За незабавната оставка на Министър Петър Москов

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За незабавната оставка на Министър Петър Москов


Гост

#276

2016-06-04 06:20

Москов е един от многото министри -убийци на българи в България!Петицията до президента не вярвам да окаже някакво влияние,освен насмешливо пренебрежение и високомерие.На удара-с удар трябва да се отговори.А именно на москов-инжекция във врата -седмици мъчения!Той е с кървави ръце и уста!Трагичното е,че Борисов и целият кабинет от глутницата му са едни и същи !Врагът е начело!

Гост

#277

2016-06-04 06:22

това човече е убиец !той е психични болен и трябва да се унищожи със същите средства,които той прилага в България!Целият кабинет от "министри"е съставен от платени убийци!

Гост

#278

2016-06-04 22:13

Защото съм възмутена от тъй наречените реформи на този некадърен министър

Гост

#279

2016-06-13 06:54

Москов е един от платените министри -убийци и наркомани в правителствения кабинет ,по веригата се стига до ЕС и сащ,нато и турция.всички управления до сега са били под диктата на ес -нищо от българите не е избрано.Вън от ес ,а по-късно -и разплата с на убийците на България!
Катя

#280 Re:

2016-06-21 12:20

#4: -  

 Подкрепям Ви!!! Аз работя като медицинска сестра и не мога да вдяна защо не се разрешава на хората да ползват експериментални или забранени субстанции, които облекчават или лекуват състоянието им!


Гост

#281

2016-06-30 13:51

Час и 40 минути чаках да дойде линейка в София на 3 км. от ЦСМП. От тел. 112 реагираха веднага и предадоха адреса на ЦСМП с висок приоритет, тъй като казах, че имам съмнения за инфаркт на баща ми. ЦСМП е под ръководството на администратора-търговец Георги Гелев, който министър Москов защитава постоянно. "Гарван -гарвану око не вади!"
Баща ми се мъчи със силните болки около 2 часа, сърцето му спря в кабинета на лекаря в спешното отделение на Национална кардиологична клиника. Реанимираха го, успяха да го върнат към живот, но въпреки положените усилия в клиниката, извършената коронарография, баща ми почина.
Не искам такъв министър, не искам Георги Гелев!
Те не искат живи хора и усилено  работят за това!


Гост

#282

2016-07-21 19:43

Подкрепям инициатива и основанията.

Гост

#283

2016-07-21 20:04

Намирам я за напълно справедлива, законна и необходима.

Гост

#284

2016-07-21 20:31

Заради безумните експерименти на един наркоман и шпионин на чужда държава, решила да да приложи тотално следене на хората, започвайки от България. Имам предвид дактилоскопичната идентификация уж за благородни цели. В държава, в която управлява мафия не е възможно управляващите да имат благородни цели и то като погазват основни човешки и конституционни права на гражданите. Впрочем, те отдавна ни кръстиха ЕЛЕКТОРАТ. Затова подписах петицията и с надеждата заспалият , мижитуркав народец да се събуди най-после, за да можем да отхвърлим властта на мутрите и клетвопрестъпниците.

Гост

#285

2016-07-22 02:36

Корумпиран, продажник, луд за връзване!

Гост

#286

2016-07-22 04:23

Много добра стъпка,дано само да има ефект от всичко което се прави , час по скоро!

Гост

#287

2016-07-22 04:42

Крайно необходима.

Гост

#288

2016-07-22 05:58

Подписах, защото това ккоето се прокарва е чудовищно незачитане на човешките права. Дори да си редовен платец на осигуровки, само отказът да дадеш пръстов отпечатък може да те лиши от здравна помощ !!! Окъде накъде ?! Тогава да ти върнат парите, но - не, длъжен си да плащаш, а не са длъжни да ти дават това, за което си платил... Убийствено - в буквалния смисъл! Да не говорим, че се създават условия в болниците да връщат пациенти ей така, по тяхна преценка, примерно, защото са дезориентирани и неадекватни и , поради това се смятат за хора с деменция - следователно, не могат да бъдат приемани в болница, дори да търпят ужасни болки!!!
идл

#289 Re:

2016-07-22 07:10

#1: -  

 Колко подписа трябват още??


Гост

#290

2016-07-22 08:05

Системата която работи в момента не е творение на Москов. Оставка за да не реформира? Знаете ли колко направления изтичат ей така защото няма контрол? Кой има интерес да няма контрол върху ползването на пари които ние плащаме? Аз съм баща на дете с диабет 1 от 2 месеца. Знаете ли през колко инстанции минах и колко пъти ме връщаха  и разкарваха. Знаете ли че трябваше да си взема направления 2 на брой които не ползвах но просто трябваше заради ТЕЛК? Кой има полза от това да няма контрол? Преминах през 15 инстанции коя от коя по безмислени с цел да има контрол за които ние пак плащаме. Проблема не е Москов а всички там горе.


Гост

#291

2016-07-22 08:06

Подписах тази петиция защото съм съгласен с нея. Освен това съм инвалид с ампутирани пръсти и дори в полицията когато си вадих лични документи е записано БЕЗ ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК! Е! Другарю Москов, как ще ме лекувате без пръстов отпечатък при все, че съм и здравно осигурен понеже Слава Богу работя....???

