Против забраната за къмпингуването

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против забраната за къмпингуването


Гост

#376

2016-03-14 11:11

Защо подписах петицията ли? Ами защото обожавам природата и смятам, че най-добрия начин да й се любуваш и да я усетиш е точно дивото къмпингуване! Ще я подпиша още 100 пъти ако трябва без да се замисля, но едва ли вече ще ходя да гласувам за правителства и глупави министерства, издаващи подобни заповеди!!!

Гост

#377 Re:

2016-03-14 11:13

#1: -  

 За мен това е ограничение на правото ми на свободно придвижване в собствената ни държава. Защо ги  има парковете, плажовете, горите, резерватите, ако не можем да им се любуваме и да ги ползваме.Интелигентно,  разбира се, спазвайки правилата и запазвайки природата чиста.


Гост

#378

2016-03-14 11:18

Дано да има ефект!Успех! Да спрем поредната малоумщина на управниците!

Гост

#379

2016-03-14 11:24

Не е хуманно да се забранява къмпингуването във време в което сме изгубили връзката ди с природата. И гадните закони няма да ме накарат да отида на Сл.Бряг на хотел, искам да спя под звездите, в моята собствена родина !!!

Гост

#380

2016-03-14 11:25

Поредната управленска глупост целяща да ни отнеме и малкото останали удоволствия .

Гост

#381

2016-03-14 11:34

Моля, господа управляващите да ни оставят да дишаме свободно поне на тези места!

Гост

#382

2016-03-14 11:36

Цял живот съм си почивала - и с децата си, а и те после в своя живот - на открито под дърветата и край морето, с палатка и всичко необходимо. Това е истинската ми почивка, а престоят в хотел е бил по задължение или при маршрутни пътувания.
Около нашата и околните палатки никога не е оставала и молекула боклук или вредна субстанция!!!!
Няма да се лиша от това удоволствие!!!!!!!!!!

Гост

#383

2016-03-14 11:45

Както е тръгнало скоро ще ни вземат и въздуха, който дишаме! Вместо да се борят с престъпността, корупцията, наркоманията депутатите имитират дейност с безумни решения.


Гост

#384

2016-03-14 11:57

Да спрем застрояването по плажовете и да живеем в синхрон с природата.Да пазим и се наслаждаваме на това което имаме.

Гост

#385

2016-03-14 11:59

Защото само се напъват да измислят закони и накрая излиза едно лаино
jmar

#386

2016-03-14 12:01

Кои сте вие да ми взимате правото да имам достъп до природата?


Гост

#387

2016-03-14 12:07

Много започнаха да забраняват, скоро ще се обърне на диктатура и ще стане като в Северна Кореа. След някое друго поколение децата ще учат в училище ,че Бойко Борисов е Господ Бог.

Гост

#388

2016-03-14 12:16

Чувствам се омерзен от дивата алчност и некомпетентност на тези, които ни управляват. Понякога се чудя дали не сме от различни планети.Имам усещането, че ме управляват рептили.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-03-14 12:19


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-03-14 12:25


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-03-14 12:26



Гост

#392 Re:

2016-03-14 12:28

#316: Гост -  

  Е, ами тогава за какъв дявол ни е нужен подобен закон? То и сега има закон за незаконно проникване на територията на суверенна държава, ама някой да преследва емигрантите по него? Емигрантите и така са незаконно на наша територия и могат да бъдат преследвани, тях не ги интересуват нашите закони. Ако ни трябва закон против емигрантите да направят такъв закон, а не закон срещу бедните данъкоплатци. Закона си е насочен точно в определена цел и няма как да бъде маскиран като нещо различно. Закона е чисто комерсиален в този си вид и обслужва едни определени парламентарно представени кръгове в държавата.


Гост

#393

2016-03-14 12:57

Подписах, защото искам да бъда сред природата, да чувам песента на птиците рано сутрин, да дишам чист въздух, да мога да се взирам в нощното звездно небе без да ми пречат светлините на бетонни хотели. Да слушам тишината около мен, а не гръмката музика от околни заведения. Ето затова подписвам.


Гост

#394

2016-03-14 13:21

Обичам да съм на палатка с приятели и познати.
svoboda

#395

2016-03-14 13:26

samo ot tova ne se vzimali taksi .Za6to ne pitaha kympingarite kogato re6iha da zatvorqt "Pa6a dere "za palatki i tam da si pravqt "iujen potok"taksa VYZDUH iskat li???????

 


Гост

#396

2016-03-14 13:27

Аз ходя на почивка единствено в България, защото не съм достатъчно богат за да си позволя световно известни дестинации. Обикновено ходя в евтини хотели и дестинации за които ми стигат финансовите средства. Понякога излизам сред природата на палатка по за няколко дни, когато цените по морето са нетърпимо високи. Аз и моите приятели сме законни риболовци правим целогодишно излети на палатки, каравани или кемпери всеки според възможностите си сред красивата ни природа. Там се чувстваме най-добре. Обикновено стоим по седмица. Никога не си позволяваме да увреждаме природата и понякога влизаме в конфликт с недобросъвестни сънародници, които безконтролно я унищожават. Страшно се дразним, когато виждаме щетите от стопанска дейност на следващата година на местата, които добре познаваме. Те винаги са свързани с хора обвързани по някакъв начин с властта. Точно на тези хора ние пречим, когато подадем сигнали за незаконна сеч, за бракониерство, за незаконно строителство. Този закон е опит на тези недостойни българи да се отърват от очите на будната гражданска съвест. Точно това, което пречи на България да тръгне по пътя на останалите страни в Европа. Този закон е опит и на определени икономически кръгове от областта на туризма да канализират потреблението в страната по техен сценарий. За никой не е тайна, че депутатите ни не са представители на българския народ, а на точно определени икономически кръгове за да контролират развитието на страната в угодна за тях насока. България е прочута единствено с красивата си природа и тези икономически субекти се опитват да я узурпират за собствена облага. Територията на страната никога не е била феодална собственост на някого, тя принадлежи на българския народ и всеки опит да бъде ограничен достъпа на поданиците и ще се счита за обявяване на война. Тези които се опитват да прокарат този закон под какъвто и да е предлог ще трябва да понесат последствията си.

Гост

#397

2016-03-14 13:29

По неграмотен и послушен министър от г-жа Ангелкова в България не е имало....

Гост

#398

2016-03-14 13:29

Нека глобяват тези, които оставят боклуци след като съберат палатките... Но не ни лишавайте от свободата, да нощуваме под звездите и да посрещаме слънцето където където ни е на сърце...

Гост

#399

2016-03-14 13:39

Защото не е редно да застроят Карадере и не само, а още повече заради тези си користни цели да ми забраняват да къмпингувам и да ми казват как да живея!

Гост

#400

2016-03-14 13:54

Да спрем това БЕЗОБРАЗИЕ!