До Борис Велчев - За запазване на имунитета на Волен Сидеров


Гост

#51 Re:

2011-05-23 19:49

#4: -

Влез ми ти така грубо в личният живот, пък тогава ще видиш какво става..., малоумник нещастен.


Гост

#52 Re:

2011-05-23 20:35

#3: -

Не видя ли, че пише Огнян минчев?


Гост

#53

2011-05-23 20:48

Samo 50 iskat da zapazqt imuniteta na Bolen Siderov :)))) Siderov, Siderov, qkata si q zagazil - edin faiton kalpazani ne mojesh da syberesh :)))))))))))))))))))

Гост

#54

2011-05-23 20:58

AZ SHTE MU DAM OSHTE EDIN SHANS
JOROPAVETO

#55 Опит за дефиниция-какво е Атака?

2011-05-23 22:42

Атака е:1.Опит на БСП,да направи от лумпените на държавата ни,"политици",за еднократна употреба!
2.Опит на БСП,да създава негативен образ на България,като страна с примитивен народ,КОЙТО НЕ ЗАСЛУЖАВА да бъде член на ЕС и НАТО!
3.Опит на БСП,да разединява демократично мислещите хора,като им предлага абсурдни "каузи",които отклоняват енергията им,от главната цел-ДА СЕ ЗАБРАНЯТ ПАРТИИТЕ НА ЕТНИЧЕСКА ОСНОВА,КАТО ДПС,КСЕНОФОБСКИ И РАСИСТКИ,КАТО АТАКА,И ДРУГИ КРЕАТУРИ НА ЧЕРВЕНАТА МАФИЯ,КАТО РЗС,ЛИДЕР,И Т.Н.
4.Опит на БСП,да приобщи,нискообразованите,лумпените,озлобените и недоволни от живота хора,за да ги използва като своя"черна гвардия",за фалшифициране на избори,създаване на дирижирани скандали срещу всички,различни от БСП,и за да върши мръсната работа вместо тях!
5.Да създаде предпоставки,на един по късен етап,да приемем като спасителна кауза привързването ни към Русия-така,както пропагандираха и осъществиха превратът на 09.09.1944г.
НЕ Е ПАТРИОТИЗЪМ,ДА СЪЗДАВАШ ВРАГОВЕ НА ДЪРЖАВАТА,А ПОСЛЕ ДА ВИКАШ НЯКОЙ ДРУГ ДА ТЕ СПАСЯВА!ПАТРИОТИЗЪМ Е ДА СЪЗДАВАШ ПРИЯТЕЛИ НА ДЪРЖАВАТА СИ,КОИТО ЩЕ ТИ ПОМОГНАТ БЕЗКОРИСТНО,И БЕЗ ДА ИМ СЕ МОЛИШ,АКО СЕ НАЛОЖИ!
red_boy_fire-wall

#56 Re: Re:

2011-05-23 22:58

#49: - Re:

ЗАГОРСКИ ВЕЧЕРИ

Бате Бойко стана шеф
на държавата ни с кеф.
Банкянска вода ще пиете
и не искам да се криете.
Ако той си е паток
си остава патарок.

Цецо шматарока тури
на народа да го тури.
Уж се бори с октоподи,
а медузите си води.
Той бобеец е голям
и го вади все голям.
А открай си е ахмак
и ще си умре тъпак.

Дянков впретна се завчаска,
нов бюджет ни той натряска.
Малка пица ще е той,
иначе ядете бой.
Дрънка той си пак в захлас,
ала манги няма пак за нас.


Ваньо наш бобеец стар,
стана митничаря суперстар.
Ала манги Ванко не намери,
щото някой му го май премери.

Историка ДимитроФ,
този баш голям картоФ,
яка пачка си направи
и музея той забрави.

И накрая да е точно пийте мляко
сутрин ама осем литра точно.
Здравето Ви ще се подобри
чак до утрешните призори.

Но това го оставете и
ЗАГОРКАТА си пригответе.
Който пие сутрин бира,
математиката я разбира.

P.S. Всяко съвпадение на имена и събития е случайно :)

Април 2010г. Н.Пeнев
Ст.Загора

Всичко си идва на мястото с времето.


Гост

#57

2011-05-24 00:24

Сидеров няма вина, че полицаите не си свършиха работата.
red_boy_fire-wall

#58 Re: Re:

2011-05-24 00:52

#51: - Re:

Благодаря умнико умемен :)

Така грубо може  да ти влезе нещо не в личния живот ами някъде по-другаде или по точно и направо казано отзад :)

Впрочем нито една обидна дума няма към теб освен ако не си бунака Болен или калпака Бойко боклука ...

Blue Blood_Fan


Гост

#59 Re:

2011-05-24 01:54

#1: -

ДПС и АТАКА трябва да се забранят, а аудиоуредбата и килимите да се махнат!

Нашите сънародници Българите с турско самосъзнание, да знаят, че Сидеров  работи към Мултигруп под ръководството на видния ДПС-ар Стоян Денчев цели 2 години.

Вярвящ хрисиянин - Николов

#60 Не е редно така да правите !

2011-05-24 05:09

#1: -

Не е редно така да правите ! Да замеряте с яйца молещите се, да родпалвате молитвеното им килимче. Кажете ми това каква борба е срещу ислямския фундаментализъм ?!

Аз съм вярващ хритиянин и заклеймявам тези ваши действия!                                                                                               Освен това , ако предположим, че сте протестирали с добри намерения, защо това го правите в петък, когато е молитвения и празничния ден на нашите  мюсюлмани! Защо? Явно е че сте търсили и целели зрелищен ефект и слава (по точно псевдо- слава - изтъкана от омраза).

не потапяйте Родината ни в кръв!

 

red_boy_fire-wall

#61

2011-05-24 08:07

#49: - Re:

Благодаря умнико умемен :)

Така грубо може  да ти влезе нещо не в личния живот ами някъде по-другаде или по точно и направо казано отзад :)

Впрочем нито една обидна дума няма към теб освен ако не си бунака Болен или калпака Бойко боклука ...

Blue Blood_Fan

Мартин

#62 Re: Не е редно така да правите !

2011-05-24 09:30

#60: Вярвящ хрисиянин - Николов - Не е редно така да правите !

Аз бях там и Ви казвам, че мюсюлманите първи се качиха на покрива на тоалетната и започнаха да удрят човек с тениска на "Атака" и искаха да съборят поставените там колони. От там има и снимка появила се по много медии на мюсюлманин с нож.

И никой не иска да им забрани да се молят, а да се спре воят от колоните. Не живея там, но често минавам и Ви казвам, че няма по-тягостно нещо от този вой.

 


Гост

#63

2011-05-24 12:41

Смърт за турците!
Ицо

#64 хахаха

2011-05-24 12:49

хахаха,
е това е много безумно. Ако всичко му е наред на Волен, нека му вземат имунитета пък съдът да го оправдае... Щом инскате да го криете зад имунитета, значи признавате, че е нарушен закона

хахахаха

Гост

#65 Re:

2011-05-24 12:51

ed

#16: -

edinstveniq ;BOLEN; tuk si ti i nqma da e zle da se zamislishlish nad glupostite koito gpvorich ..... zashto da e bolen zashto ?? zatova 4e im kazva istinata v o4ite .zatova li ??? ili zatova 4e iska zakonite da vajat i za chiganite,zatova li ??? zatova 4e kato vleze chiganina v doma ti da te obere i ti se zashtich sada te osajda teb 4e si se branil ( s nepozvoleni sredstva) zatova li e BOLEN ???? ZASRAMISE bulgarino zasrami se


Гост

#66

2011-05-24 12:59

Като ви гледам тука почти всички сте от Атака и искам да ви питам шефа ви Сидеров какво пие за тоя поглед,много ме кефи.Не съм виждал по безумен поглед от неговия,като на някой анимационен герой е.

Гост

#67

2011-05-24 14:21

Живеем в християнска държава...не НМО са нарушителите а мюсюлманите че изобщо имат джамия в центъра на софия ! фанатици откачени !Волен не прави нищо нередно!!

Гост

#68

2011-05-24 14:21

Г-н Волен Сидеров е достоен българин, с будна , гражданска съвест!Успех на петицията!

Гост

#69

2011-05-24 15:06

Какво да коментирам?Да си върнем България!То е ясно!

Гост

#70 Re: хахаха

2011-05-24 15:09

Ама много си ТЪП!


Гост

#71

2011-05-24 15:31

Липсата на официална национално-отговорна позиция относно очебийната пълзяща ислямизация на големи райони в България не бива да се прикрива по такъв малодушен начин, господин Велчев! Докога по този срамен начин ще се вменява чувство на страх и вина у българите, само защото са пожелали тяхната досегашна толерантност да бъде оценявана адекватно и най-вече - тя да не се разбира като веро- и родоотстъпничество. Това, което Волен Сидеров от няколко години не се уморява да декларира е, че голяма част от българите не искат да приемат толерантността като синоним на примирение и покорство за сметка на собствените общочовешки, национални и християнски ценности. В България има различни етноси и вероизповедания, към които българите са изключително толерантни и дружелюбни и - забележете - съответно и адекватно е било и уважението към българските съответни ценности.

Гост

#72

2011-05-24 15:31

Вие нормални ли сте бе,да говорите,че Сидеров е Българин.Кажете ми кой истински БЪЛГАРИН ША ТРЪГНЕ ДА СПИРА КАМБАНИТЕ НА ЦЪРКВАТА,ЧЕ МУ ПРЕЧЕЛИ ДА ГОВОРИ-БРАВО НА "БЪЛГАРИНА" Сидеров.Достоен човек е ама за лудницата.

Гост

#73

2011-05-24 15:47

Администраторът на http://www.forum.bg-nacionalisti.org/ подкрепя тази петиция

Гост

#74

2011-05-24 15:51

Ние българите, трябва да сме силни !
Вейсел Рамадан
Пловдив

#75

2011-05-24 16:28

http://www.peticiq.com/forum/post/153856
Кефи ме супер вие сте давайте :) :) :) 130 срещу 6 000 за сега :) :) :)