Петиция срещу поскъпването на цените на винетките през 2016


Гост

#76

2015-11-14 17:02

Писна ми от тъпаци и бойко да му пълним джоба с пари за асфалт и ремонти на магистрали.... ВЪН

Гост

#77

2015-11-16 09:45

Категорично съм против с поскъпването на винетките! Доходите на българите са твърде ниски, за да се справят финансово и с това поредно безумие. Когато започнем да шофираме по пътища без дупки и не си чупим автомобилите заради лоша настилка, тогава управляващите могат да имат претенции за по-високи цени на винетките.

Гост

#78

2015-11-17 13:01

Не може с винетките да покриват раздутият бюджет! Крайно време е да се плаща това, което реално се ползува!!!

Гост

#79

2015-11-23 10:51

Не съм съгласна с това безумие на правителството.Пътищата са дупки всяка година ги кърпят по няколко пъти .Няма европейска държава с такива пътища.Пътувала съм не само в Европа ,плащаш само когато навлизаш в магистралата ,която няма нищо общо с нашите.

Гост

#80

2015-11-23 11:40

Подписах я защото не е реално да плащаш 100 лева винетка да работиш за 320 лева да плащат тези в парламента които си гласуват големи заплати а нищо не вършат

Гост

#81

2015-11-23 12:04

Коментара е излишен.......;) Събуждайте се братяяя!! : ))))

Гост

#82

2015-11-23 12:18

Защото ми е дошло до гуша да се чудят как да ни взимат безвъзмездно парите!Защото заради тези пътища платих 2000лв ходова част и никой не пое отговорност! И защото ми писна оправданието "несъобразена с пътната обстановка скорост"!!! Ама като ги питаш къде е написана тази съобразена скорост и как се приценява.... МЪЛЧАТ! Винетките поскъпват заради качеството на пътя,а не заради средната работна заплата МАМКА МУ
Виолета Стефанова

#83

2015-11-23 13:55

Защото ми писна да се искат данъци за всичко,в същото време токът спира когато си иска,водата от спукани водопроводи по улиците тече накъдето си иска,зимно време да почиствам снега на улицата,за да мога да изляза с автомобила си....А сега и НОВИТЕ ПО-ВИСОКИ цени на винетките!А аз,искам,неискам сменям спукани гуми,изправам криви джанти и пак плащам!ЗАЩОТО НА НЯКОИ ТАКА ИМ СЕ ИСКА


Гост

#84

2015-11-23 17:12

podpisah tazi peticiq za6toto pati6tata v balgariq sa ujasni,kak moje na magistrala da ima takiva krateri,,a da ne govorim za vtoroklasni i tretoklasni pati6ta ,

Гост

#85

2015-11-23 17:32

защото качеството на пътната настилка не отговаря на на предложената цена за винетка,щели да поддържат магистрали!?!?!аз на магистрала не съм се качвал 2-3 години.щом искат да ги поддържат с винетките,да въведат тол такси!

Гост

#86

2015-11-23 19:31

Chris

#1
2015-11-06 08:10

Не съм съгласен с увеличението на цената на винетките! Нашето правителство трябва да се научи, че за да получи трябва първо да даде. От доста години се плащат застраховка гражданска отговорност, винетни стикери, пътни данъци, а на среща нищо. Единственото което остава е да си ремонтираш автомобила и да пиеш "една студена вода".... Колкото до гражданската отговорност - в по-развитите страни всяка година цената се намалява на водачите които нямат ПТП по тяхна вина. При нас имаш-нямаш цената е на горе или трябва да се увеличава. По темата или темите, може да се говори и спори много, но дали ще има смисъл.......!

Гост

#87

2015-11-24 18:42

Не е редно с тези стойности на заплатите и този стандарт на живот в България ,при това че съм майка на две Български деца, за които получавам общо взето едно нищо - да се подиграват с живота ми и този на моето семейство. НЕ НА ПОВИШАВАНЕТО НА ВИНЕТНИТЕ ТАКСИ !!! БЮДЖЕТЪТ НА СЕМЕЙСТВОТО МИ И БЕЗ ТОВА Е НА ЧЕРВЕНО!!!!

Гост

#88

2015-11-24 18:48

Старата цена е достатъчно висока за поддръжката на пътищата - проблема е в управлението на парите, новата цена е нереална и непосилна за нашия стандарт на живот.

Гост

#89

2016-01-05 08:37

По принцип цялата система с винетките е доста неудачна, както и за нас шофьорите, така и за тези които прибират парите ни.Далеч по-добре би било да се въведе ТОЛ такса, а и по-справедливо ще е за по-бедните , които за да отидат на погребение в съседното село например трябва да плащат винетка, която след това не става дори и за тоалетна хартия. То какво ли ни е наред та и това ама нейсе.