Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#1651

2011-06-01 20:28

ne zavisi ot religiyoznite ubecdeniy vsicki trybva da zacitame pravoto na drugiy

Гост

#1652

2011-06-02 14:51

Това безумие трябва да спре.

Гост

#1653

2011-06-02 22:01

nai-cennoto postijenie na demokraciqta v Balgariq za22 GODINI E ETNI4ESKIQ MIR

Гост

#1654

2011-06-03 06:34

"Турцизацията" в България стана повече от "циганизацията". Джамии в центъра на столицата, турски сериали, турци в управлението... - всичко това се толерира. Българите нямат ли права в собствената си страна? Дали турските ни съседи биха се отнесли толкова хуманно и толерантно към нас, ако местата ни бяха сменени?

Гост

#1655 Re:

2011-06-03 17:44

#1654: -  

 Българите за жалост имат права - резултатът е сериозна емиграция. В рамките на Османската империя сме запазили вяра, език, манталитет - колко са европейските народи, които не са подлагани на издевателства, за които ние не сме сънували? Прочетете малко европейска история и се опитайте да сравните.


Гост

#1656

2011-06-03 20:25

dano da ima uspeh i spavedlivostta da vızturjestvuva

Гост

#1657

2011-06-04 16:24

!!!!!!!!
БГ-то

#1658 Реална ситуация

2011-06-04 21:09

Много малко информация има в тази петиция. Никакви конкретни факти. Споменато е, че има ранени, но не е споменато, че има и ранени от митинга и че един от „молещите се“ е имал нож и дори го е бил извадил и го е размахвал. Не е споменато и че от „молещите се“ са тръгнали да рушат храма си (счупили са улук и са го ползвали като оръжие).

Съветвам преди да се подписват каквито и да е петиции, да се поразрови човек и да потърси всички гледни точки...

Гост

#1659

2011-06-05 00:54

хубаво да помислят какво вършат!!!!

Гост

#1660

2011-06-05 17:55

neznam za6to siderov toklova mrazi tyrcite kato i toi samiq nee 4ist hristiqnin neka nqkoi go pita kolko godini balgariq e bila pod tyrsko robstvo i dali e sigoren dali nqkoi tyr4in nee is4ukal babamo.moge bi za tova mrazi tyrcite no toi e edin ot nas i sas sigornost go znae

Гост

#1661 Re: Реална ситуация

2011-06-05 18:38

#1658: БГ-то - Реална ситуация

ti kakva informaciq iska6 kak 8000 4oveka  razbraha ati izglejda si ot oniq 250 maloumhite koito si otivat i ne moja da vidi6 nikakvi fakti 4e tozipat ataka se nasraha i osraha sebesi


Гост

#1662 Re: Реална ситуация

2011-06-05 18:48

#1658: БГ-то - Реална ситуация

ne si promenqi  imeto edin den da si vall na drugiq da si bg-to  vse edno4e ste mnogo tiq koito za6titavate nenormalnika koito iznudva svoite depotati kato garanti po razni krediti v negova oblaga  ne stiga siderov 4e e nenormalen ami i izmamnik. ne se trudi pove4e da pi6e6 za6toto samo si gubi6 vremeto s bespolezni ne6ta, vij razlikata v podpisite mejdu dvete peticii

БГ-то

#1663 Re: Re: Реална ситуация

2011-06-05 20:26

#1662: - Re: Реална ситуация 

 Не познавам vall. Представила съм се като БГ-то, защото сред определени хора бях известна като BG_Girl. Ти защо не си се представил въобще? (Не се хаби да отговаряш - не ме интересува. Считай въпроса за реторичен :))


Гост

#1664 Re: Re: Re: Реална ситуация

2011-06-06 01:25

#1663: БГ-то - Re: Re: Реална ситуация

aide be , ne poznava6 vall  !!!   vij za utre si izmisli nqkoi drugo ime

Цветан Петков

#1665

2011-06-06 18:05

Нека ви кажа нещо, защитници на човешки права. Аз не подкрепям Сидеров, но благодарение на шума, който се вдигна, управата на джамията започна да спазва отчасти закона. Припомням, че по закон високоговорителите са забранени, както между впрочем и търкалянето по килимчета по тротоарите. Всъщност се чудя, защо законите дори когато ги има , трябва да стават подобни неща, за да се сети някой за съществуването им? А вие с вашите смешни опити, за социална ангажираност да бяхте подписали петиция против Масларова и откраднатите милиони или примерно нещо по сериозно като създаване на работещи закони.

