Против забраната за къмпингуването

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против забраната за къмпингуването


Гост

#301

2016-03-14 06:23

Незаконни бараки, палати и хотели се толерират, но палатки и кемпъри се забраняват. Това е лудост.

Гост

#302

2016-03-14 06:29

Имаме си традиция един ден в годината в края на лятото да спим на плажа със спалните чували. Прекарваме си супер. Туристи сме, ходим и във високата планина. Всички отпадъци носим в раниците. Предната неделя бяхме на Аладжата, хората бяха с колите си на поляната-после дори не си прибират пластмасовите бутилки от бира! Аз съм за премахмане на застрояването до плажната ивица и втори лифт на Банско, против изсичането на горите! На това трябва дя се акцентува , а не да се гонят тези, които милеят за природата!

Gost

#303 Re:

2016-03-14 06:44

#3: -  

 Napravo i pokanete arabite na svoboden kymping vav vashata gorichka,ei gi na milioni chakat na palatki krai granicata i vseki moment moje da preminat,nqma koi da gi spre.Pak posle gi nakaraite da pochistqt sled sebe si ako mojete.


Гост

#304

2016-03-14 06:45

Защото обичам природата!!!!!

Гост

#305

2016-03-14 06:45

Решаване със Сталинистки методи - няма палатки - няма пробем - лобистки проблеми - невъзможността да си напълнят бетоновите палати.

Гост

#306

2016-03-14 06:46

Така се ограничава правото на свободен избор на хората. Пълната забрана няма да реши проблемите с боклуците. Друг е въпроса ,че няма достатъчно къмпинги в които няма добри условия. В някои дори няма вода, а се плаща колкото за престой в хотел.

Гост

#307

2016-03-14 06:52

Зеленогорски да се върне в дупката си в зелената горичка, от където е излязъл и никога повече да не се появява в публичното пространство. Само да се моли в горичката да не го срещнат къмпингуващите. Заради такива малоумници държавата върви назад, а не напред.

Гост

#308

2016-03-14 06:55

По-добре спрете безразборното застрояване!

Гост

#309

2016-03-14 07:04

Има и друго решение но не и забрана

Гост

#310

2016-03-14 07:07

Не съм предполагал, че тези идиоти ще гласуват забрана за бивакуване .

Гост

#311

2016-03-14 07:12

Защото, трябва да се намери начин да се стимулира допира с природата, а не обратното.

Гост

#312

2016-03-14 07:15

Това е някаква първоаприлска шега, няма как да стане. От дете ходя на палатка а и не смятам да спирам.


Гост

#313

2016-03-14 07:20

Нека повече хора да се подпишат!!!

Гост

#314

2016-03-14 07:22

Няма да оставим шепа хора да ни лишават от основното ни право да почиваме свободно! Няма да ни натъпчете в противните ви хотели, които изливат фекалните си води директно в морето!

Гост

#315

2016-03-14 07:41

Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно,
любя, тача и милея!
Гост

#316

2016-03-14 07:47

А замисляли ли сте се защо точно сега,ей така от нищото ще забраняват свободния къмпинг?Има милиони бежанци блокирани на границата на палатки,които не могат да преминат вече в Европа,защото им отрязаха пътищата и сега отчаяно се опитват да намерят нов маршрут.Няма да им е трудно да пробият през нашата граница и да си опънат палатките където решат,а без законово основание как ще ги насочим към специално изградените за целта места?Без закон за свободното къмпингуване ще сме като с вързани ръце да предприемем каквото и да е,ще настане пълна анархия и поголовно унищожаване на природата.В случая забрана върши най-добра работа,но управляващите не могат да ни разкрият истинската причина,защото ще се дискредитират пред европейската и световна общност.Трябва сами да се досетим за това.Мислете Българи!Не канете чужденците на свободен къмпинг точно сега!Дано не се окажа прав,но според мен тази забрана в момента е една чудесна превантивна мярка,та ние и друго просто не можем да направим сега.И оставете дребните сметки,кой хотелиер какво щял да спечели от цялата работа!Става въпрос да опазим Родината си от нашествието,което се е надигнало.Остава ни само да се молим да не влязат.Бог да пази България и българите!


Гост

#317

2016-03-14 07:51

Защото обичам дивата природа, а не пренаселените курорти!!!!

Гост

#318

2016-03-14 07:57

Никой не може да ми отнеме правото да спя под открито небе...природата е на всички

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-03-14 08:02



Гост

#320

2016-03-14 08:05

СТИГА СТИГА , сте ни правили на на безропотни глупаци. Засрамете се. Власт имащи, защо обслужвате само ненаситно богатата олигархия ,помислете и за народа си. Той има нужда от въздух, отпуснете въжето. Нали този народ Ви е сложил там.

Гост

#321

2016-03-14 08:06

Тези хора нямах хал хабер за нормално управление на държавата. 1. Установи/създай условия и правила. 2. сакционирай.
Първо се слага каруцата и после се впряга коня, а не обратно....

Гост

#322

2016-03-14 08:08

България е прочута единствено с красивата си природа. Винаги съм казвал на познатите си, че ние сме лоши и не я заслужаваме. На нас не са ни нужни никакви забрани и ограничения за да се любуваме на тези природни дадености, а единствено строг контрол върху опазването им. Имаме държавни институции на които им е вменено задължението да следят кой руши природата, но никой не си изпълнява задълженията съвестно. Сега се опитват да ни отнемат правото да се любуваме и наслаждаваме, на това което все още се е съхранило от нея. Не тези които живеят сред природата я рушат, а именно онези които искат да се възползват от нея. Просто компетентни органи да си влезнат в ролята и да правят проверки сред диво къмпингуващите да не секат дървета за да си палят огньове, да си събират отпадъците и да не замърсяват природата. Това е. Нищо повече не ни е нужно, никакви ограничения, глоби и забрани. Тези които се опитват да прокарват такива скандални закони са именно враговете на природата ни. Те се опитват чрез сила да отстранят евентуалните свидетели на престъпленията си. Трябва драконовски контрол над действията на всички овластени българи, като потенциално опасни за живота и здравето на българите! През последните години те доказаха на всички ни, че са най-неблагонадеждните поданици на страната ни. Нямат повече кредит на доверие. Трябва спешна революция в управлението на родината ни и ревизия на всички закони приети през последните 25 години. Строг граждански контрол на всички нива на властта! Никой не може да стои над закона и интереса на българите в България!
Българин

#323 Re:

2016-03-14 08:15

Когато се констатира , че в мястото на къмпингуването е нарушена природата , унищожаване на редки видове ,пожар, изсичане на дървета, замърсяване на средата и други , тогава да се налагат глоби.


Гост

#324

2016-03-14 08:16

Природата е за всички !!!
Това е абсолютно безумие.......

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-03-14 08:16