Против забраната за къмпингуването


Гост

/ #396

2016-03-14 13:27

Аз ходя на почивка единствено в България, защото не съм достатъчно богат за да си позволя световно известни дестинации. Обикновено ходя в евтини хотели и дестинации за които ми стигат финансовите средства. Понякога излизам сред природата на палатка по за няколко дни, когато цените по морето са нетърпимо високи. Аз и моите приятели сме законни риболовци правим целогодишно излети на палатки, каравани или кемпери всеки според възможностите си сред красивата ни природа. Там се чувстваме най-добре. Обикновено стоим по седмица. Никога не си позволяваме да увреждаме природата и понякога влизаме в конфликт с недобросъвестни сънародници, които безконтролно я унищожават. Страшно се дразним, когато виждаме щетите от стопанска дейност на следващата година на местата, които добре познаваме. Те винаги са свързани с хора обвързани по някакъв начин с властта. Точно на тези хора ние пречим, когато подадем сигнали за незаконна сеч, за бракониерство, за незаконно строителство. Този закон е опит на тези недостойни българи да се отърват от очите на будната гражданска съвест. Точно това, което пречи на България да тръгне по пътя на останалите страни в Европа. Този закон е опит и на определени икономически кръгове от областта на туризма да канализират потреблението в страната по техен сценарий. За никой не е тайна, че депутатите ни не са представители на българския народ, а на точно определени икономически кръгове за да контролират развитието на страната в угодна за тях насока. България е прочута единствено с красивата си природа и тези икономически субекти се опитват да я узурпират за собствена облага. Територията на страната никога не е била феодална собственост на някого, тя принадлежи на българския народ и всеки опит да бъде ограничен достъпа на поданиците и ще се счита за обявяване на война. Тези които се опитват да прокарат този закон под какъвто и да е предлог ще трябва да понесат последствията си.