Гост

#1666 Re: Re: Re: Re: АТАКА на ВОЛЕН

2011-06-06 21:48

#1628: ancho - Re: Re: Re: АТАКА на ВОЛЕН 

 Ачо, Ачо, в тази държава има официален език и азбуката се казва кирилица. Сигурно не я знаеш, просто за информация. И повтарям, харесва ли ти или не, Сидеров е депутат, и това означава че много много българи са гласували за него. А ти, че си гласувал за ДПС е повече от ясно, най-малко от нивото ти на интелигентност.

Кочо Чистеменски

#1667 Хайде, ама честно

2011-06-06 22:13

Защо не видях нито един коментар от член на ДПС, или просто турчин, или българомохамеданин, да каже да бе, не трябва да се използват тонколони при молитвите, другите граждани имат право на спокойствие. Защо нито един не порица мюсулманина, влязъл с нож в джамията, ами че той обижда вярата си. Не е достатъчно само да плюеш някой, който те критикува, огледай се и поправи и твоите грешки. Ще ви дам пример в двама, които не са мюсулмани, единият оставил следа в цял свят, другия в България. Христос е казал - „Защо гледаш сламката в окото на брата си, пък гредата в своето око не усещаш? Лицемерецо, извади първом гредата от окото си, и тогава ще видиш как да извадиш сламката от окото на брата си?" , а пък Левси - Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.
Какво направи ДПС? Насъска турците, извади национална пронадлежност като основна причина за членство, и породи Атака. Можеше да се очаква. И жалкото е, че много хора, самоопределящи се като турци, забравиха, че на първа линия при смяната на имената е бил... Ахмед Доган. Как тъй се завъртя на 180 градуса. Турците в България (факт е че има много които даже не са турци) са трудолюбиви и скромни хора, но за съжаление се оставят да ги манипулират много лесно.
Нека си се молят, нека да си празват сюйнета, никой не им пречи, но нека да не превръщат това в проблем, който води до ексцесии.

Гост

#1668

2011-06-07 07:26

МЪН МЪН ...Гл прокурор ще разгледа ще види ще се преценява - ама имало и дето го подкрепят ....и когато ние сме си толерантни към него някой посланници не търпят и казват тежката истина- когато става въпрос за издънка на ЦВ.ЦВ. няма проблем ама като стане дума за башибозушката гвардия на МУТРАТА мин прецедател мън мън И ОНАЯ слабичка женица ??????Тя не я знам ама ако аз издам ЗАПОВЕД къде да се събират пропадъци и те ми си ИЗПИКАЯТ на заповедта няма да клекна като нея и да ида да меря децибели- ама нали става дума за гвардиятя на ......МАЙКА ВИ ДАЕ...А МАХАМ СЕ ОТ ТУКА - |ЖИВЕЙТЕ СИ ПОМИЯРСКАТА

Гост

#1669 Re: Хайде, ама честно

2011-06-07 07:36

Ти знаеш ли какъв ти е ника Кочо и лллна лайнето Сидеров МУ ПРЕЧАТ ШУМА ОТ КАМБАНИТЕ В БАТАК ???ПРЕЧИ МУ ЛЕВСКИ БОТЕВ врътка се около тях по празници колкото за медййно присъствие - да е казъл нещо по - умно от тъпи лозунги ???а е обучаван от ИСТИНСКИ ЕКСТРЕМИСТИ и жена му кога зауне та нападна Ванга че била проклета???? НЕЩО ВПЕЧАТЛЕНИЕ да ти прави ????? може би напада БЪЛГАРСКИТЕ ЦЕННОСТИ а се бие в гърдитеЧЕ БИЛ ВСЯКАКЪВ ПО ПО НАЙ ....


