това е начин да изразя собствено мнение благодарение на Вашият сайт.

Гост

#308

2016-07-31 19:23

Zashtoto sam lekar i sam siguren,che prastovijat otpechatak nema da spre golemoto kradene v bolnicite!Reshenieto e drugo,no tova e drug vapros!

Гост

#309

2016-08-01 07:39

Lekarite Sam,no me pons molehill idioti.!

Гост

#310

2016-08-09 18:11

Не ми се иска шизофреници да ни управляват, още по-малко - да решават здравните ми проблеми. Но напълно възможно е, Москов да не е шизофреник. Следва, че е престъпник (което е видно от действията му), затова не е необходимо да хабим обществена енергия - мястото му е в затвора.


Гост

#311

2016-09-14 23:07

Незабавна. Оставка на министър Москов той нееднократно доказа своята некомпетентност и явен съботаж на Здравното министерство


Гост

#312

2016-09-16 10:18

Това може ли да бъде министър?! Некомпетентен, невъзпитан, твърде неинформиран както по медицински така и по административни въпроси! Поведение сочещо за обслужване на корпоративни итереси в здравеопазването, което досъсипа и малкото позитивно,което беше наследил от предходните министри! Откровено нежелание да постави основите на истинската реформа в сектора, на базата на качество на медицинските услуги, а с това и преформатиране на статуквото и довеждане до истинско здравеопазване. Това очевидно не е целта на неговото назначаване за министър. Със сигурност, протектирането му е ясно, без да се знаят истинските причини

Гост

#313

2016-09-20 09:58

Много е противен москов, а още по-противен е бориов, че го обича.

Гост

#314 Re:

2016-11-17 18:56

#1: -  

 


Гост

#315

2016-11-26 11:52

Колкото повече унижавате хората - толкова по-малко пациенти ще имате. Така Здравната каса ще спечели. Да, наистина - клиничните пътеки са намалели...

Изобретете ново, по-силно унижение, за да спестите ПОВЕЧЕ!

И сега не са малко хората, които ще препочетат да се самолекуват или да умират по домовете си, отколкото да дават пръстови отпечатъци. 

българка

#316

2016-11-26 12:44

КАК помагат пръстовите отпечатъци против кражби и лекарски далавери? - Ами, не помагат! - Илюзия е, че помагат! - Просто някой искаше да има повече данни за човеците.

 

Katya Hristova ·
"Миналия месец бях на лечение.Взеха ми пръстов отпечатък,за да няма злоупотреби и накрая получих епикриза съсласно която освен проведеното лечение са ми направили и два прегледа на които аз не съм присъствала,т.е.не са ми правени.Здравната каса е платила за това.Защо са тези лъжи и злоупотреби? ПРЪСТОВИЯТ ОТПЕЧАТЪК НЕ ПОМАГА!"

Ще добавя и аз, преди години в МА, София ми направиха неголяма операция. На изпроводяк, без удоволствие, се подписах под техен попълнен формуляр, че съм лежала в болницата няколко дни, въпреки че не бях.

Подписах без коментар текста, от благодарност към лекарите и заради ниските им заплати...

Въпросът ми е: Ако бях приета по пръстови отпечатъци, по различна ли щеше да е картинката?!