ПЕТИЦИЯ ЗА ЗАТВАРЯНЕ НА ОБЩИНСКИТЕ КОНЦЛАГЕРИ ЗА КУЧЕТА

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ПЕТИЦИЯ ЗА ЗАТВАРЯНЕ НА ОБЩИНСКИТЕ КОНЦЛАГЕРИ ЗА КУЧЕТА


Гост

#176

2016-01-26 11:00

може ли да има хора, които на чуждото страндание да трупат пари??? това е недопустимо!!! трябва да се спре това генетично повредено поведение!!! всеки има право на живот, никой не е дал живот на другия за да му го отнема и да се гаври с него за да трупа някакви си пари, които кой знае за какво ще отидат после, не може д апричиняваш ужасна болка около себе си и да очакваш да ти дойде нещо добро, хора осъзнайте се!!!

Гост

#177

2016-01-26 11:22

Защото животните са най-невинните същества на тази земя, единствената им вина е, че съществуват.Крайно време е да се направят проверки, толкова пари се наливат в тези приюти, а животните са в концлагер.

Гост

#178

2016-01-26 11:30

Отношението към тези животни в общинските приюти е равносилно на садизъм :( , но такава ни е скапана държавата, източват се милиони левове отпуснати за животинките в тях , а всъщност отиват незнайно къде, най- вероятно за коли , вили ... на управителите на тези приюти, персонала е жесток, груб и към хората пожелали да влязат там да видят животните, а представяте ли си какво се случва с милите , нещастни животинки. Един подобен приют е този в Габрово, исках да осиновя едно куче от там, след един сърцераздирателен пост в една група във фейсбук и писах на лично , отговориха ми някакви доброволци , които първо казаха , че е там, организирах транспорт и всичко, защото ме предупредиха , че животното е вече месец там при максимален срок две седмици и съдбата му скоро няма да е ясна и изведнъж кучето го нямало, питали те, но от приюта не им казали нищо, надявам се да е осиновено , а не поредната умряла в мъки или убита животинка :( . ВЪЗМУТЕНА съм , не бясна съм , тая кретения и безхаберие трябва някога да спрат. За един народ се съди колко е цивилизован, не по друго, а по отношението към слабите и беззащитните , в случая - животинки

Гост

#179

2016-01-26 11:35

Това е абсолютно БЕЗСЪРДЕЧИЕ! На улицата имат по-голям шанс за оцеляване! Изроди, бъдете прокълнати за този геноцид!

Гост

#180

2016-01-26 11:36

Фактите са потресаващи, чудовищни! Как да не подпиша петицията?! Извергите, виновни за това - на съд и огромни глоби!

Гост

#181

2016-01-26 11:37

Спрете тази лудост !

Гост

#182

2016-01-26 11:45

Защото аз също съм имала и в момента имам домашен любимец. Знам каква любов и безрезервна вярност дават.
Наистина е жалко за това, което правят с тях и условията им на живот, т.е. липсата на такива.То е аналогично на това, което правят и с нас. Ние също сме в "гето" и то се нар. България . Още много малко ни дели от това да постъпват с нас така масово. То всъщност вече се започна с единични и безнаказано оправдани убийства, побои, дори на случайни лица и което е по-лошо, деца. Убиват се брутално не само емблематични личности от икономическия и подземен свят, а всякакви и дори напълно невинни хора. Та в едно такова недоразвито общество, където се отнасят така със себеподобните човеци, как очаквате да се отнасят с едни слаби и беззащитни същества?

Гост

#183

2016-01-26 11:48

Подписвам тази петиция с вяра, че ще помогнем на животните

Гост

#184

2016-01-26 12:03

Защото съм Човек, защото имам Бог, защото вярвам в правото на живот на всяка жива твар, защото обичам животните и защото ненавиждам техните мъчители, тези които задоволяват перверзната си хищническа паст със нечие страдание!!!

Гост

#185

2016-01-26 12:07

защото животните които се оказват на вън , това е резултат на човешка безотговорност .и след това 'хората ' продължават да се издевават над беззащитните животни по един или друг начин.Трябва да защитим малките ни приятели


Гост

#186

2016-01-26 12:11

Трябва да успеем. Гледах репортажа и бях потресена от коравосърдечието , лъжите и дребните души на всички , които работят в приютите. Горките животни... Каквито сме и с хората , такива сме и с животните. Срам!

Гост

#187

2016-01-26 12:19

Не може разните псевдо приюти да гълтат непрекъснато грешни пари и в крайна сметка животинките да умират от глад и студ.Това е безобразие.

Гост

#188

2016-01-26 12:43

Защото е крайно време да спрем да се въртим в омагьосан кръг. Само да си говорим,да се източват едни пари и само за сметка на клетите животинки!

Гост

#189

2016-01-26 12:54

Няма нужда от коментар. Нещата се виждат от всички...

Гост

#190

2016-01-26 12:57

Жестокото отношение към кучетата и отчайващата безотговорност на много от "стопаните" им има едно неизбежно следствие - така се възпитават днешните деца, а това е плашещо.
Adskiq

#191

2016-01-26 13:11

Хайде направете ивент във фейса да се съберем и да щурмуваме тия утайки долни, тяхната майка ше разгона. Боклуци мръсни, бездушни, ЛИНЧ.


Гост

#192

2016-01-26 13:12

Отношението към животните в пълна степен показва в каква държава живеем, какви са ценностите в нея?

Гост

#193

2016-01-26 13:13

Защото е крайно време да спрът да безчинстват!

Гост

#194

2016-01-26 13:25

Била съм свидетел на работата на "Еко равновесие" или по точно на това как те НЕ си вършат работата.Там работят хора които нямат отношение към животните.
Преди години излъчиха филм за Сеславци и за това как се ефтанизират кучетата там. Нещата не са се променили дори и на йота.

Гост

#195

2016-01-26 13:29

Искаме това кастрирай и върни да се спазва е ок , а защо куче с марка на ухото да води 7 кученца зад него обяснете ми 


Гост

#196

2016-01-26 13:55

zachtoto sme hora ne izvergi

Гост

#197

2016-01-26 13:59

Чудя се що за хора сме ,ние българите !Алчни,жестоки безчувствени ! Пожелавам на хората причинили това на беззащитните животни да имат същата съдба.
Колкото повече опознавам хората,толкова повече обиквам животните.

Гост

#198

2016-01-26 14:29

Пожелавам на всички които имат участие за мизерният живот на тези предани животни.... тяхните дни да се превърнат стократно по- лоши от условията които се виждат тук....Имам един въпрос към ,, хората,, които работят на това място.. Как заспивате вечер... ?????? не чувате ли в съня си гласът на тези прекрасни животни????

Гост

#199

2016-01-26 14:32

Защото има закони, закрилящи животните, които трябва да се спазват от гражданите и от институциите, а песпазването им да води до предвидените от закона санкции!!!

Гост

#200

2016-01-26 14:34

Условията, при които живеят тези животни са ужасни. Убедена съм, че има достатъчно средства за тяхното нормално отглеждане, но хората, отговорни за това, не изпълняват вменените им задължения. Затова приютите-концлагери трябва да се затворят, да се предприеме истинска грижа за бездомните кучета и се потърси отговорност от виновните за тежкото състояние на кучешките приюти.



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...