Не на премахването на Информатиката и ИТ в средното образование

Не на премахването на Информатиката и ИТ в средното образование / Съобщения / НАРЕДБА № 5 от 30 ноември 2015 г. за общообразователната подготовка / Коментари


Гост

#1

2015-12-18 11:13

Жалко, продължават да мачкат децата ни и да опорочават цялата образователна система....

Гост

#2

2015-12-18 11:23

Потрес. То да беше само информатиката... цялата промяна, която се направи е меко казано безобразна!
алхимик

#3

2015-12-19 13:28

То още Ботев го е казал:

"...глас без помощ, глас във пустиня."

 

На бълагарската върхушка й трябва обслужващ персонал - за да чистиш тоалетни и чинии, компютърна грамотност не ти трябва. Не е случаен и фактът, че спряха интелектуалните игри във всички телевизии - обслужващия персонал се радва на риалити.

Жалко, че нямаше резултат ...


Гост

#4

2015-12-21 10:18

А се учат безсрамно много часове история. Наравно с математиката.
Това си е жива пропаганда!!! На идеологията на #КОЙ??!!
NiiChan

#5 Идиоти

2015-12-21 19:38

Потресен съм просто. Именно в часовете по Информатика и Информационни технологии разбрах, че искам да се занимавам с програмиране в бъдеще. 

ИКТ сектора в момента е сектора изпитващ най-голям глад за квалифицирани кадри в България, а правителството вместо да се опита да стимулира създаването на ИТ специалисти, те още повече възпрепятстват това.  Това е един от най-бързо развиващите се и доходоносни сектори в България, а те се опитват едва ли не да го затрият с това си действие. Все повече се обеждавам, че нямам бъдеще тук :Х


Гост

#6

2015-12-22 17:29

Идиоти! Във време когато ИТ придобиват все по-голямо значение, как е възможно да махнат предмета!? Часовете трябва да се умножат по 5 и пак няма да е достатъчно!!!
За пореден път съм убеден, че МО е пълно със закостенели египетски мумии! Сигурно те самите не знаят от къде се пуска РС-то!

Гост

#7

2016-02-23 06:15

Колеги, със смяната на министъра ни се надигнаха отново гласове, къде против премахването на Психология, къде заради история или литература.
Не бихме ли могли да информираме новия ни министър? Да се изпрати тази петиция и да се докаже, че не всички са съгласни както твърдеше министър Танев...
Последен опит?

Гост

#8 Предложение за подаване текста на петицията до Министър Вълчев

2018-11-27 22:59

Когато идваха представители на МОН в нашата гимназия, накрая ни посъветваха да подадем всичките си сигнали към МОН, т.е. до министъра. Защо не опитаме? 


Гост

#9 Re:

2018-11-27 23:01

#7: -  

И аз мисля така - да се напише аргументирано до министъра