Гост

#1670 Re:

2011-06-08 01:30

#1665: Цветан Петков -

vsi4ki sa izmamnici tova e qsno maslarova 6te si ponese zaslujenoto pone taka mi se iska no tq s neinite nqkolko miliona i mnogo drugi kato neq kradci nemogat da navredqt na balgariq taka kakto 6te navredi siderov toi moje da predizvika voina kakvato ne sme i sanuvali i za da ne 4akame tova da se slu4i nie trqbva da go otstranim ot politikata i podvedat  pod otgovornost za nacionalnata sigurnost na darjavata


Гост

#1671 Kokinov - 6to pi6at taka za tebe ve ??

2011-06-08 07:03

Тя показва съдържанието на един от изпратените до нея имейли от криминалния репортер на „Уикенд”: „Хайде кажи на мъжа си с картонче (б.р. Димитрова е съпруга на бившия депутат от СДС Венцеслав Димитров) да ми пусне жалба в полицията, може направо и при корумпето Станимир Флоров (б.р. – шеф на ГДБОП), подкупен от години от Таки. Затова и няма да ми направят нищо, шибаняците, както и ташак агентите от ДАНС. Кокинов (б.р. – градски прокурор на София) е слуга и Роман Василев също, а Цецо Ченгето (б.р. – Цветан Цветанов, министър на вътрешните работи) е просто рогоносец. Така че, тормозът продължава! Хайда да видим, че и да го предадеш на куките, нищо няма да ми се случи -))) Пробвай! В себе си имам и 2 грама кокаин и ще си шмъркам пред полицаите. Тормоз! Димитър Златков“.

В интервюто си пред „Галерия” Миглена Димитрова твърди, че във връзка със заплахите е говорила със зам.-главния прокурор и шеф на националното следствие Бойко Найденов, който я посъветвал „да не се занимава”, тъй като и без това „с правни средства нищо няма да постигне”

Гост

#1673 Re: http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1890897950-Deputati_zalojnitsi_za_150_hilyadi_l

2011-06-08 14:28


Гост

#1674

2011-06-09 20:32

Дано да го махнат от властта, защото не ми се гледа как България се разрушава отвътре. Как можа да направи такова драстично и брутално разделение?! Има толкова много хора които му се вързаха на глупостите, а дори и не го осъзнават! Какви ли не работи прочетох – "Не си българин ако не си за Атака!" или всякакви заплахи и псувни от неговите привърженици. Страшно е и срамно. А никой не желае да се занимава с този въпрос! Ако искаме да продължим напред, без да ставаме за смях пред останалите държави Волен трябва да бъде премахнат от власт, даже изгонен от България. Наистина жалко за неговите симпатизанти! Може да не го осъзнават, но сами ще си паднат на главите.

Гост

#1675 ПО-НАГОРЕ ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ - ЕС ЩЕ ГИ НАКАРА ДА НЕ СЛУГУВАТ НА ПОЛИТИЦИТЕ

2011-06-10 10:04

Здравкова, се обърна днес
с отворено писмо до еврокомисаря по правосъдие, човешки права и гражданство Вивиан Рединг.

"Обръщам се към Вас по повод проблеми в съдебната система на България, които се трупат години
наред, но в настоящия моментпреминават границите на професионалната и гражданска търпимост.

Става дума за поредица от действия на изпълнителната власт, които недвусмислено говорят за намеса в съдебната система, чрез кадруване и натиск върху нея", пише Здравкова.

По думите й примерите са не един и два, което демотивира колегите й И НАЙ-ВЕЧЕ ГРАЖДАНИТЕ
"В България, като цяло, се вихри явлението "непотизъм", което е остро критикувано и неприето както в европейските институции, така и в много други държави... Всичко това, както и ясно изразеният полицейски произвол - нахлуване в домове на граждани, арести пред деца, погазване на човешкото достойнство ме карат да потърся Вашето съдействие, като Комисар по правосъдие, човешки права и гражданство", пише Здравкова