Против забраната за къмпингуването

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против забраната за къмпингуването


Гост

#26

2016-03-13 09:24

Крайно време е политиците да помислят за хората които живеят в държавата, не за лобита и лобиски закони. Тази забрана е една вратичка към безброй корупционни схеми и тотално корупционно блато. Нито ще помогне за природозащитата, само ще навреди и ще навлече допълнителен гняв сред хората, които съвсем скоро открито ще си поискаме държавата и ще изпратим продажните политически боклуци заедно със скалъпеното правителство на бунището на историята!

Гост

#27

2016-03-13 09:27

Защото обичам природата и искам да имам свободата да избирам къде и как да си изкарам почивните дни. След целия стрес и нерви през работно време искам да имам правото да се откъсна от цялата шумотевица на градовете и хотелските комплекси и да си отдъхна на спокоиствие и тишина сред природата. Това е, което ме зарежда, за да продължа да живея и да се чувствам като нормален човек. Никога не съм замърсила нито едно от местата ,на които съм разпъвала палатката си. Винаги щателно съм си събирала и най-малкия боклук или хартийка, независимо колко далеч от населено място съм била. Хотелските комплекси замърсяват много повече от нас къмпингарите, особено по черноморието. Всички знаем, че отходните им тръби се изтичат директно в морето и нанасят значителни щети на природата. Не нас, а тях трябва да ограничат!!!

Гост

#28

2016-03-13 09:40

Защото предложената забрана е безумна и престъпна. Тя не решава проблем, а създава нови и най-вече още и още възможности на властите да тормозят хората.

Гост

#29

2016-03-13 09:42

АЗ СЪМ ПАЛАТКА НА ПЛАЖА!


Гост

#30

2016-03-13 09:44

Безумно ограничение , ненужна бюрокрация

Гост

#31

2016-03-13 09:45

айде да речем бетонното лоби по черноморието се пребори срещу палатките, ма къде хотел на брега на некой гьол бе .. ? А ?

Гост

#32

2016-03-13 09:46

Защото не е нормално да се ограбва човешката свобода!

Гост

#33

2016-03-13 09:48

На фона на всички останали страни, които поощряват къмпингуването, подкрепят го и възпитават децата да опознават природата,да я пазят и да я обичат....този закон....е просто грозен и абсурден и за пореден път доказва колко назадничави са господата управляващи.....

Гост

#34

2016-03-13 09:50

Защото със съпругът ми сме рибари .

Гост

#35

2016-03-13 09:50

Това е гавра с нас-Българите! Не може циганите да си правят гета където си искат,а нас-хората,да ни дискриминират по този начин! ЩЕ СИ ОПЪВАМ ПАЛАТКАТА КЪДЕТО СИ ИСКАМ!!!!

Гост

#36

2016-03-13 09:51

Това е моят начин на живот сред природата на палатка от ранните ми децки години на диви места и това иска държавата да ми отнеме няма да стане

Гост

#37

2016-03-13 09:53

Подписах петицията, защото алчността и лакомията на лицемерните депутати-лобисти, отдавна премина всички граници и е крайно време, да се изгонят от парламента!
гост

#38

2016-03-13 09:55

Аз съм риболовец правя го заради страста към хобито и любовта ми към природата.Правя го за удоволствие, за да мога да прекарвам време сред природата. Това е моят начин на живот. Товаря лодката, палатката, въдиците и в петък отивам на някое затънтено местенце до неделя, навсякъде където съм ходил съм си почиствал боклука както и изхвърления боклук от незаконните сметища покрай водоемите , мога да предоставя редица клипове и снимков материял как с групата която ходим заедно почистваме големи ивици от брега ,а с точка от този проектозакон вие ме казвате, че няма да мога да си разпъна палатката в дивата гора или краѝ дивата вода, където аз си искал. Искам да ви уверя, че такива като мен са десетки и може би стотици хиляди и ваши избиратели. Намерението ви може би е добро, за да защитите интереса на някоѝ плажен концесионер, но това нас не ни интересува. Не ни отнемайте любовта към природата.


Гост

#39

2016-03-13 09:58

Възмутен съм... Ще ходя където си искам и няма да позволя някой си малоумник да ме ограничава.


Гост

#40

2016-03-13 09:58

Безумна забрана за паркиране в зоната на 100 метра от морския бряг. Прекалено високи глоби. Безумна тотална забрана за къмпингуване и спиране на кемпери и кравани извън определните места. Дори където е забранено къмпингуването, не е забранено спирането по паркинги, а в нашият закон дори спирането на паркинг за МПС е забранено. Лобистка работа.

Гост

#41

2016-03-13 09:59

Това е поредната "блестяща" групова мисъл, която отново затвърждава специфичната психична принадлежност на създателите й!

Гост

#42

2016-03-13 10:00

!!! СПРЕТЕ СЕ С ТЕЗИ ВИРТУАЛНИ ГЛУПОСТИ !!!! ИЗЛЕЗТЕ НА ВЪН !!! СТАНАЛИ СТЕ ЗАГУБЕНИ АНДРОИДИ !!!!

Гост

#43

2016-03-13 10:01

защото намирам, че този начин на почивка е единственият, който позволява да си близо до природата.
имам някои забележки към текста, но като цяло споделям написаното.


Гост

#44

2016-03-13 10:02

Защото не е демократично да има подобни забрани.Нарушават се човешките права и свободи на българина с подобни законопроекти.


Гост

#45

2016-03-13 10:05

Противната липса на съгласуваност в действията с обществения избор!

Гост

#46

2016-03-13 10:06

Забраната на свободното къмпингуване е нелепо ако ще и да е така в други държави не е правилно и не трябва да се допуска.Стига глупости.

Гост

#47

2016-03-13 10:08

Изопачена е идеята изначално! Не е редно да се забранява къмпингуването, редно и логичное да се пази природата и да се наказват строго всички замърсяващи я по какъвто и да било начин. Изконно право на човека е да бъде в хармония с природата, да се радва на благата й и да я дели с останалите по ненакърняващ я начин.
Бобо

#48

2016-03-13 10:09

Първо да видят гетата с тяхните незаконни палатки от всякакви материали и сметищата на метри от тях и тогава да помислят над този измислен проектозакон!!!


Гост

#49

2016-03-13 10:11

Защото свободният достъп до природата не може да бъде забранен или ограничаван !Трябва да има изградени качествени къмпинги,както възможност за диво къмпингуване,както е на Халкидики!

Гост

#50

2016-03-13 10:16

+1 СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ!