ЗАКРИВАНЕ НА АМЕРИКАНСКИТЕ БАЗИ И ЧУЖДИТЕ КОНЦЕСИИ...И...

ина

#26

2016-01-03 21:47

тези петиции някой забелязва ли ги?то хубаво ги подписваме,но има ли смисъл?


Гост

#27 Re:

2016-01-03 22:39

#1: -  

 


Гост

#28

2016-01-04 02:07

Оглозгаха държавата!

Гост

#29

2016-01-04 04:17

Подписах тази петиция, защото концесийте са протиконтитуционни, противозаконни и против българският интерес.

Гост

#30

2016-01-04 06:25

България - на българите! Стига колониализъм!

Гост

#31

2016-01-04 07:34

Надявам се, вие, които правите тази подписка, да бъдете и вдъхновители - вождове на българския народ, който или спи, или чака някой да го поведе. положението е очевидно нетърпимо. Предатели като турската етническа партия още от създаването си са започнали безкръвно, чрез нашите управляващи айдуци да подготвят завладяването на цяла южна България от Турция. За голямо съжаление един турски шпионин, остана ненаказан за най - тежкото престъпление към държавата - държавна измяна.
Вдигнете народа, използвайте методите на борисов за окупация на Софийския Университет и други държавни учреждения , пърформънси по улиците, без да ви интересува движението на пътните транспортни , средства. чупете колите им както те счупиха прозорците на автобуса. Направете това, което те правеха , за да видят дали е било правилно.
САМО ТАКА ЩЕ СИ ВЪРНЕМ БЪЛГАРИЯ. ДРУГ ИЗХОД НЯМА, А И НЕ НИ ОСТАВИХА.   Тези тарикати се возят не с автобуси, а с хеликоптери, коли за милиони,  а  за кефа си  си купиха фалок.   НАШАТА АРМИЯ НЯМА ВОЕННИ САМОЛЕТИ, А ТЕ ПОТЪНАЛИ В ЛУКС   И РАЗКОШ И С НЕПРЕКЪСНАРО  УВЕЛИЧЕНИЕ  НА ЗАПЛАТИТЕ   СИ , С 13 ЗАПЛАТА.  НЕ СА СЕ ПРЕУМОРИЛИ. НА ГОДИНА ПОЧИВАТ ПО 3 - 4 ПЪТИ ПО 25 ДНИ. КЪДЕ ГО ИМА ТОВА? УПРАВЛЯВАЩИ И ДЕПУТАТИ СА НАЙ - ГОЛЕМИТЕ ХАЙЛАЗИ В БЪЛГАРИЯ. ТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ И ХЛЯБА БЪЛГАРСКИ.

 


Гост

#32

2016-01-04 10:20

mislia che e vreme tova koeto si e nache da si ostane v nachia dom a imenno v nachata darjava .Stiga sa ni ograbvali .

Гост

#33

2016-01-04 11:31

Това е начинът !

Гост

#34

2016-01-04 15:35

Подписах я защото толкова мразя тия американци та съм готов живи да ги дера ! Ще кажете защо ?Защото не са тук да помагат ,а точно обратното ,вредят !Станаха какви ли не гррипове и болести,народа мре като пилци и за всичко са виновни тия янки не искам да ги чувам камо ли да ги виждам !Да си ходят в АМЕРИКА каквито и лайна искат да си пръскат по небето ,но не само Америка да си ходи но и НАТО !Те също са с тях и откакто са тука всичко има като болести по хора и по животни !Това е умишлено заразяване само и само да освободим планетата и като народ да изчезнем !до като нямаше американци нито зайци мряха ,нито пчели изчезваха ,а сега дори дърветата съхнат ,как си го обеснявате ?Бряст млад изведнъж с листата изсъхва !Това почна да се случва след войната в СЪРБИЯ ! Явно бомбите им разпръснаха някаква радиация и все грешно стреляли ,на кой го разправят ? Това е умишлено повече местности да заразят !Сега и с тия емигранти кое е гаранцията ,че не са ги заразили с някоя болес която ще изригне изведнъж и ще ни събори и ще изпукаме като мухи ,това е целта на тая пуста АМЕРИКА !С две ръце съм се кръстил да се сбият с РУСИЯ и да може ПУТИН да изпари тая държава от земята ,просто да стане само като легенда да се споменава за тия мръсни янки дето света пламна заради тях !