Гост

#292

2016-07-22 08:37

Подписах защото ни продадоха на турска вяра

Гост

#293

2016-07-22 14:27

Крайно време е един самозабравил се индивид, заемащ министърския пост по случайност, благодарение на корумпираност , крепейки се от задкулисни играчи , готови да продадат държавата и народа. По- крещящо , умишлено недоразумение , не е имало досега в здравната система.

Гост

#294

2016-07-22 15:27

незакона администртивна наредба
гост

#295

2016-07-23 09:07

Този е опасен човек, който ще ни ликвидира, особено хората като мен със здравословни проблеми.

 


Гост

#296

2016-07-23 10:52

Тази здравна каса не знам защо и на кого е необходима. Преди една седмица ходих в Стоматолигичния факултетСофия  и там е написано с главни букви: "Направления не важат. Плащане в брой".  И за 5 минути преглед ме обръснаха 50 кинта......ако искаш!


Гост

#297

2016-07-23 13:24

Защото имам дъщеря на 32 години с детска церебрална парализа и страданията са безкрайни. Но дотук все някъде, понякога и едва ли - имаше малко помощ... Но сега?!
Потърпевша

#298 Re:

2016-07-23 20:50

#1: -  

 Москов поддържа престъпника Гелев..

Заради Гелев умря баща ми.

1 час и 40 Мин. закъсня линейка, баща ми беше с инфаркт.

А Москов го поздрави за високи постижения.

Геноцид!

 

 


Гост

#299

2016-07-23 22:21

Ето за това: СПЕЦИАЛНО ДО И ЗА МИНИСТЪР Д-Р МОСКОВ
От 28.12.2015г влизе в сила идеята на д-р Москов за плащане на Здравната каса пропуснатите вноски за здравно осигуряване от 3 на 5 години!
Не уважаеми не ами омразни д-ре Москов, ще си позволя от името на всички безработни и бедни българи да Ви благодаря за рождественския и новогодишен подарък макар, че можеше като Доган да го направите и мааалко по на време!
Най-малко и аз като бивш социалдемократ съм очаквал от Вас подобен нечовешки ход. Не случайно подчертавам социалдемократ макар и бивш ако беше жив Вашия баща социалдемократа Москов, щяхте ли да предприемете подобно действие и не мислите ли, че сте позор за паметта на Вашия баща (мога да използвам и по-тежки думи, но точно заради баща Ви се въздържам)?
Г-н Москов, бюрото по труда ако пропуснеш един подпис и компютъра те отхвърля и вече не се водиш на отчет, а и имаш право на нова регистрация след 6 месеца точно по тази причина аз и много като мене въобще не се регистрираме в това бюро и не ходим да се подписваме като някакви домашни арестанти. Обеден съм обаче, че Вие си давате сметка колко повече може да са безработните у нас в БГ заедно с регистрираните, давате си навярно сметка и че числото на безработицата е много пъти намалено! Сигурно си давате сметка и че смъртността от липса на медицинска помощ ще бъде в края на следващата година няколко пъти увеличена! В този контекст ми идва да Ви попитам Вие за кой план работите и ако мислите, че плана за унищожение на българския род народ и държава е от теорията на конспирацията то и Вие сте доказателството, че той съществува! Докторе, Вие масон ли сте или просто така си работите за интересите на свръх богатите?
Ние безработните не сме биле цял живот безработни и много от нас са плащали здравни осигуровки години на ред без да сме ползвали каквато и да било здравна помощ и по времето на соца и след него. Въпроса са ми е какво става с парите които сме внасяли в Здравната каса без да сме ползвали през годините каквато и да било медицинска помощ, за какво се използват те и не е ли редно да ни се върнат? И ако не, не Ви ли прилича това най-малкото на рекет?
Много ми е интересно какво ще стане ако започнем да водим дела за тези пари и какво ще стане ако след смъртта на някой бедняк някой по заможен негов роднина заведе дело срещу Вас като първопричина за неговата смърт? Докторе Москов, аз съм с микроинфаркт и за малко да не ме приемат в болницата във Варна заради тези здравни и можеше и да съм умрял кой знае, сега обаче съм здрав и даже се чувствам достатъчно силен за да мога ако се случат някакви граждански по сериозни размирици такива като теб да ги душа с голи ръце! В окр.болница във Варна баща ми с 40 г. трудов стаж го приемаха два часа след инсулт и вече не е между нас - нямало линейка да го закарат до съседната сграда!!!
Във Хипократовата клетва в която вероятно и Вие сте се клел сигурно са пропуснали да вметнат две изречения в които да се казва, че вие лекарите нямате право да вземате участие в геноцид към народа към който ако не греша и Вие принадлежите!
С не уважение и много омраза:
Атанас Атанасов
28.12.2015г.
Варна

Гост

#300

2016-07-24 10:39

Защото превърна здравната система в узаконена кражба на лични данни,отделно че й еба майката тотално