Гост

#35

2016-01-04 16:54

ОТКАКТО СМЕ В ЕВРОПА ,МНОГ ОБЕДНЯХМЕ -ОГРАБВАТ НИ И НЕ САМО БЪЛГАРИЯ , ЗАПО4НАХМЕ БЕДНОТИЯТА С ДЕМОКРАЦИЯТА КОЯТО АМЕРИКА УНИЩОЖИ ДЕМОКРАЦИЯТА ПРЕДИ 40 ГОД - ПО ДАЛЕКО ОТ ЕВРОПА И АМЕРИКА МАИКА ИМ ДОЛНА ДА ИБА

Гост

#36 МАRe:

2016-01-04 16:55

#34: -  

 МАИКА ИМ АМЕРИКАНСКИ МАИ МУНИ ДА ИБА ОГРАБВАТ СТРАНИТЕ 


Гост

#37

2016-01-04 19:42

ПОДПИСАХ, ЗАЩОТО ИСКАМ НАРОДЪТ НИ ДА ЖИВЕЕ НОРМАЛНО СЪС СОБСТВЕНИТЕ СИ БЛАГА, А НЕ С ИЗМИСЛЕНИТЕ ПОМОЩИ НА ЕВРОСЪЮЗА, ЗА КОИТО СИ ПЛАЩАМЕ! ПЪК И НИКОЙ НЕ НИ Е ПИТАЛ, КОГАТО Е ПОДПИСВАЛ ТЕЗИ ЗАРОБВАЩИ ДОКУМЕНТИ!!! ЗАТОВА ЛИ НИ НАБУТАХА НАСИЛА В ЕС И НАТО?! ЗА ДА МОГАТ ДА НИ ОГРАБВАТ И ТРУПАТ БОГАТСТВА, А НИЕ ДА ТЪНЕМ В МИЗЕРИЯ?!

Гост

#38

2016-01-04 21:08

Защото ми се иска да направи нещо народа, вместо продажните ни политици, но не ми се вярва. Кой ще обърне внимание на тази Петиция, както и на Петицията за разпускане на ДПС като незаконно регистрирана партия( подписана от 63 280 човека , създадена 2013г. ) досега нищоооо!
Хубаво ги подписваме, но да има кой да ги приеме и реши!
В България " глас в пустиня" !

Гост

#39

2016-01-04 21:21

Защото не бива да сме подлоги на чужди грабители и завоеватели, да си продаваме благата за жълти стотинки и да тънем в безпаричие и мизерия!

Гост

#40

2016-01-04 22:44

Защото парламента не се допита до нас!Аз не искам грабители в нашата държава.Вън!

Гост

#41

2016-01-05 01:16

Подписах петицията, защото съм убедена, че както чуждите концесии, така и американските бази обслужват ЕДИНСТВЕНО И САМО ЧУЖДИ интереси. България не само, че не печели нищо от тях, но и е губеща в огромни размери, и поради тази причина българският народ е най-беден и най-нещастен. Крайно време е СПРАВЕДЛИВОСТТА ДА ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА!!!


Гост

#42

2016-01-05 04:09

С ДВЕ ДУМИ. АМЕРИКАНЦИТЕ НЯМАТ РАБОТА В ЕВРОПА. НОСЯТ САМО РАЗМИРИЦИ И ВОЙНИ.
НИКОГА НЕ СА БИЛИ МОЙ КУМИР

Гост

#43

2016-01-05 04:38

Аз се подписах, защото не може напълно безплатно най-богатата държава в света - САЩ, да ползва свои бази в най-бедната държава на ЕС!

Гост

#44

2016-01-05 04:46

Благодаря ви за петицията!

Гост

#45

2016-01-05 07:07

Защото се чувствам отговорна като българка!!!

Гост

#46

2016-01-05 08:11

Крайно време е българите, да си получат правото да печелят от благородните метали, които им принадлежат, а не да се подаряват на окупаторите ни... А за Щатите няма нужда да се споменава, че са ни 10 пъти по-големи врагове от Русия и аз като гражданин на България не желая разположение на техни войски и бойна техника на територията на страната ни.

Гост

#47

2016-01-05 08:13

https://www.facebook.com/groups/goldbg/
И група съм основал по темата.

Гост

#48

2016-01-05 08:31

Защото не искам крадливите кравари да си мислят,че МОЯТА РОДИНА е новооткрит Клондайк ...

Гост

#49

2016-01-05 08:32

това са най-новите форми на супер неоколиниализъм и отнемане на държавния суверенитет и превръщането на родината ни в подобие на негърско гето без негри!

Гост

#50

2016-01-05 08:49

Не желая България да бъде ограбвана! Не желая американски Бази на територията на България! Всички концесии на територията на България да бъдат прекратени!